Студопедия — В Калузі
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

В Калузі







Цей пам'ятник в м.Гдиня також називається "Пам'ятник ненародженим дітям". Знаходиться він поруч з костелом Святої Трійці. Перед пам'ятником знаходиться плита зі словами Іоанна Павла II: "О, Марія, зоря нового світу, мати живуть, тобі, що укладає життя, поглянь же на нескінченну кількість дітей, яким не судилося з'явитися на світ".

Присвячений пам'яті ненародженим дітям-жертвам аборту. «Ви не почуєте мій голос і биття мого серця. Серця, яке хотіло любити вас. Чому ти не хотіла мене мама, чому ти не хотів мене, тату?»(м.Вроцлав)

 

«З любов’ю в пам’яті жертвам абортів», центральний парк м.Нью-Йорк

США,Сент-Женев'єв, штат Міссурі.«Присвячено ненарожденним.Євангеліє від Матвія 2:18. «Він же дитину покликав, і поставив її серед них»

Католицька церква Стефана. Міннесота. «В память усім жертвам абортів»

Флорида. Лицарі Колумба Меморіал Ненародженного

 

Автор скульптур - Давид Чорний.

Ці скульптури знаходяться у двох місцях Праги.

Перша композиція - з'явилася в 2000 році на Жіжковской телевежі - величезні безликі немовлята-пупсики.

Друга група немовлят знаходиться на острові Кампа. Тут кожен бажаючий може сфотографуватися з "малюком" або навіть вилізти на нього зверху. Кожен немовля важить рівно 100 кг.

Ембріон у водостоці.

Автор скульптури - Давид Чорний. Скульптура, що нагадує человечаскій зародок, створена в 1996 році. Матеріал виготовлення - метал, пластик, епоксидна смола. Висота скульптури 120 см. Ембріон з'явився на розі фасаду будівлі театру, приліпившись на водостічну трубу як позаземну істоту з фантастичного фільму. Абстракная фігура збуджує підвищений інтерес і в нічний час своїм рожево - червоним світінням і миготінням.


 

Польща. Обжицьк.

У польському місті Обжицьк на кладовищі приходу св.Петра і Павла Познаньскої Архиєпархії на свято Всіх Святих встановили символічну гробницю ненародженій дитині. Як розповів о.Йозеф Миколайчук, з ініціативою установки пам'ятника-могили виступили представники парафіяльних родин."Ми хочемо, щоб ця символічна могила на нашому парафіяльному цвинтарі стала місцем молитви за дітей, яким з якихось причин не дозволили народитися", - сказав Міколайчек. Він також сподівається, що для батьків ненароджених дітей могила буде місцем, де вони зможуть вшанувати пам'ять своїх дітей запаленням свічок або покладанням квітів.

 

 

У Польщі (зауважте виділена 5 заповідь "Не убий ").

У поднож'я пам'ятника вигравіруваний вірш:

«Я такой же как все, как бутончик в росе

Я хотел расцвести и по жизни идти.

Мама, мама зачем ты меня сорвала?

Мама, мама зачем мою жизнь отняла?

Я просил: не губи! Я молил: полюби!

Только слышал в ответ: Нет! Нет! Нет!

Расцветают сады и приносят плоды

неужели бы мне не хватило еды?

Как красиво поют по весне соловьи...

Неужели бы мне не хватило любви?

Хорошо бы родиться у птиц, у зверей

Ведь ни звери, ни птицы не губят детей...»

Рига.

Акція, що мала назву «За життя».

Біля готелю Hotel de Rome у Ризі проходила акція "За життя", що складається з фігурок 27 дітей, кожен з яких розповідає про те, чому батьки вирішили зробити аборт.


Мехіко.

Відкриття цвинтаря ненароджених дітей у Мехіко відбулося в 2008 році. Пам'ятка знаходиться на одному з найпрестижніших кладовищ Мехіко, де раз на місяць проходять меси, які закликають покласти край вбивства ненароджених дітей.

На одній з плит написано: «Тут місце для молитов і зцілень, де ми вшановуємо всіх невинних дітей, які стали жертвами абортів. Всупереч трагедії різні громадські та релігійні групи вирішили створити цей пам'ятник, як місце молитов і зустрічі з сповненої милості любов'ю Бога».

На іншій міститься прохання до Бога «прибрати покрив обману, який просуває безладні статеві зв'язки, яким сатана огорнув серця, і вивільнити правду: гріх - це рабство. Поклади в серця оновлений погляд на життя, від момент її зачаття. Амінь».

Жоден ненароджена дитина не була поки похований на цьому кладовищі. Міська влада забороняють це робити, посилаючись на медико -санітарні правила. Незважаючи на це, активісти готові поховати залишки або попіл, якщо з'явиться така можливість.

 

Кладовище ненарожденних. Японія. Осака.

-Нет, здесь не хоронят,- отрицательно мотнула головой экскурсовод.
-???
-Просто покупают фигурку вот такую и ставят здесь. Некоторые одевают на них что-нибудь: шапочку, платок. Это дань памяти о нерождённых детях. Раньше фигурки вырезали из камня...

Ці скульптури - зображення одного з найулюбленіших японських божеств Дзідзо Босацу. Він - захисник дітей: рано померлих, народжених мертвими або зовсім ненароджених. Також він дарує розраду жінкам, що зважилися на аборт.

Аборт - законний вибір багатьох японських жінок, який, однак, сприймається як неминуче горе. Душа дитини просто повертається до богів і залишається у них, поки для нього не настане час повернутися в ту ж - чи вже в іншу - сім'ю. Батьки як би віддають його на небо, тому що не можуть у даний момент забезпечити його грошима, увагою і любов'ю. І хоча японці не бачать в аборті ніякої моральної дилеми, сім'я все ж просить у малюка вибачення за те, що не може виховати його.

Японці вірять, що саме Дзідзо рятує душі в пеклі, особливо дітей, померлих від аборту, викидня або народилися мертвими.

Згідно японським віруванням, душі померлих до народження дітей направляються в пекло, так як вони заподіяли багато страждань своїм батькам. Душі дітей не в змозі перетнути міфічну річку Сандзо (Sanzu)-кордон між світом живих і мертвих на шляху в загробне життя-тому що вони не мали можливості накопичити достатньо добрих справ. На березі річки Сандзо душі померлих дітей повинні вибудувати статуї Будди з річкового каміння, щоб той змилувався над ними і звільнив з пекла.

За іншою версією камені повинні допомогти для переправи через річку у потойбічний світ душам померлих в ранньому дитинстві. Однак їм заважає злий демон, який розкидає каміння залізної палицею. Але коли демон з'являється, Дзідзо ховає дітей у своїх рукавах і проганяє його. Саме тому Дзідзо особливо почитаємо серед японців, навколо статуї Дзідзо часто можна побачити невеликі купки з каменів, це батьки ненароджених дітей намагаються допомогти їхнім душам побудувати статую і звільнитися з пекла. На багато статуї матері надягають червоні дитячі шапочки або хустинки, це своєрідні підношення прихожанок.







Дата добавления: 2015-04-16; просмотров: 470. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Ганглиоблокаторы. Классификация. Механизм действия. Фармакодинамика. Применение.Побочные эфффекты Никотинчувствительные холинорецепторы (н-холинорецепторы) в основном локализованы на постсинаптических мембранах в синапсах скелетной мускулатуры...

Шов первичный, первично отсроченный, вторичный (показания) В зависимости от времени и условий наложения выделяют швы: 1) первичные...

Предпосылки, условия и движущие силы психического развития Предпосылки –это факторы. Факторы психического развития –это ведущие детерминанты развития чел. К ним относят: среду...

Различия в философии античности, средневековья и Возрождения ♦Венцом античной философии было: Единое Благо, Мировой Ум, Мировая Душа, Космос...

Характерные черты немецкой классической философии 1. Особое понимание роли философии в истории человечества, в развитии мировой культуры. Классические немецкие философы полагали, что философия призвана быть критической совестью культуры, «душой» культуры. 2. Исследовались не только человеческая...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.009 сек.) русская версия | украинская версия