Студопедия — Час проведення: 120 хвилин
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Час проведення: 120 хвилин






Групи: студенти та курсанти 4-го курсу, соціально-психологічного факультету.

Дисципліна: Юридична психологія

Тема: Психологічні особливості проведення допиту.

Форма проведення: групова

Тип заняття: семінар.

Мета заняття: сформувати знання по даній темі

Навчальні питання:

1. Загальна характеристика психологічних основ проведення допиту.

2. Особливості проведення допиту потерпілого, підозрюваного, звинувачуваного, свідків та неповнолітніх осіб.

3. Особливості проведення слідчого експерименту та перевірки показань на місцевостію

4. Професійно важливі якості слідчого.

Хід заняття:

1етап – вітання, повідомлення теми практичного заняття

2 етап – опитування з питань, які були висвітлені на лекції та на додаткові питання, які було задано для самостійного розгляду

3 етап – заслуховування рефератів

4 етап – підведення підсумків заняття.

АНАЛІЗ СЕМІНАРСЬКОГО ЗАНЯТТЯ.

 

Семінарське заняття складалося з трьох частин: вступної, основної та заключної. Вступна частина включала вітання викладача із студентами. Далі викладач назвав тему заняття та нагадав основні питання, які було висвітлено на минулій лекції. В основній частині відбувавлося опитування, з питань які розглядалися на лекції та додаткових питань, а також було заслухано підготовлені реферати та доповіді. У заключній частині було підведено підсумки, викладач відповів на запитання, які виникли у студентів та курсантів протягом заняття, а також виставив оцінки студентам та курсантам за роботу під час семінарського заняття.

У ході заняття викладач дотримувався принципів тактовності, толерантності та демократичності у стосунках зі студентами.

Володіння матеріалом – при проведенні семінарського заняття викладач легко орієнтувався у відповідях студентів, задаючи їм додаткові та уточнюючі питання.

Особливості контакту з аудиторією – контакт з аудиторією був налагоджений добре. Викладач відповідав на питання, які йому задавали курсанти та студенти.

Зацікавленість аудиторії – аудиторія була зацікавлена темою, що виражалося у бажанні відповідати на запитання. Відбувалося обговорення багатьох питань стосовно матеріалу попередньої лекції.

Відчуття часу – на кожне питання відводилася певна кількість часу, що дозволило вкластися у час.

Успішність проведення – можна говорити про те, що практичне заняття пройшло добре, тому що студентам та курсантам вдалося добре засвоїти матеріал попередньої лекції, про що свідчила їх підготовка до семінарського заняття, було підготовано декілька рефератів та докладів, які активно слухали та коментували інші студенти. Наприкінці заняття студенти та курсанти отримали багато позитивних оцінок.

Звіт

Студента – практиканта Зеленської Катерини Сергіївни

Педагогічна практика проходила на базі кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту України.

За час проходження практики, мною було відвідано лекційне та семінарське заняття асистента викладача Марющенко А.О. Моїм завданням було спостереження за ходом занять та аналіз того, як викладач володіє матеріалом, чи зацікавлені студенти та курсанти у предметі матеріалу що викладається та як викладач володіє аудиторією та підтримує з нею контакт. Всі ці аспекти детально розглянуті у відгуках стосовно відвіданих мною занять.

За час проходження практики, я отримала практичні навички у проведенні лекційних та семінарських занять, навчилася лаконічно, чітко, грамотно та структуровано викладати матеріал, оволоділа вміннями роботи з аудиторією. Також отримала навички самостійної методичної розробки лекційних та семінарських занять, навчилася узагальнювати та аналізувати матеріал, з великої кількості інформації виділяти головне, а також систематизувати отриману інформацію.

Під час проходження практики я також була ознайомлена з такою учбово-методичною документацією, як навчальні програми з дисциплін, що викладаються на кафедрі.

 







Дата добавления: 2015-12-04; просмотров: 106. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Плейотропное действие генов. Примеры. Плейотропное действие генов - это зависимость нескольких признаков от одного гена, то есть множественное действие одного гена...

Методика обучения письму и письменной речи на иностранном языке в средней школе. Различают письмо и письменную речь. Письмо – объект овладения графической и орфографической системами иностранного языка для фиксации языкового и речевого материала...

Классификация холодных блюд и закусок. Урок №2 Тема: Холодные блюда и закуски. Значение холодных блюд и закусок. Классификация холодных блюд и закусок. Кулинарная обработка продуктов...

Пункты решения командира взвода на организацию боя. уяснение полученной задачи; оценка обстановки; принятие решения; проведение рекогносцировки; отдача боевого приказа; организация взаимодействия...

Что такое пропорции? Это соотношение частей целого между собой. Что может являться частями в образе или в луке...

Растягивание костей и хрящей. Данные способы применимы в случае закрытых зон роста. Врачи-хирурги выяснили...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.013 сек.) русская версия | украинская версия