Студопедия — Практична робота № 1
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Практична робота № 1






Тема: “Тематичний план уроків з історії”

Практична робота оцінюється в 10 балів.

Завдання:

1. Скориставшись шкільною програмою з історії та підручниками, оберіть предмет (історія України або Всесвітня історія) та клас (5 – 11 класи), за якими будете працювати.

Увага! Уважно прочитайте шкільну програму і правильно розподіліть кількість годин, призначених для вивчення кожної теми і уроків в обраному класі.

2. Складіть тематичний план за поданою таблицею на навчальний рік, вказавши обрану навчальну дисципліну і клас.

№ уроку, дата Модуль та тема уроку Мета: освітня, виховна, розвиваюча (вказати повністю) Основні поняття Основні вміння (робота з картою, складання плану параграфу, опорні конспекти і т.д.) Міжпредметні зв’язки (зв’язок теми з українською та зарубіжною літературою, географією, краєзнавством і т.д.) (вказати теми з інших навчальних дисциплін) Засоби навчання (підручник, карта, ТЗН, додаткова література і т.д.) Тип уроку (урок вивчення нового матеріалу, комбінований урок, лекція, семінар, повторювально-узагальнюючий урок і т.д.)
               

Практична робота № 2

Тема: “Моделювання уроку” (45 хвилин)

Практична робота оцінюється в 10 балів.

Завдання:

За поданою орієнтовною схемою заняття, складіть власну модель проведення стандартного уроку (45 хвилин) з історії України або Всесвітньої історії в обраному Вами класі.

Орієнтовна схема заняття

Спочатку студент зазначає, з якого навчального предмету та в якому класі буде проводитися заняття. Повністю вказує своє прізвище, ім’я та по батькові.

Далі зазначається:

1. Тема уроку.

2. Мета уроку: освітня, виховна, розвиваюча.

3. Тип уроку: (урок вивчення нового матеріалу, комбінований урок, лекція, семінар, повторювально-узагальнюючий урок і т.д.).

4. Методи: евристична бесіда, диспут, міні-лекція і т.д.

5. Остаточна мета уроку (що будуть знати учні після вивчення проведеної теми).

6. Обладнання заняття (з планом класної дошки, на якій вказується розміщення записів); використання технічних засобів навчання.

7. Література.

8. Конспект з виділенням структурних частин:

а) Хід уроку: план заняття; постановка проблемних завдань уроку.

б) Вивчення нового матеріалу. Розповідь вчителя.

в) Завдання учням: робота з картою, картками, тестові завдання, запитання і т.д.

г) Використання ТЗН.

д) Висновок бесіди з учнями.

е) Домашнє завдання.


Практична робота № 3.

Тема: “Сучасні засоби навчання”.

Практична робота оцінюється в 10 балів.

Завдання:

1. Скориставшись шкільною програмою з історії та підручниками, оберіть предмет (історія України або Всесвітня історія), клас (5 – 11 класи) та тему уроку, за якими будете працювати.

2. За обраною темою уроку підготуйте:

а) Схеми і таблиці;

б) Карти;

в) Опорний конспект;

г) Тестові завдання (вказати оцінювання).

3. Для підготовлених засобів навчання (див. пункт 2), складіть питання для учнів.

 


Практична робота № 4.

Тема: “Моделювання власної моделі групової роботи”.

Практична робота оцінюється в 10 балів.

Завдання:

1. Скориставшись шкільною програмою з історії та підручниками, оберіть предмет (історія України або Всесвітня історія), клас (5 – 11 класи) та тему уроку, за якими будете працювати.

2. За обраною темою уроку підготуйте для учнів запитання і завдання для таких видів групової роботи:

а) Семінар-дослідження;

б) Семінар з елементами дискусії;

в) Круглий стіл;

г) Колоквіум;

д) “Карусель”;

е) “Мозковий штурм”;

є) Рольова гра;

ж) Дискусія;

з) Структуровані дебати.

 


Практична робота № 5.

Тема: “Сценарій позакласної роботи з історії”.

Практична робота оцінюється в 10 балів.

Завдання:

Підготувати сценарій позакласної роботи з історії (на вибір):

1. Що? Де? Коли?

2. Брейн-ринг;

3. Тиждень історії в школі;

4. Краєзнавчий вечір;

5. КВК і т.д.

 


МОДУЛЬНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА

 

Варіант № 1.

1. Дайте визначення поняття “дидактика”.

2. Назвіть та дайте пояснення основним категоріям дидактики.

3. Розкрийте дидактичні погляди Яна Амоса Коменського.

 

Варіант № 2.

1. Назвіть основні етапи розвитку дидактики.

2. Розкрийте педагогічні погляди Жан Жака Руссо.

3. Назвіть основні моделі взаємодії вчителя та учнів.

 







Дата добавления: 2015-12-04; просмотров: 178. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

ОПРЕДЕЛЕНИЕ ЦЕНТРА ТЯЖЕСТИ ПЛОСКОЙ ФИГУРЫ Сила, с которой тело притягивается к Земле, называется силой тяжести...

СПИД: морально-этические проблемы Среди тысяч заболеваний совершенно особое, даже исключительное, место занимает ВИЧ-инфекция...

Понятие массовых мероприятий, их виды Под массовыми мероприятиями следует понимать совокупность действий или явлений социальной жизни с участием большого количества граждан...

Приложение Г: Особенности заполнение справки формы ву-45   После выполнения полного опробования тормозов, а так же после сокращенного, если предварительно на станции было произведено полное опробование тормозов состава от стационарной установки с автоматической регистрацией параметров или без...

Измерение следующих дефектов: ползун, выщербина, неравномерный прокат, равномерный прокат, кольцевая выработка, откол обода колеса, тонкий гребень, протёртость средней части оси Величину проката определяют с помощью вертикального движка 2 сухаря 3 шаблона 1 по кругу катания...

Неисправности автосцепки, с которыми запрещается постановка вагонов в поезд. Причины саморасцепов ЗАПРЕЩАЕТСЯ: постановка в поезда и следование в них вагонов, у которых автосцепное устройство имеет хотя бы одну из следующих неисправностей: - трещину в корпусе автосцепки, излом деталей механизма...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.009 сек.) русская версия | украинская версия