Студопедия — Вставка символів, яких немає на клавіатурі
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Вставка символів, яких немає на клавіатурі






Так можна впроваджувати грецькі літери, спеціальні симво­ли і т.ін. Викликається пункт меню Вставка/Символ...

Рис. 48

Закладинка Символы дозволяє вставляти символи: треба мишкою вибрати потрібний символ, а потім натиснути на кно­пку Вставить, після чого натиснути на кнопку Закрыть.

Для вставляння спеціальних символів вибирається вкладин-ка Специальные символы:

Вибирається потрібний символ, кнопка Вставить, потім кнопка Закрыть.

Також можна впроваджувати спеціальні символи та елемен­ти за допомогою комбінацій клавішів, що подані нижче:

Поле CTRL+F9
Елемент автотексту ENTER (після введення декількох перших сим­волів імені елемента ав­тотексту і появи спли­ваючої підказки)
Розрив рядка SHIFT+ENTER
Розрив сторінки CTRL+ENTER
Розрив колонки CTRL+SHIFT+ENTER
М'яке перенесення CTRL+ДЕФІС
Нерозривний дефіс CTRL+SHIFT+ДЕФІС
Нерозривний пропуск CTRL+SHIFT+ПРОПУСК
Символ авторського права ALT+CTRL+C
Товарний знак, що охороняється ALT+CTRL+R
Товарний знак ALT+CTRL+Т

Текстовий редактор Word має розвинені засоби для обміну інформацією з іншими додатками Windows.

Редактор має засоби для вставки в текст готових малюнків, що поставляються разом з редактором. Виконавши команду Вставка/Рисунок/Картинки, можна мати можливість вибрати будь-який графічний об'єкт, малюнок, звуковий або відеофайли з галереї малюнків ClipArt

Крім вже готових малюнків можна виготовити і помістити в текст будь-які графічні образи. Для цього служить графічний редактор Paint.

Для перенесення інформації з якого-небудь іншого додатку в текстовий редактор можна скористатися буфером обміну Windows (копіювати, вставити). При цьому якщо є необхідність редагувати інформацію, поміщену в Word за допомогою додатку, в якому вона була створена (наприклад, Paint), то вставку скопійованої інформації слід проводити через спеціальну вставку як об'єкт (Правка/Специальная вставка/Об'єкт) або з допомогою Вставка/Об'єкт.

Рис. 49

Крім вставки графічних об'єктів, математичних формул, Word дозволяє упроваджувати в текст електронну таблицю з пакету Excel. Подвійне клацання миші по таблиці перенесе користувача в Excel, де він зможе провести необхідні розрахунки. Для повернення в текстовий редактор слід встановити курсор в області тексту за межами електронної таблиці і натиснути ліву кнопку миші.

Текстовий редактор Word дозволяє працювати не тільки з упровадженими електронними таблицями з Excel, але і з власними таблицями, які є списком, що складається з рядків і стовпців. Така таблиця є зручним засобом для форматування тексту і дозволяє робити прості розрахунки для чисельної інформації, введеної в цю таблицю.

Для побудови таблиці необхідно встановити курсор в те місце, де потрібно помістити таблицю, і потім вибрати послідовність Таблица/Добавить таблицю.

У вікні, що з'явилося, треба вказати необхідні характеристики таблиці, тобто число стовпців і рядків, після чого на екрані з'явиться таблиця із заданим числом рядків і стовпців. Наступний крок - введення інформації в таблицю.

Процес створення таблиці можна прискорити, якщо скористатися кнопкою Додати таблицю на стандартній панелі інструментів. Після натиснення кнопки з'являється решітка, в яку можна задати розмір таблиці за допомогою миші.

Таблиця, що з'являється, розділена на рядки і стовпці, на перетині яких знаходиться клітинка. У кожну клітинку може вводитися будь-яка інформація. Перехід від клітинки до клітинки краще здійснювати клавішею [Tab]. Всі маніпуляції з таблицею можна проводити, використовуючи пункт Таблиця Головного меню. Змінити ширину клітинки найпростіше мишею. Для цього, встановивши курсор на межу між колонками (курсор змінить свою форму), треба зафіксувати (натиснути) ліву кнопку миші і переміщати курсор, збільшуючи ширину клітинки.

Після заповнення таблиці необхідно позначити межі таблиці, лінії, що обмежують клітинки, і т.д. Для цього слід виділити частину таблиці, в якій потрібні обмежувальні лінії, і скористатися кнопками, які дають всі можливі комбінації обмежень, або скористатися пунктом меню Формат - Межі і заливка.

Корисна особливість редактора Word - можливість ділити текст на колонки. Якщо текст вже набраний, редактор дозволить переформатувати його в колонки. Існує і можливість відразу набирати текст в колонках. Причому число колонок також може задаватися. Щоб розбити набраний текст на колонки, необхідно: виділити фрагмент; натиснути кнопку Колонки на стандартній панелі інструментів і задати число колонок, або виконати вказівку Формат – Колонки.

Текстовий редактор Word має засоби, що дозволяють редагувати документи декільком користувачам і потім об'єднати зроблені виправлення в початковому документі. До таких засобів відносяться примітки, виправлення і розсилка документів.

Примітки - це позначені ініціалами і пронумеровані коментарі, які записуються і відображаються в спеціальному вікні приміток і не зачіпають текст документа. Перш ніж вставити примітку, має сенс виділити фрагмент тексту, який слід прокоментувати. В цьому випадку при перегляді примітки текст, до якого воно відноситься, підсвічуватиметься.

Для вставки приміток в текст документа потрібно виконати команди Вставка/Примітка; а для їх перегляду - Вид/Примітки.

Для відстежування власних виправлень, а також щоб рецензенти могли вносити зміни до документа, текстовий редактор пропонує використовувати маркери виправлень. Позначка виправлень включається послідовністю команд Сервис/ Исправления/Выделить исправления. Потім слід встановити маркер в полі Записувати виправлення.

Маркери виправлень допомагають побачити, які зміни були внесені до документа в порівнянні з його останньою версією. Для зображення редагованого тексту використовується спеціальний формат, наприклад підкреслення або перекреслювання символів. За допомогою маркерів і виправлень можна зберегти запис про кожне зроблене виправлення і надалі або прийняти його, або відмовитися. Виправлення позначається повним ім'ям його автора, датою і часом створення.

Якщо під час редагування документа маркер виправлень не був включений, то внесені зміни можна знайти, порівнявши нова і стара версії документа. Два порівнювані документи повинні мати різні імена файлів або різні місцеположення. Для порівняння версій документа застосовуються команди Сервис/Исправления или Сравнить исправления. На екрані відображається відредагований документ і вставлений, видалений і виправлений текст з маркерами виправлень.

Для того, щоб дозволити користувачам коментувати текст без внесення змін до документа, його потрібно захистити з правом ввода*примечаний. Можливість вносити зміни в документ дозволить захист з правом введення виправлень. Для максимальної ефективності захисту використовується пароль.

Для установки захисту документа потрібно виконати команди Сервис/Установить захист з вказівкою режиму (заборонити вставку приміток, запис виправлень, введення даних в поля форм). Захист можна зняти командами Сервис/Снять захист, при необхідності задавши пароль.

Якщо в редагуванні документа беруть участь декілька користувачів, то є можливість об'єднати всі виправлення і примітки в початковий документ для перегляду відразу всіх змін. Як початковий файл задається документ, в якому передбачається об'єднати виправлення. Виправлення, зроблені в документі, не можуть бути об'єднані, якщо вони не були помічені.

Щоб злити виправлення і примітки, виконуються команди Сервис/Исправления/Объединить виправлення.

Користувач має можливість прийняти або відхилити зроблені виправлення, виконавши команди Сервис/Исправления/ Принять/Отклонить виправлення.







Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 802. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Важнейшие способы обработки и анализа рядов динамики Не во всех случаях эмпирические данные рядов динамики позволяют определить тенденцию изменения явления во времени...

ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ МЕХАНИКА Статика является частью теоретической механики, изучающей условия, при ко­торых тело находится под действием заданной системы сил...

Теория усилителей. Схема Основная масса современных аналоговых и аналого-цифровых электронных устройств выполняется на специализированных микросхемах...

Логические цифровые микросхемы Более сложные элементы цифровой схемотехники (триггеры, мультиплексоры, декодеры и т.д.) не имеют...

Метод Фольгарда (роданометрия или тиоцианатометрия) Метод Фольгарда основан на применении в качестве осадителя титрованного раствора, содержащего роданид-ионы SCN...

Потенциометрия. Потенциометрическое определение рН растворов Потенциометрия - это электрохимический метод иссле­дования и анализа веществ, основанный на зависимости равновесного электродного потенциала Е от активности (концентрации) определяемого вещества в исследуемом рас­творе...

Гальванического элемента При контакте двух любых фаз на границе их раздела возникает двойной электрический слой (ДЭС), состоящий из равных по величине, но противоположных по знаку электрических зарядов...

Трамадол (Маброн, Плазадол, Трамал, Трамалин) Групповая принадлежность · Наркотический анальгетик со смешанным механизмом действия, агонист опиоидных рецепторов...

Мелоксикам (Мовалис) Групповая принадлежность · Нестероидное противовоспалительное средство, преимущественно селективный обратимый ингибитор циклооксигеназы (ЦОГ-2)...

Менадиона натрия бисульфит (Викасол) Групповая принадлежность •Синтетический аналог витамина K, жирорастворимый, коагулянт...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия