Студопедия — Ключі до опитувальника ОСТ
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Ключі до опитувальника ОСТ






Шкала “Ергічність”:

«так»: 4, 8, 15, 22, 42, 50, 58, 64, 96.

«ні»: 27, 83, 103.

Шкала “Соціальна ергічність”:

«так»: 11, 30, 57, 62, 67, 78, 86.

«ні»: 3, 34, 74, 90, 105.

Шкала “Пластичність”:

«так»: 20, 25, 35, 38, 47, 66, 71, 76, 101, 104.

«ні»: 54, 59.

Шкала “Соціальна пластичність”:

«так»: 2, 9, 18, 26, 45, 68, 85, 99.

«ні»: 31, 81,87, 93.

Шкала “Темп”:

«так»: 1, 13, 19, 33, 46, 49, 55, 77.

«ні»: 29, 43, 70, 94.

Шкала “Соціальний темп”:

«так»: 24, 37, 39, 42, 51, 92.

«ні»: 5, 10, 16, 56, 96, 102.

Шкала “Емоційність”:

«так»: 14, 17, 28, 40, 60, 61, 69, 79, 88, 91, 95, 97.

Шкала “Соціальна емоційність”:

«так»: 6, 7, 21, 36, 41, 48, 53, 63, 75, 80, 84, 100.

Шкала “К” (контрольна шкала):

«так»: 32, 52, 89.

«ні»: 12, 23, 44, 65, 73, 82.

Аналіз результатів слід розпочинати з уточнення кількості відповідей на питання контрольної шкали. Високий бал (7 і більше) по шкалі “К” означає небажання досліджуваного щиро відповідати на поставлені питання. В цьому випадку результати дослідження вважаються недостовірними та не розглядаються.

Інтерпретація результатів здійснюється за 8-ма шкалами, які діагностують “предметно-діяльнісний” та “комунікативний” аспекти темпераменту:

Предметна ергічність – містить питання про рівень потреби в освоєнні предметного світу, прагнення до розумової та фізичної праці.

Високі значення (ВЗ) (9-12 балів) за цією шкалою означають високу потребу в освоєнні предметного світу, жагу до діяльності, прагнення до розумової та фізичної праці.

Низькі значення (НЗ) (3-4 бали) означають пасивність, низький рівень тонусу та активації, небажання розумово напружуватись, низьку замученість до процесу діяльності.

Соціальна ергічність – містить питання про рівень потреби в соціальних контактах, прагнення до лідерства.

ВЗ – комунікативна ергічність, потреба в соціальних контактах, жага до засвоєння соціальних форм діяльності, прагнення до лідерства, товариськість.

НЗ – незначна потреба в соціальних контактах, уникнення соціально-активних форм поведінки, замкненість, соціальна пасивність.

Пластичність – містить питання про ступінь легкості або складності переключення з одного об’єкта на інший.

ВЗ – легкість переключення з одного виду діяльності на інший, швидкий перехід з одних форм мислення на інші в процесі взаємодії з предметним середовищем, прагнення урізноманітнити форми предметної діяльності.

НЗ – схильність до монотонної роботи, страх та уникнення різноманітних форм поведінки, в’язкість, консервативні форми діяльності.

Соціальна пластичність – містить питання, спрямовані на з’ясування ступеня легкості або важкості переключення в процесі спілкування, схильність до урізноманітнення комунікативних програм.

ВЗ – широкий набір комунікативних програм, легкість входження у включення у соціальні контакти, легкість переключення в процесі спілкування, комунікативна імпульсивність.

НЗ – складність у доборі форм соціальної взаємодії, низький рівень готовності доступу в соціальні контакти, прагнення до підтримання монотонних стосунків.

Темп – містить питання про швидкість моторно-рухових актів під час виконання предметної діяльності.

ВЗ – високий темп поведінки, висока швидкість виконання операцій при здійсненні предметної діяльності, висока моторно-рухова та психічна швидкість.

НЗ – уповільненість дій, низька швидкість моторно-рухових операцій.

Соціальний темп містить питання, спрямовані на виявлення швидкісних характеристик мовнорухових актів у процесі спілкування.

ВЗ – мовнорухова швидкість, швидке говоріння.

НЗ – слабко розвинена мовнорухова система, мовленнєва уповільненість, повільна вербалізація.

Емоційність – містить питання, які оцінюють емоційність, сенситивність, чутливість до невдач у роботі.

ВЗ – висока чутливість до розходжень між очікуваними та реальними результатами, відчуття невпевненості, тривожність, чутливість до невдач.

НЗ – незначне емоційне реагування на невдачі, нечутливість до неуспіху, спокійність, впевненість у собі.

Соціальна емоційність – містить питання, які стосуються емоційної чутливості в комунікативній сфері.

ВЗ – висока емоційність у комунікативній сфері, надмірна чутливість до невдач у спілкуванні.

НЗ – низька емоційність у комунікативній сфері, відсутність чутливості до невдач у спілкуванні, впевненість у собі в ситуаціях спілкування.


Додаток Г

ШКАЛА ТРИВОГИ







Дата добавления: 2015-10-15; просмотров: 442. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Методы анализа финансово-хозяйственной деятельности предприятия   Содержанием анализа финансово-хозяйственной деятельности предприятия является глубокое и всестороннее изучение экономической информации о функционировании анализируемого субъекта хозяйствования с целью принятия оптимальных управленческих...

Образование соседних чисел Фрагмент: Программная задача: показать образование числа 4 и числа 3 друг из друга...

Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Билет №7 (1 вопрос) Язык как средство общения и форма существования национальной культуры. Русский литературный язык как нормированная и обработанная форма общенародного языка Важнейшая функция языка - коммуникативная функция, т.е. функция общения Язык представлен в двух своих разновидностях...

Патристика и схоластика как этап в средневековой философии Основной задачей теологии является толкование Священного писания, доказательство существования Бога и формулировка догматов Церкви...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.008 сек.) русская версия | украинская версия