Студопедия — Гончаров Геннадий Аркадьевич
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Гончаров Геннадий Аркадьевич






Друга множина не містить команд переходів, які здатні внести зміни у порядок виконання команд, напроти, умовне виконання 2 м-ни команд керуються локально кожним процесорним елементом матриці процесора в залежності від стану його данних.

Пристрій послідовного керування видає команду, визначає її приналежність до тої чи іншої множини команд, якою займається і якщо команда є послідовною то виконує її. У випадку, якщо команда є матричною то послідовний пристрій керування передає її всім ПЕ, що виконують її паралельно.

Для команд 3-го типу пристрій послідовного керування та матричний процесор узгоджує виконання команд.

Множина команд 3-го типу керує обміном даними між скалярними та векторними частинами процесора. Вона містить команди, які змінюють потік видачі команд у послідовній частині в залежності від результату отриманих в паралельних частинах.

В 3 частині містяться команди, що дозволяють виділити окремі процесорні елементи і переносити їх вміст у послідовну частину.

Таким чином якщо багато ПЕ і тільки один потік команд, то у кожен момент часу можливі обмін лише 1-го процесорного елемента з пристроєм керування. З іншого боку за допомогою однієї послідовності команд можна представити загальні дані усім ПЕ паралельно. Важливо особливий режим роботи МП є виконання умовних переходіву залежності від стану усіх процесорів.

В загальному випадку послідовний контролер посилає послідовність команд в паралельний процесор, а логічний результат кожної окремої взятої операції яка обчислює на паралельному процесорі розміщення у спеціальні регістри, які є у кожному ПЕ.

Спеціальні команди з множини команд керування потоком та аппаратура дають можливість зчитувати(опитування) спеціальні регістри. Це опитування (зчитування) виконується паралельно. Отримуємо ознаки готовності. Ці ознаки можуть далі аналізуватися. Такі команди забезпечують послідовність керування з можливістю одного опитування усіх ПЕ. У результаті пошук виконуються за квазі постійний час.

Нехай c- постійний час; n-число елементів даних; p-число ПЕ;

Тоді час пошуку n елементів дорівнює c при n< =p

2c p< n< =2p; n*c при(m-1)p < n< =m*p

Оскільки р достатньо величина у порівнянні з n (числом елементарн даних), то для пошуку потрібн олише декілька операцій причому, пошук буде дуже ефективний.

Якщо навпаки n> > pnj то дані можна розбити на впорядковані купи причому в кожному вузлі дані є не впорядкован, а обмін даних між вузлами впорядкований за купами.

Шляхом такоїорганізації даних можна здійснювати ефективний пошук у випадку дуже великого обсягу даних.

Крім команд відкриту за запитаннями в деякій МП маємо спеціал ком, що дозволяє вибрати ПЕ з декількох які відкликаються за один крок. Після такого вибору відкрив доступ до пам’яті відповідного ПЕ і є можливі переходи відносно даних у послідовному контролері.

Після виконання переносу ПЕ звільняється і можна вибирати наступний ПЕ. У результаті досягнуто можливі формувачі ітерац. цикл не за допомогою лічильника або індексації а за допомогою окремих даних, що обробляється. При паралельній обробці великих обсягів імовірна ситуація, коли не надусіма елементами мусять виконуватися однакові операці.

В цьому режимі послідовний пристрій керування передається по суті програмі повністю усім ПЕ.

Окремі ПЕ обслуговують всю програму для своїх даних вибірки виконання послідовних команд.

Якщо регістр маски або контекстний регістр у ПЕ знаходяться в стані 1, то команда виконується, а якщо в стані 0 то ігнорує.

ПЕ виконує декілька команд керування незалежно від стану регістра маски.

ПЕ можуть встановлювати стани регістра маски в залежності від своїх локальних даних. Таким чином виконання на рівні ПЕ може повністю визначатися даними.

Слід відзначити, що більшість МП має додаткові рівні керування, наприклад, якщо послідовне керування здійснюється за допомогою стандартної ЕОМ, то це звичайно не дозвол модифікацій для виконання команд 2-го і 3-го типу.

 

Синхронні операції.

Розпаралелення в матричному процесорі здійснюється на мікрорівні, тому шо для організації його роботи потрібна жорстка синхронізація виконання операцій. Інтерфейс між послідовним керуванням та мтричнимпроцесором має бути синхронним прийнаймні до рівня операцій другого типу. Це означає що після видачі команди послідовний пристрій на матричний процесор посилає пристр. Кер. Запит і може працювати лише після отримання відплвіді.

На практиці в деяких схемах забезпечується буферизація між послідовним керуванням і операціями на мтричному процесорі.

В цьому випадку після передачі команди на матричний процесор послідовний пристрій може не зупиняти роботи, а знаходи параметри і адреси для наступних параметрів команд.

Але можливість такого паралельного режиму роботи послідовного пристрою керування і МП дуже обмежена, бо ПК потрібні значення деякого параметру, що познач. МП, тому для продовження роботи він змушений чекати завкршення попередньої виданої матр. ком.

У середині матричного процесору мусить бути строга покрокова синхронізація. Матричний контролер передає сигнали керування синхронізації усім паралельним процесорам. Цей рівень синхронізації використовується для забезпечення високої швидкодії.

Широко використовується метод розгалуження процесорів у вигляді одно або дво-вимірної сітки, і наступного з’єднання з найвищих процесорних елементів.

Завдяки паралельності та високого ступеня синхронізації обміну такі сітки є дуже ефективними. Наприклад, на МП команди перересилки даних ”вліво” всім процесорам передають команди пересилки даним наліво. Це призводить до одночасної пересилки данних ПЕ на ліво тпа отримання ними данних справ.

Регулярність та синхронність комутаційної мережі призводить до відсутності непродуктивних розходів на зв’язок. Не потрібно обчислювати шляхи в мережі та адреси, приймаючи ПЕ.

Процес комутації зводиться до 3 операцій:

1. Отримання даних в пам’яті.

2. Пересилання даних сусідньому ПЕ і від сусіднього ПЕ з іншої сторони.

3. Розміщення даних в пам’яті.

Треба підкреслити, що високі швидкодії обміну даних можливі лише між сусідніми ПЕ. На передачу між віддаленими ПЕ вимагається більше часу.

 

Але є один загальний для всіх конфігурацій режим (між процесорної комутації) і зветься він механізм циркулярної передачі через послідовний контролер. Якщо вимагається переслати значення змінної з одного ПЕ на більше число інших ПЕ, або на декількох випадково розподілених і достатньо віддалених ПЕ то іноді буває ефективніше передати сигнал на послідовний контроль, а потім прислати його звідси на всі ПЕ. На відповідні ПЕ встановлені також регістри маски, а на всі інші ПЕ маски відключаються.

Кутовий поворот

Порозрядне виконання команд на ПЕ призводить до ускладнення формату представлення даних, по скільки домінують звичайні послідовні ЕОМ, то ми програмуємо з врахуванням послідовної ідеології, тобто послідовні алгоритми. Це означає, що більша частина даних поступає в послідовній формі з паралельними розрядами. А для роботи з порозрядними процесорами вимагається організація даних у порозрядному представлені з паралельними словами. Процес перетворення таких форматів називаємо кутовим поворотом.

Двох вимірний кутовий поворот:

Мал. На наст. Стор.

A) Послідовний. Послідовне уявлення з паралельними розрядами.

B) Порозрядний. Порозрядна організація даних з паралельними словами, яка необхідна для роботи порозрядних асоціативних процесорів.

C) Суміщений. Приклад перекриття цих двох видів орг. і зберігання даних.

У всіх матричних процесорах, ця реорганізація даних виконується схемними засобами, типовими організаціями перетворення з послідовними операціями в порозрядних з операціями зчитування n (на прикладі 2048 слів) по m (на пр 3 розрядів) з посл ЕОМ і з допомогою паралельно послідовного доступу з наступним записом записом m n для порозрядного доступу.

Маємо і зворотню операцію, яка перетворює порозрядне представлення у послідовне представлення.

 

Закон АМДАЛЯ:

1. Продуктивність КС, яка складається із зв’язаних між собою пристроїв в загальноиу випадку визначається як найбільш непродуктивним.

2. Нехай КС створена із S однакових простих універсальних пристроїв. Нехай припустимо, що при виконанні паралельної частини алгоритму всі S пристроїв завантажені повністю. Тоді максимально можливе прискорення , де – коефіцієнт, тобто частка послідовних обчислень.

Припустимо, що по якихось причинах n-викон послідовно, N загальна кількість

операцій.

3. Нехай система створена із простих однакових універсальних пристроїв, при будь-якому режимі роботи її прискорення не може перебільшувати зворотньої величини часткі послідовних обчислень.

Якщо послідовно виконуються m операцій, то число ярусів будь-якої паралельної форми алгоритму, не може бути менше n.

В дослідженнях по закону Амдаля не конкретизується зміст операцій. В загальному випадку вони можуть бути як елементарними так і дуже складними, які уявлябть алгоритм розв’язку достатньо складних задач. КС із великою кількісттю процесорів мусять бути завантажені достатньо богато, в іншому випадку немає смислу їх створювати. Дослідження показали, що в паралельних системах доля послідовних операцій мусять бути порядка десятих і сотих процента.

 

Системи класу МКМД.

В системі МКМД є два класи:

1. Комп’ютери із загальною пам’яттю. (Мультипроцесорні системи)

2. Комп’ютер із розподіленою пам’яттю. (Багатомашинні системи)

Ці два класи мають свої переваги, які плавно переходять в недоліки.

Для Кс з загальною пам’яттю легше створити паралельні програми, але їхня максимальна продуктивність дуже обмежена з невеликою кількістю.

Для того щоб об’єднати досягнення цих двох класів є проектування комп’ютерів з архітектурою NUMA – Non Uniform Memory Access (нерівномірний доступ до пам’яті).

Ця архітектура є досить розповсюдженою і на її шляху досить неочікувано з’явилась перепона. Кеш-пам’ять, яка дозволяє значно прискорити роботу окремих процесорів, для багато прцесорних систем, створило складності. В перших комп’ютерах NUMA не жуло кеш-пам’яті і не було подібної проблеми. Але в сучасних комп’ютерах з’явився кеш-пам’ять.

Нехай процесор Р1 зберігає значення х в комірці U а далі процесор Р2 хоче прочитати зміст тої самої комірки U. Що буде в Р2?

Нам треба знайти Х, але які Р2 отримав Х, якщо Х попав в кеш Р1 процесора.

Ця проблема має назву – “проблема узгодження змісту кеш-пам’яті” (Cashe cogerence problem)

CcNUMA

Для вирішення даної проблеми була розроблена спеціальна модифікація NUMA архітектура сс NUMA. На основі цієї архітектури поширюються можливості традиційних комп’ютерів загальної пам’яті. Причому, якщо конфігурація SMP сервер має 16-32-64 процесори, то сс NUMA дає можливість об’єднати 256 та більше процесорів.

В цих системах крім декількох процесорів в одному примірнику: 1 пам’ять, 1 ОС, 1 система інтерфейсу вводу виводу. Слово симетричний означає, що кожен процесор може робити все те, що може інша.

В ссNUMA арх. пам’ять всього комп’ютера фізично розподілена, що значно підвищує потенціал його масштабованості, але пам’ять логічно залишиться загальною, це дає можливість використання всіх технологій та методів програмування SMP. Зміст кеш-пам’яті на рівні процесорів узгоджується з ОП.

Значно збільшується число процесорів у порівнянні з класом архітектури. В цій архітектурі час звертання до пам’яті залежить від того чи є це звертання до локальної або віддаленої пам’яті.

Процес написання програми залишається тим самим і фізично розподіл пам’яті у програмі не бачить. На базі Київ стар стоїть суперкомп’ютер HP Superdome 2000р.

В стандартній конфігурації об’єднуються від двох до 64-х процесорів з можливим подальшим розширенням системи. Всі процесори мають доступ до загальної пам’яті орг. Відповідно в системі це означає що:

1. Всі процесори можуть працювати в єдиному адресному просторі адресуючи будь-який байт в пам’яті за допомогою звичайних операцій читання \ запису.

2. Доступ до локальної пам’яті буде іти трохи швидше ніж доступ до віддаленої пам’яті.

3. Проблеми з можливою невідповідністю даних викликаються на рівні..

 

Максимальні конфігурації може мати 256 Гбайт ОП.

Найближчі плани HP нарощувати оперативну пам’ять до одного Тбайт.

Основною архітектурою HP SUPERDOME являє собою обчислювальні комірки (сells), пов’язана ієрархічно системою перемикачів. Кожна комірка є симетричним мульти процесором, який реалізований на одній платі (мікропроцесорів до 4-х штук, ОП до 16Гбайт, контролер комірки, перетворення живлення, система вводу\виводу).

Архітектура комп’ютера спроектована так що в неї може використовуватись декілька типів мікропроцесорів. Система повністю підготовлена для використання процесорів наступного покоління. При заміні існуючих процесорів Itanium гарантується двійкова система додатків на системному рівні.

Центральне місце в архітектурі комірки HPSuperDome це контролер комірки. Контролер комірки це дуже складний пристрій, який має 24млн транзисторів. Для кожного процесора комірки є свій власний порт контролера. Обмінним данним є 2 Гб/сек Пам’ять комірки має ємність від 2 до 16 Гбайт. Конструктивно вона поділена на два банки, кожен з яких має свій порт в контролері комірки. З’єднання контролера комірки з контролером пристрою вводу\виводу встановлюється оптимально. Один порт контролера комірки завжди пов’язаний з зовнішнім комутатором. Зовнішній комутатор потрібний для обміну даних з іншими процесорами. Швидкість роботи порта 8Гбайт\с.

Контролер комірки виконує інтерфейс функції між процесором і пам’яттю, який крім цього відповідає і за когерентність кеш-пам’яті.

Комірка ­– це базовий 4-х процесорний блок. В 64 процесорах конфігурації SuperDome має дві стойки, в кожні з яких 32 процесора. Кожна стойка має по два 8-ми портових комутатора. Всі порти комутаторів процесора мають швидкість 8Гбайт\с. До кожного комутатора підключають 4 комірки: 3-порти комутатора задіяні для зв’язку з іншими комутаційними системами, і 1-що знаходиться в тій самій стойці, і 2- в іншій стойці. Останній порт зарезервований для зв’язку з іншими системами комп’ютера.

В комп’ютері можливі три види затримок, при звертанні процесора до пам’яті. Це є плата за високу маштабованість системи:

– Процесор і пам’ять є в одній комірці

– Процесор і пам’ять є в різних комірках, але ці комірки під’єнані до одного комутатора.

– Процесор і пам’ять є в різних комірках, але обидві комірки під’днані до різних комутаторів.

Величина затримки залежить від к-сті прцесорів, а також від числа одночасно працюючих процесорів

Число процесорів Одно потокові програми нс. Багатопоткові нс.
     
     
     
     
     

В даному варіанті зявляються додаткові варіанти необхідні для підтримання когерентності кешу-памяті

В багато гілкових варіантах з’являються додаткові витрати необхідні для підтримки когерентності кеш-пам’яті. Коефіцієнт збільшення затримки при переході від 4-х до 64-х процесорних конфігурацій – збільшується в 1.6 рази. 4 арифметичних операцій за один такт виконує PA8700 (750Mhz).

Той процесор PA8700 має суперскалярну архітектуру. Процесор має 10 функціональних пристроїв: 4-з цілочисельною арифметикою і логікою, 4- для роботи з іншим варіантом арифметики, і 2 пристрої для операцій читання\запис.

На кожному такті пристрій вибірки комірки комп’ютера може зчитувати до 4 комірок із кожної кеш-пам’яті.

Об’єм пам’яті 2.25Мбайти з яких 1.5Мб кеш даних, 0.75 Мб –кеш команд. Вся кеш має 4 канали. Якщо в програмі 20% всіх операцій виконується строго послідовно, то прискорення більше ніж 5 отримати неможливо, незалежно від того яке число швидкості процесора.

 

Багато процесорні системи з розподіленою пам’яттю

Метод компютінг (GRID)

1. На конференції по супер комп’ютерам 1998року була демонстрована всього два але 512 суперпроцесорних комп’ютерів Grau ТЗЕ

2. Система Condor розподіляє задачі по корпоративній мережі.

3. Seti–Search for Extraterrestrial Intelligence.

4. Distributedonet (RSA Challenges).

5. GIMPS – Greate internet Mersenne Prime Search (число Мерсене 213466317-1)

6. Globus – створення засобів для реалізації глобального та інформаційного середовища. На основі цієї системи розробляються:

–National Technology Grid

–Information Power Grid

–European Data Grid

 

Гончаров Геннадий Аркадьевич

" Суггестия: теория и практика"

ПРЕДИСЛОВИЕ

Это издание будет интересно широкому кругу читателей, как в художественном, так и в познавательном плане. Может быть для некоторых, эта книга Станет первым учебником по гипнозу.
Автор этой книги - Геннадий Аркадьевич Гончаров - гипнотизер с большим практическим опытом. Им разработано руководство по применению гипноза в медицине, спорте, искусстве, на эстраде, в бизнесе и политике. Как известно, гипноз в политике - это как бы тайная власть. Практикующий гипнотизер Гелна-дий Гончаров провел более 2000 массовых сеансов гипноза и около 30 тысяч - индивидуальных. Он прекрасный целитель, который излечил от тяжелых недугов многих болящих.
Гончаров - создатель Московской школы гипноза, преподает в ней с 1988 года. В школе ежемесячно обучаются и выпускаются десятки, а в последние годы и сотни подготовленных гипнотизеров и экстрасенсов. Многие из выпускников и учеников Геннадия Гончарова уже стали известными гипнотизерами-магами. К ним прежде всего можно отнести: Ю. Лонго, Л. Якубова, Ю. Иванова, А, Вия и многих других.
В своих книгах " Школа гипноза - 1-я ступень" и " Школа гипноза - II-я ступень", он разработал руководство по методам и приемам применения гипноза. Гончаров, в частности, пишет: " Школа гипноза" - это первая часть огромного материала, обработанного и подготовленного мной применительно к
современной обстановке и условиям, Тот, кто будет
читать это руководство, может смело положиться на
него. Все, что здесь есть, основано на практике самого автора и принесло конкретные результаты его ученикам, которые осваивали эти методы как непосредственно со мной, так и заочно, занимаясь по данному руководству...
Руководство рассчитано на людей, обладающих здравым рассудком, ясностью мышления, оценивающих мир с позиций логики. В этом тексте между слов я вам внушу, что в конце курса вы станете гипнотизером. Если невозможно научить, то возможно внушить, что вы гипнотизер... И помните, гипноз - еиль-ное оружие. С первых строк поступайте следующим образом. Желательно сохранить в тайниках своей памяти эти заповеди и не знакомить с ними людей, на которых вы будете воздействовать. Для начала вы должны создать вокруг себя ореол таинственности".
Более семи лет успешно работает Московская школа гипноза. В одном из своих выступлений по центральному телевидению, руководитель школы Г. А. Гончаров, сказал, что многолетнее изучение гипноза позволило ему увидеть в этой. своеобразной работе сознания новые возможности для раскрытия творческих способностей человека, преодоления начальных стадий самых разнообразных.заболеваний, которые обусловлены снижением регуляционных возможностей головного мозга.
Мне представляется, что эти наблюдения не только не случайны, но и закономерны. Ведь под влиянием той или иной техники гипноза трансовые состояния представляют собой непознанные медициной, но естественные для любого человека особенности функционирования его психической деятельности.
Сейчас уже существует перечень т. н. измененных, по сравнению с бодрствованием, сознаний куда помимо гипноза включены: сон; трансцендентальная медитация, лечебный наркоз, центральная импульсная нейрорегуляция, наркопсихотерапия, молитвы молчания. Общими физиологическими закономерностями всех этих состояний являются принципиально новые возможности усиления саморегуляции головного мозга.
Без сомнения, школа Г. А. Гончарова сделала свой первый шаг в этом направлении и за это время успела превратиться в " международный центр изучения и практического применения гипноза", где, впервые в России, этот древний метод используется для выявления скрытых возможностей человека.
Специальная система лекций и практических занятий позволяет каждому, вне зависимости от образовательного и профессионального уровня, открыть для себя новые реальности существующего мира.
Встречи по интересам, демонстрация уникальных возможностей человека Г. А. Гончаровым, Д. Ю. Давиташвили, Ю. А. Лонго увлекают всех и не оставляют сомнений в важности процесса познания человека, поиска новых возможностей психологической защиты, управления своими духовными возможностями, использования силы человеческой мысли.
Без этих знаний мы не можем реализовать свои таланты и способности, узнать истинную причину своих болезней, неудач в личной жизни и на работе. В настоящее время, интерес к проблемам внутреннего мира человека, тайнам духовного совершенствования огромен. Попытка накопления российского, а не примитивного перенесения зарубежного опыта в этой сфере человеческой деятельности должна приветствоваться.
Нужно заранее предвидеть тот огромный урон, который может быть нанесен развитию общественной мысли при грубом переходе нашего мышления от воинствующего материализма атеизма к вульгарному идеализму и мракобесию. Достаточно сказать, что мы до сих пор воспринимаем тезис об эволюции только с точки нашего отличия от первобытного человека, а не на основе развития сознания и духовности.
Исследования, которые были проведены во многих странах мира показали, что трансовые состояния возникают у людей при определенных условиях в повседневной жизни.
Необходимо дать современному человеку знания о путях влияния на его жизнь и поведение - внешней информации, которая может стать подсознательной программой действий. Этот процесс может быть особенно опасен при отсутствии знаний психологического и физиологического характера, недостаточной критичности при восприятии той или иной информации.
С этой точки зрения просветительская деятельность школы Г. А. Гончарова вполне очевидна и вносит свой вклад в создание системы психологической помощи населению в условиях большого города, при наличии многочисленных стрессовых ситуаций.
Следует отметить, что атмосфера общей доброжелательности, раскованности, которая отмечается во время занятий, оказывает благотворное влияние на слушателей, создает новый тип межличностных отношений по духовным интересам, что само по себе является мощным психотерапевтическим фактором.
Школа не конкурирует с медициной и народным целительством в области лечения заболеваний. Наше поле деятельности пролегает в области работы тех врачей и целителей, которые занимаются оздоровлением, профилактикой нейрогенных и психосоматических заболеваний. В основе этого направления - овладение техникой мгновенной релаксации (расслабления всех групп мышц, включая мышцы лица и лобной области).
Над проблемой замещения стрессовых ситуаций релаксационной защитой во многих странах мира работают физиологи, психоаналитики, психотерапевты,
гипнологи.
Мысленное воспроизведение психотравмирующей ситуации и достижение релаксации в этот период останавливает трату психической энергии, задерживает развитие наиболее опасных фаз стресса, переход в депрессию. Нужно научить современного человека изменять свое ^ отношение к стрессу через снятие " вегетативных бурь" с помощью релаксации.
С этого должна начинаться профилактика всех самых страшных заболеваний. Мы учим человека помнить, что болезни начинаются с того момента, когда человек перестает видеть сны, утрачивает интерес к любовным увлечениям, теряет чувство юмора и доброжелательность, становится агрессивным, недобрым, далеким от " добротолюбия". В этот период он становится источником отрицательной энергии даже для своих близких.
К сожалению психотронные и транквилизирующие средства не могут снять подсознательную агрессивность и сделать Человека добрым.
Трансовыо лечебные состояния помогают успеть оказать помощь человеку до ухода в депрессивное состояние, которое может длиться годами.
Миллионы людей во всех странах находятся на грани депрессии, но не могут уйти от нее с помощью даже самых лучших таблеток.
Значительный интерес американских граждан к трансцендентальной медитации, эффекту " Махариши" связан не с отсутствием средств для лечения лекарствами, а обусловлен кризисом фармакологических усилий изменить психологический статус человека, возможностью возникновения аллергических осложнений и явлений непереносимости лекарственных препаратов.
С этой точки зрения внимание специалистов-гипнологов привлекли импульсные нейрорегуляторы типа " Лэнар", предложенные профессором Э. М. Каструби-ным, который приглашен для работы в Московскую школу гипноза в качестве консультанта и лектора.
Первые же попытки соединить электронную технику с трансовыми состояниями принесли благоприятный эффект. Портативные импульсные нейрорегуляторы, разрешенные Минздравом России для домашнего применения, показали, что они обладают синергизмом с трансовыми состояниями в усилении эффекта саморегуляции головного мозга.
В настоящее время мы предполагаем провести изучение комплексного применения целевых программ внушения, импульсной нейрорегуляции, трансовых состояний для профилактики возникновения депрессивных состояний при постоянном эмоциональном напряжении, стрессовых реакциях.
Выявление общих закономерностей в процессах быстрого сна и трансовых состояниях позволяет впервые рекомендовать их для лечебной компенсации дефицита быстрого сна, который имеет защитную функцию для иммунитета, потребность в нем резко увеличивается при неврозах.
Известно, что алкоголь, снотворные, транквилизаторы устраняют сновидения и сокращают быструю фазу сна.
Значительные перспективы в обеспечении безупречной релаксации и повышении способности человека достигнуть трансовых состояний имеют импульсные нейро-регуляторы типа " Лэнар", которые выпускаются серийно.
Обучение работе с этим прибором проводит профессор Э. М. Каструбин на базе Московской школы гипноза.
В настоящее время весь мир с изумлением обнаружил, что изучение мозга позволит получить новые возможности в познании человека и Вселенной, обеспечить профилактику нервных психических заболеваний.
К сожалению наша цивилизация не достигла в настоящее время серьезных успехов в изучении процессов эволюции сознания, народы всего мира страдают от роста агрессивности, алкоголизма, наркомании, преступности.
Эра милосердия, эра духовности должна привлечь не только внимание философов, священников, интеллектуалов, но и правительства тех стран, где могут быть сделаны шаги в этом направлении.
Не атомные бомбы и автоматы Калашникова, а вопросы эволюции сознания человека, " физика сознания" будут критерием прогресса цивилизации.
Мы начинаем жить в это новое время, люди начинают чувствовать это и жить интересами эпохи духовности, находить их в общении друг с другом.
Полезность исследований в области " изучения мозга подчеркнул впервые конгресс США на 101 сессии в 1989 году, где был принят закон " 101-58" об объявлении десятилетия мозга.
Оказалось, что заболевания мозга приносят ущерб национальным доходам США на сумму 305 млрд. долларов, а убытки промышленности от стресса составляют 160 млрд. долларов. В силу этого вклад в эту проблему даже на 0, 001% принесет больше прибыли, чем многие научные разработки, которые уже не соответствуют запросам нашего времени.
Гришин А. П.

 







Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 556. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Характерные черты официально-делового стиля Наиболее характерными чертами официально-делового стиля являются: • лаконичность...

Этапы и алгоритм решения педагогической задачи Технология решения педагогической задачи, так же как и любая другая педагогическая технология должна соответствовать критериям концептуальности, системности, эффективности и воспроизводимости...

Понятие и структура педагогической техники Педагогическая техника представляет собой важнейший инструмент педагогической технологии, поскольку обеспечивает учителю и воспитателю возможность добиться гармонии между содержанием профессиональной деятельности и ее внешним проявлением...

Основные симптомы при заболеваниях органов кровообращения При болезнях органов кровообращения больные могут предъявлять различные жалобы: боли в области сердца и за грудиной, одышка, сердцебиение, перебои в сердце, удушье, отеки, цианоз головная боль, увеличение печени, слабость...

Вопрос 1. Коллективные средства защиты: вентиляция, освещение, защита от шума и вибрации Коллективные средства защиты: вентиляция, освещение, защита от шума и вибрации К коллективным средствам защиты относятся: вентиляция, отопление, освещение, защита от шума и вибрации...

Задержки и неисправности пистолета Макарова 1.Что может произойти при стрельбе из пистолета, если загрязнятся пазы на рамке...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия