Студопедия — Назвіть команди та дії учнів при перешикуванні з шеренги в колону заходженням відділень плечем. Характеристика вправ і основні положення з палицею.
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Назвіть команди та дії учнів при перешикуванні з шеренги в колону заходженням відділень плечем. Характеристика вправ і основні положення з палицею.






43. Назвіть розподіли групи, команди та дії учнів. Основні положення тулуба.

44. Назвіть команди та дії учнів при перешикуванні з колони по одному в колону по двоє дробленням і зведенням і навпаки. Основні положення ніг.

45. Назвіть команди зміни швидкості руху. Запишіть шість вправ на чотири рахунки з використанням рук і ніг.

46. Перешикування з колони по одному в колону по двоє (троє, і т.д.) поворотом під час руху. Запишіть шість вправ на чотири рахунки для рук і тулуба.

47. Назвіть команди та дії учнів при поворотах на місці. Запишіть шість вправ на чотири рахунки з використанням рухів рук, ніг і тулуба.

48. Назвіть команди та дії учнів при поворотах у русі. Запишіть шість вправ на чотири рахунки з палицею.

49. Назвіть способи зупинки групи (команди та дії учнів). Запишіть шість вправ на чотири рахунки з м’ячем.

50. Назвіть команди та дії учнів перехід з кроку на місці до переміщення вперед. Запишіть шість вправ на чотири рахунки стоячи біля лави.

51. Назвіть команди та дії учнів при команді по колу, по діагоналі. Запишіть шість вправ на чотири рахунки з гантелями.

52. Назвіть команди та дії учнів розмикання на зазначену відстань. Запишіть шість вправ на чотири рахунки стоячи на гімнастичній стінці.

53. Назвіть стройові поняття і дайте визначення їм. Запишіть шість вправ на чотири рахунки стоячи біля гімнастичної стінки.

54. Назвіть команди та дії учнів при шикуванні групи в шеренгу та колону. Запишіть шість вправ на чотири рахунки стоячи на лаві.

55. Назвіть команди та дії учнів при розмиканні з колони по одному в колону по три виступом. Запишіть шість вправ на чотири рахунки у висі на гімнастичній стінці.

56. Назвіть команди та дії учнів при розмиканні з колони по одному в колону по п'ять виступом. Запишіть шість вправ на чотири рахунки сидячи на лаві.

57. Назвіть команди та дії учнів при розмиканні з колони по одному в колону по чотири виступом. Запишіть шість вправ на чотири рахунки з короткою скакалкою.

58. Назвіть команди та дії учнів при розмиканні з колони по два в колону по чотири виступом. Запишіть шість вправ на чотири рахунки вправ у парах.

59. Назвіть команди та дії учнів при розмиканні з колони по два в колону по шість виступом. Запишіть шість вправ на чотири рахунки сидячи спиною до гімнастичної стінки.

60. Назвіть команди та дії учнів при команді змійкою. Запишіть шість вправ на чотири рахунки стоячи спиною притисненим до гімнастичної стінки.

61. Методика навчання стійці на лопатках (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

62. Методика навчання перекатам (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

63. Методика навчання стрибку ноги нарізно через коня в ширину (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

64. Методика навчання перекиду вперед (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

65. Методика навчання перекиду назад (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

66. Методика навчання стійці на голові і руках (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

67. Методика навчання стійці на руках (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

68. Методика навчання перевороту в сторону (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

69. Методика навчання стрибку ноги нарізно через коня в довжину (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

70. Методика навчання стрибку зігнувши ноги через коня в ширину (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

71. Методика навчання підйому переворотом на низькій перекладині (різновисокі бруси) (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

72. Методика навчання підйому розгином на перекладині (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

73. Методика навчання зіскоку кутом з поворотом на паралельних брусах (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

74. Методика навчання зіскоку кутом з поворотом на різновисоких брусах (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

75. Методика навчання підйому махом вперед на паралельних брусах (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

76. Методика навчання стійці на плечах на паралельних брусах (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

77. Методика навчання півшпагату на колоді (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

78. Методика навчання зіскоку прогнувшись з колоди (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

79. Методика навчання кроку польки на колоді (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

80. Методика навчання стійці на руках з перекидом (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

81. Методика навчання рівновазі на правій (лівій) на колоді (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

82. Методика навчання спаду на перекладині (різновисоких брусах) (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

83. Методика навчання перекату на одну ногу зі стійки на лопатках (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

84. Методика навчання «мостику» з положення лежачи на спині (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

85. Методика навчання «мостику» з положення стоячи (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

86. Методика навчання підйому переворотом з вису присівши на одній і махом на різновисоких брусах (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

87. Методика навчання стрибку ноги нарізно через козла в ширину (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

88. Методика навчання стрибку ноги нарізно через козла в довжину (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

89. Методика навчання спаду на різновисоких брусах (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

90. Методика навчання підйому двома на різновисоких брусах (техніка, основні підвідні, підготовчі вправи, страховка).

 







Дата добавления: 2015-08-17; просмотров: 706. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Билет №7 (1 вопрос) Язык как средство общения и форма существования национальной культуры. Русский литературный язык как нормированная и обработанная форма общенародного языка Важнейшая функция языка - коммуникативная функция, т.е. функция общения Язык представлен в двух своих разновидностях...

Весы настольные циферблатные Весы настольные циферблатные РН-10Ц13 (рис.3.1) выпускаются с наибольшими пределами взвешивания 2...

Хронометражно-табличная методика определения суточного расхода энергии студента Цель: познакомиться с хронометражно-табличным методом опреде­ления суточного расхода энергии...

ОЧАГОВЫЕ ТЕНИ В ЛЕГКОМ Очаговыми легочными инфильтратами проявляют себя различные по этиологии заболевания, в основе которых лежит бронхо-нодулярный процесс, который при рентгенологическом исследовании дает очагового характера тень, размерами не более 1 см в диаметре...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.03 сек.) русская версия | украинская версия