Студопедия — Оформлення звіту
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Оформлення звіту






В звіті по роботі повинно бути відображено відповіді на поставлені нижче запитання і описана технологія роботи з елементами файлової системи. Усі виконані операції повинні бути представлені в вигляді дерева файлової системи.

· перерахувати різні способи закриття вікна додатку;

· як викликається контекстне меню і для чого воно існує;

· призначення елементів діалогового вікна;

· яку інформацію вміщує рядок імені і які дії з вікном можна виконувати з його допомогою;

· для чого існують смуги прокрутки;

· яка послідовність операцій при виключенні комп’ютера.

 

1. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "Робоча папка №1". За допомогою меню в створеній папці створити папки - DОС1, DОС2, DОСЗ. За допомогою контекстного меню в папці DOC2 створити файли - текстовий документ T1.TXT, Z2.TXT. Перейменувати файли та папки за допомогою меню та миші на нові довільні імена, використовуючи англійську та українську абетки.

2. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "Папка №1". За допомогою меню в створеній папці створити папки - ТЕКСТ, ДОВІДНИК. Користуючись меню, в папці ТЕКСТ створити файли - текстові документи ДОКУМЕНТ, ЗАМІТКИ. Скопіювати файли ДОКУМЕНТ, ЗАМІТКИ в папку ДОВІДНИК за допомогою меню, панелі інструментів та миші.

3. 3а допомогою меню створити на диску А: папку з іменем ДОКУМЕНТИ. За допомогою контекстного меню на диску А: створити папки - ТЕКСТИ, ІНФОРМАТИКА та файли - текстові документи СПИСОК, БЛОКНОТ. Перенести файл БЛОКНОТ в папку ТЕКСТИ, а файл СПИСОК - в папку ІНФОРМАТИКА за допомогою меню, панелі інструментів та миші.

4. За допомогою меню створити на диску А: папку з іменем ПАПКА ДОКУМЕНТІВ. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папки - DОС1, DОС2, ДОВІДНИК та файли текстових документів - БЛОКНОТ1, БЛОКНОТ2, БЛОКНОТ3, в папці ДОВІДНИК створити файли - ТЕКСТИ, ДОДАТОК. В кожній папці залишити тільки один об'єкт (файл), якщо папка вільна скопіювати файл з іншої папки, зайві файли вилучити. Виконати дії за допомогою меню, панелі інструментів та миші.

5. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "Папка заміток". За допомогою меню в створеній папці створити папки - ТЕКСТ, ФОТО, ІНСТИТУТ та файли - текстові документи ДОКУМЕНТ, ЗАМІТКИ, ДОДАТКИ. Скопіювати файл ДОКУМЕНТ в папку ІНСТИТУТ, а файли ЗАМІТКИ, ДОДАТКИ перенести в папку ТЕКСТ за допомогою правої клавіші миші.

6. За допомогою меню створити на диску А: папку з іменем “ПАПКА ДОДАТКІВ”. За допомогою контекстного меню створити в папці “ПАПКА ДОДАТКІВ” папки - ТЕКСТ1, ТЕКСТ2 та файл текстового документу СПИСКИ.TXT. В папці ТЕКСТ2 створити файли ЗАМІТКИ.TXT, ГРУПИ.TXT. Перенести файли ГРУПИ.TXT, ЗАМІТКИ.TXT в папку "ПАПКА ДОДАТКІВ". Використовуючи режими роботи з групою файлів, скопіювати всі три текстові файли в папку ТЕКСТ1 за допомогою меню, панелі інструментів, миші та клавіатури.

7. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "ПАПКА ТЕКСТІВ". За допомогою меню створити в створеній папці ще три папки - СПИСКИ, ЗАМІТКИ, ГРУПИ та файли текстових документів ТЕКСТ1, ТЕКСТ2, ТЕКСТЗ, ТЕКСТ4. Використовуючи режими роботи з групою файлів, перенести файли ТЕКСТ1, ТЕКСТ4 в папку СПИСКИ, а файли ТЕКСТ2, ТЕКСТЗ - в папку ГРУПИ за допомогою меню, панелі інструментів, миші та клавіатури.

8. За допомогою меню створити на диску А: папку з іменем "ДОКУМЕНТИ". За допомогою контекстного меню в цій папці створити папки - ДОДАТКИ, DОСUМ1, DОСUМ2. Відкрити папку DОСUМ1 та створити в ній файл текстовий документ СПИСОК. Відкрити папку DОСUМ2 та створити в ній файли – текстові документи ДОДАТКИ, ЗАМІТКИ. Створити на диску А: копію папки "ДОКУМЕНТИ" за допомогою контекстного меню, миші та клавіатури. Створену копію перейменувати на “DOCUMENTS”. Відкрити обидві папки. Вилучити з папки “ДОКУМЕНТИ” всю папку DOCUM1, а з папки “DOCUMENTS” – папку ДОДАТКИ, використовуючи контекстне меню, мишу та клавіатуру.

9. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "Папка документів". За допомогою меню в створеній папці створити папки - ТЕКСТИ. ЗАМІТКИ, DОСUМ та файли - текстові документи СПИСОК, ДОДАТОК, ГРУПА. Створити на диску А: копію папки "Папка документів" і перейменувати її в "Копії документів" за допомогою контекстного меню, миші та клавіатури. Відкрити обидві папки. Перемістити файли СПИСОК, ГРУПА в папку ЗАМІТКИ, а файл ДОДАТОК вилучити, використовуючи контекстне меню, мишу та клавіатуру.

10. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "Папка №1". За допомогою меню папки створити папки -ТЕКСТ1, ТЕКСТ2, ТЕКСТЗ та файли - текстовий документ -СПИСОК1, СПИСОК2, СПИСОКЗ. Створити на диску А: копію папки " Папка №1" - "Копії документів" допомогою контекстного меню, миші та клавіатури. Відкрити обидві папки на робочому столі, властивостями панелі задач розмістити їх паралельно. Перемістити файли СПИСОК1, СПИСОКЗ, як групу, в папку ТЕКСТ1 іншого вікна, а файл СПИСОК2 скопіювати в папку ТЕКСТ2, використовуючи контекстне меню, мишу та клавіатуру.

11. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "СПИСКИ". За допомогою меню в створеній папці створити папки-ДОДАТКИ, ДОКУМЕНТИ, DОСUМ та файли - текстові документи - БЛОК1, БЛОК2, БЛОКЗ. Створити на диску А: копію папки "СПИСКИ" – “Списки №1” за допомогою контекстного меню, миші та клавіатури. Відкрити обидві папки на робочому столі, властивостями панелі задач розмістити їх каскадом. Скопіювати файли БЛОК1, БЛОКЗ, як групу, в папку ДОДАТКИ іншого вікна, а файл БЛОК2 перенести в папку ДОКУМЕНТИ, використовуючи контекстне меню, мишу та клавіатуру.

12. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "ЗАМІТКИ". За допомогою меню папки створити папки - ТЕКСТ, ГРУПА та файли - текстові документи -ДОКУМЕНТ, ЗАМІТКИ, ДОДАТКИ, ВАРІАНТИ. Перенести файли ДОКУМЕНТ, ВАРІАНТИ, як групу, в папку ГРУПА, а файли ЗАМІТКИ, ДОДАТКИ скопіювати, як групу, в папку-ТЕКСТ за допомогою меню, панелі інструментів та миші.

13. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "Робоча папка №1" За допомогою меню в створеній папці створити папки - DОС1, DОС2, DОСЗ та файли - текстові документи ТЕКСТ, ДОДАТКИ. Перейменувати файл DOC1 та папку ДОДАТКИ за допомогою контекстного меню, миші та клавіатури. Вилучити файли DOC2, DOC3, використовуючи групові операції.

14. За допомогою контекстного меню створити на диску А: папку з іменем "Робоча папка №2". За. допомогою меню створити папки - DОС1. DОС2, DОСЗ та файли - текстові документи - ТЕКСТ, ДОДАТКИ. Створити на диску А: копію папки "Робоча папка №2" за допомогою контекстного меню, миші та клавіатури. Перейменувати файли та папки в новій папці.

15. Створити ярлик «Робочої папки №2» і перенесіть його на робочий стіл. Створюючи його, скористуйтесь кнопкою «Обзор», щоб правильно задати ім'я об'єкта. Відкрийте цю папку з робочого стола. Вилучіть ярлик цієї папки.







Дата добавления: 2015-09-19; просмотров: 421. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

СИНТАКСИЧЕСКАЯ РАБОТА В СИСТЕМЕ РАЗВИТИЯ РЕЧИ УЧАЩИХСЯ В языке различаются уровни — уровень слова (лексический), уровень словосочетания и предложения (синтаксический) и уровень Словосочетание в этом смысле может рассматриваться как переходное звено от лексического уровня к синтаксическому...

Плейотропное действие генов. Примеры. Плейотропное действие генов - это зависимость нескольких признаков от одного гена, то есть множественное действие одного гена...

Методика обучения письму и письменной речи на иностранном языке в средней школе. Различают письмо и письменную речь. Письмо – объект овладения графической и орфографической системами иностранного языка для фиксации языкового и речевого материала...

РЕВМАТИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ Ревматические болезни(или диффузные болезни соединительно ткани(ДБСТ))— это группа заболеваний, характеризующихся первичным системным поражением соединительной ткани в связи с нарушением иммунного гомеостаза...

Решение Постоянные издержки (FC) не зависят от изменения объёма производства, существуют постоянно...

ТРАНСПОРТНАЯ ИММОБИЛИЗАЦИЯ   Под транспортной иммобилизацией понимают мероприятия, направленные на обеспечение покоя в поврежденном участке тела и близлежащих к нему суставах на период перевозки пострадавшего в лечебное учреждение...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия