Загальні положення. Имеются существенные различия в стоимости, как самих замковых креплений, так и в стоимости технических процедур необходимых для их установки.
Имеются существенные различия в стоимости, как самих замковых креплений, так и в стоимости технических процедур необходимых для их установки. Высокая стоимость прецизионных замковых креплений обуславливается сложностью их изготовления, высокой стоимостью используемых сплавов. При изготовлении прецизионных замковых креплений используются токарные и фрезеровальные станки с компьютерным управлением и контролем. Сравнительная дешевизна полупрецизионных замковых креплений обусловлена простотой их изготовления и недорогими материалами - литьевое прессование из беззольного пластика. Полупрецизиооные замковые крепления могут быть отлиты из любых имеющихся в зуботехнической лаборатории сплавов.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОНАННЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ З ДИСЦИПЛІНИ «МАРКЕТИНГ»
За напрямами 6.030504«Економіка підприємства» Та 6.030601 «Менеджмент»
м. Одеса, 2015 УДК 005.6:656.8
Сакун Г.О. Маркетинг: [методичні рекомендації щодо виконання самостійної роботи студентів за напрямами 6.030504«Економіка підприємства» та 6.030601 «Менеджмент»] / Г.О.Сакун. – Одеса: ОНАЗ ім. О.С. Попова, 2015. – 12 с.
Загальні положення 1.1. Самостійна робота студентів регламентується Положенням про організацію навчального процесу в вищих навчальних закладах України, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 161 від 2 червня 1993 року, Положенням про організацію навчального процесу в ОНАЗ ім. О.С. Попова, Положенням про кредитно-модульну систему навчання в ОНАЗ ім. О.С. Попова тощо. 1.2. Положенням про організацію навчального процесу в вищих навчальних закладах України передбачено, що навчальний час, відведений для самостійної роботи студентів визначається робочим навчальним планом і повинен становити не менше 1/3 та не більше 2/3 загального обсягу навчального часу студента, відведеного для вивчення конкретної дисципліни. 1.3. Мета самостійної роботи студентів: - розвиток творчих здібностей та активізація розумової діяльності студентів; - формування в студентів потреби безперервного самостійного поповнення знань; - здобуття студентом глибокої системи знань як ознаки міцності знань; - самостійна робота студентів як результат морально-вольових зусиль. 1.4. Завдання самостійної роботи студентів: - навчити студентів самостійно працювати над літературою; - творчо сприймати навчальний матеріал і його осмислювати; - набути навички щоденної самостійної роботи в одержанні та узагальненні знань, вмінь.
2. Організація самостійної роботи студентів
2.1. Зміст самостійної роботи студентів з дисципліни «Маркетинг» визначається навчальною програмою дисципліни та робочою навчальною програмою вивчення дисципліни. 2.2. На самостійну роботу виноситься: - частина теоретичного матеріалу, менш складного за змістом; - окремі практичні роботи, що не потребують безпосереднього керівництва викладача. 2.3. Самостійна робота студентів забезпечується системою навчально-методичних засобів, передбачених для вивчення даної навчальної дисципліни: - основна література (підручник, конспект лекцій викладача, навчальні та методичні посібники); - додаткова література (наукова, фахова монографічна, періодична); - методичні матеріали (методичні рекомендації щодо виконання самостійної роботи студентами). 2.4. Самостійна робота над засвоєнням навчального матеріалу з цієї дисципліни може виконуватись у бібліотеці, навчальних кабінетах, комп’ютерних класах (лабораторіях), а також у домашніх умовах. 2.5. Види завдань до самостійної роботи з дисципліни «Маркетинг»: - переробка інформації отриманої безпосередньо на обов’язкових навчальних заняттях; - робота з відповідними підручниками та особистим конспектом лекцій; - самостійне вивчення окремих тем або питань із розробкою конспекту; - робота з довідковою літературою; - написання рефератів, повідомлень; - творчі завдання (доповіді, проекти, есе, огляди тощо); Успішне виконання завдання самостійної роботи можливе за умови наявності у студентів певних навичок: вміння працювати з книгою (складати план, конспект, реферат); проводити аналіз навчального матеріалу (складати різні види таблиць, проводити їх аналіз). Самостійні завдання можуть виконуватись у робочому зошиті або на окремих аркушах. Таблиця 1
|