Студопедия — ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСІТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ. О.М. БЕКЕТОВА
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСІТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ. О.М. БЕКЕТОВА






 

методичні вказівки

до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни

«МОНІТОРИНГ СВІТОВОГО РИНКУ ГОТЕЛЬНИХ ТА РЕСТОРАННИХ ПОСЛУГ»

(для студентів усіх форм навчання напрямів підготовки – 6.140101 Готельно-ресторанна справа – 6.140103 Туризм)

 

 

Харків

ХНАМГ

 
 

Методичні вказівки з дидактичним забезпеченням до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Управління якістю туристичних послуг» ( для студентів усіх форм навчання напрямів підготовки – 6.140101 Готельно-ресторанна справа – 6.140103 Туризм) ) / Харк. нац. ун-тет міськ. госп-ва імені О.М. Бекетова; уклад.: Н.М. Богдан. – Х.: ХНАМГ, 2014. – 22 с.

 


Укладачі к.е.н., доц. Н.М. Богдан
Рецензент: д. е. н., проф. І.М. Писаревський

 

 

Рекомендовано кафедрою туризму і готельного господарства, протокол № 1 від 29.08.2013 р.

 

 
 

ЗМІСТ


ВСТУП.......................................................................................................... 1. ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ РГР………………………………….. 1.1. Теоретична частина завдання………………………………………. 1.2. Практична частина…………………………………………………..   2. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ РГР………………….   3. Інформаційно-методичне забезпечення……………….        


ВСТУП

Розрахунково-графічна робота передбачає: систематизацію, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань з дисципліни та застосування їх при вирішенні конкретних практичних ситуацій. Також виконання розрахунково-графічної роботи (далі – РГР) передбачає розвиток навичок самостійної роботи й оволодіння методикою дослідження.

РГР з дисципліни «Моніторинг світового ринку готельних та ресторанних послуг» видається викладачем на початку вивчення дисципліни студентам, які навчаються за програмою підготовки напрямів підготовки – 6.140101 Готельно-ресторанна справа – 6.140103 Туризм)».

РГР виконується студентом самостійно при консультуванні викладачем протягом вивчення дисципліни відповідно графіка навчального процесу, але не пізніше терміну проведення підсумкового модульного контролю.

Оцінка за виконання РГР враховується при виставленні загальної оцінки з дисципліни.

 
 

1. ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ РГР

 


Розрахунково-графічна робота (далі – РГР) виконується з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних студентами під час навчання та придбання практичних навичок їх застосування при вирішенні проблем, пов’язаних з адмініструванням діяльності підприємства.

У процесі виконання РГР, разом із теоретичними знаннями та практичними навичками за фахом, студент має продемонструвати здатність до науково-дослідної роботи і вміння творчо мислити, навчитися вирішувати актуальні завдання.

РГР студент виконує індивідуально за варіантом. Робота, що виконана не за своїм варіантом, викладачем не перевіряється й повертається на виправлення. Варіант завдання РГР залежить від останньої цифри номеру залікової книжки студента.

РГР складається з наступних структурних елементів: титульного аркушу, змісту, вступу, основної частини, висновків, списку використаних джерел, додатків.

Титульний аркуш має містити назву навчального закладу, кафедри, навчальної дисципліни; прізвище та ініціали студента; номер академічної групи; дату подання роботи викладачеві на перевірку.

Зміст мусить містити назви завдань, з зазначенням номерів сторінок, на яких вони розміщені.

У вступі має бути зазначена проблематика теми дослідження, об’єкт, предмет, мета і завдання дослідження.

Основна частина складається з двох завдань: практичного і теоретичного. Після кожної з наведених у тексті таблиць необхідно зробити висновки.

У висновках має бути викладені й обґрунтовані результати, що отримані в процесі роботи над РГР, а також перелік пропозицій та рекомендацій.

Список використаних джерел необхідно складати у певному порядку відповідно вимог: за появою посилань на них у тексті роботи.

У додатки можуть бути винесені таблиці, рисунки, схеми тощо. За наявності декількох додатків, оформлюють окрему сторінку «ДОДАТКИ». Додатки позначають великими літерами українського алфавіту.

РГР виконується на ЕОМ на одному боці аркуша білого паперу формату А4 через півтора міжрядкові інтервали, 14 кегль. РГР слід оформлювати відповідно вимог, розроблених і затверджених профілюючою кафедрою. Обсяг РГР має становити 25 – 30 друкованих сторінок. До загального обсягу роботи не входять додатки.

Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, рисунків, таблиць, формул і т.п. подають арабськими цифрами без знаку №. Таблиці та ілюстративний матеріал, які розміщені на окремих сторінках, включають до загальної нумерації сторінок безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше. Ілюстрації (графіки, діаграми тощо) позначають словом Рис. і нумерують послідовно у межах розділу. Посилання на ілюстрації вказують порядковим номером ілюстрації, наприклад, Рис. 2.1.

Кожна таблиця повинна мати назву, яка пишеться над таблицею симетрично до тексту. Слово Таблиця та безпосередньо її назва починається з великої літери. У кожній таблиці заголовки граф повинні починатися з великих літер, підзаголовки - з маленьких, якщо вони складають єдине ціле. Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті. Таблицю з великою кількістю рядків можна перенести на іншу сторінку, при цьому не повторюючи назву, а вказуючи Продовження табл. На всі таблиці мають бути посилання в тексті, при цьому слово Таблиця пишуть скорочено, наприклад, Табл. 2.3. У повторних посиланнях за текстом на таблиці треба зазначити див. табл. 2.3.

РГР повинна бути написана літературною мовою, без зловживань: науковими термінами (які транслітеровані з іноземних мов); цитатами, запозиченими із статей, монографій, підручників та з мережі Інтернет. Вона не повинна мати компілятивний характер.

Обов'язкові: нумерація сторінок (верхній правій кут, враховуючи титульний аркуш; зміст з вказівкою сторінок; назви підрозділів виділяти жирним шрифтом, усі великі літери. Мова написання - українська.

Критеріями оцінювання РГР є:

• чіткість, повнота та послідовність розкриття кожного питання плану;

• науковість стилю викладання;

• відсутність орфографічних і синтаксичних помилок;

• правильне оформлення роботи відповідно державних стандартів (при значних відхиленнях від встановлених вимог робота може бути взагалі не допущена до захисту, або це суттєво вплине на загальну оцінку).

Захист РГР передбачає аналіз викладачем результатів виконання кожного з завдань, а також відповідь студента на декілька запитань щодо їх виконання. Результати виконаних завдань і відповіді студента оцінюються за кожним змістовим модулем окремо за 4-бальною шкалою:

1) оцінку «відмінно» виставляють, якщо 91-100% завдань і відповідей правильні;

2) «добре» – 71-90 % завдань і відповідей правильні;

3) «задовільно» – 51-70 % завдань і відповідей правильні.

4) «незадовільно» – більше половини завдань і відповідей неправильні. Робота вважається не зарахованою та повертається студенту на доопрацювання.

Оцінки, одержані за РГР студентами відділення враховуються в оцінках за змістові модулі згідно робочої програми дисципліни.

Виконана згідно вимог та захищена РГР є допуском до екзамену.

Виконання контрольної роботи оцінюється максимум в 20 балів. В таблиці 1.1 наведена шкала для оцінювання завдання.

 

Таблиця 1.1 - Шкала для оцінювання контрольної роботи з дисципліни

«Моніторинг світового ринку готельних та ресторанних послуг»

 

Кількість балів Критерії оцінювання
18-20 а) виклад матеріалу правильний, повний, послідовний, логічний; студент впевнено володіє фактичним матеріалом з усього курсу, вміє застосовувати його щодо конкретно поставлених завдань, чітко орієнтується у просторі та часі; б) студент має навички користування навчальними матеріалами, схемами, довідниками; статистичний матеріал може втілити в схемах, діаграмах, графіках, вміє складати таблиці; в) робота викладена грамотною українською мовою, допускаючи при цьому 1-2 незначні помилки з фактичного матеріалу та 2-3 помилки мовно-стилістичного характеру.
15 - 17 а) робота правильна, послідовна, логічна, але студент допускає у викладі окремі незначні пропуски фактичного матеріалу, вміє застосовувати його щодо конкретно поставлених завдань, орієнтується у просторі і часі, допускаючи при цьому 1-2 помилки, аналізує причинно-наслідкові зв'язки, у деяких випадках нечітко формулюючи їх; б) студент має навички користування картами та іншими наочними посібниками, складає графіки, схеми, діаграми, таблиці, допускаючи при цьому незначні помилки; в) робота в цілому грамотною українською літературною мовою, стилістичні, орфографічні та пунктуаційні помилки
11-14 а) студент володіє більшою частиною фактичного матеріалу, але викладає його не досить послідовно і логічно, допускає істотні пропуски у відповіді, не досить впевнено орієнтується у просторі і часі, не завжди вміє інтегровано застосовувати набуті знання для аналізу конкретних ситуацій, нечітко, а інколи й невірно формулює теоретичні положення та причинно-наслідкові зв'язки; б) слабо орієнтується, допускає помилки при складанні таблиць, графіків, схем, діаграм; в) при викладі українською мовою допускає помилки, русизми, що свідчить про його недостатню мовну культуру.
менше 10 балів а) студент виявляє незнання більшої частини фактичного матеріалу, не орієнтується у просторі і часі, не вміє визначити причинно-наслідкові зв'язки; б) не орієнтується, не може скласти таблицю, побудувати графік, схему, діаграму; в) робота безграмотна з точки зору української мови.






Дата добавления: 2015-10-19; просмотров: 434. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Определение трудоемкости работ и затрат машинного времени На основании ведомости объемов работ по объекту и норм времени ГЭСН составляется ведомость подсчёта трудоёмкости, затрат машинного времени, потребности в конструкциях, изделиях и материалах (табл...

Гидравлический расчёт трубопроводов Пример 3.4. Вентиляционная труба d=0,1м (100 мм) имеет длину l=100 м. Определить давление, которое должен развивать вентилятор, если расход воздуха, подаваемый по трубе, . Давление на выходе . Местных сопротивлений по пути не имеется. Температура...

Огоньки» в основной период В основной период смены могут проводиться три вида «огоньков»: «огонек-анализ», тематический «огонек» и «конфликтный» огонек...

Случайной величины Плотностью распределения вероятностей непрерывной случайной величины Х называют функцию f(x) – первую производную от функции распределения F(x): Понятие плотность распределения вероятностей случайной величины Х для дискретной величины неприменима...

Схема рефлекторной дуги условного слюноотделительного рефлекса При неоднократном сочетании действия предупреждающего сигнала и безусловного пищевого раздражителя формируются...

Уравнение волны. Уравнение плоской гармонической волны. Волновое уравнение. Уравнение сферической волны Уравнением упругой волны называют функцию , которая определяет смещение любой частицы среды с координатами относительно своего положения равновесия в произвольный момент времени t...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия