Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

I. Теоретический блок. Парламентські вибори стали чи не найважливішою політичною подією 2012 р

Парламентські вибори стали чи не найважливішою політичною подією 2012 р. З одного боку, підтвердились негативні очікування щодо проведення виборів і підрахунку голосів, проте з іншого, уже зараз виявляються речі, які можуть мати неочікувані наслідки не тільки для влади, але й для країни.

Спочатку про те, чого не вдалось уникнути:

- Влада таки не втрималася від фальсифікацій, а ЦВК, за винятком кількох членів, не наважилася визнати перемогу опозиційних кандидатів у п’яти округах.

- Як і очікувалось, комуністи таки підтримали регіоналів у голосуванні за прем’єра, спікера та його заступників. Але у регіоналів немає своєї більшості, тому для зменшення «трансакційних витрат» її намагатимуться створити із самовисуванців вже 2013 р.

- Ще в листопаді 2011р. опозиція підтримала провладний закон про змішану систему виборів, чим погодилась грати за «донецькими» правилами. Якби вибори відбулись за пропорційною системою, три опозиційні сили після перерозподілу разом отримали б 241 мандат і можливість сформувати парламентську більшість. Вочевидь, 62 депутатам з БЮТ і 36 з НУНС, які підтримали закон (всього проголосувало 366 депутатів, не хотілося брати відповідальності за країну на початку нового економічного спаду і за два роки до президентських виборів.

- Уже напередодні виборів опозиція не змогла погодити єдиних кандидатів в округах, чим дозволила перемогти щонайменше тридцятьом провладним кандидатам. Шанс, який відкривався для власної реабілітації в очах громадян і перемоги над регіоналами, знову був змарнований.

 

 

I. Теоретический блок.

1. Колебания -процессы, характеризующиеся повторением состояний и описывающих их физических величин.

Привести примеры колебательных процессов:

2.

 
 

 


3. Вывести закон собственных механических колебаний (пружинный горизонтальный маятник)

 

           
 
   
 
 
 
 
   
Уравнение незатухающих механических гармонических колебаний:

 

 


Построить график зависимости смещения тела от положения равновесия от времени (незатухающие колебания):

 
 

 


4. Вывести закон затухающих механических колебаний (пружинный горизонтальный маятник)

 

 
 
Уравнение затухающих колебаний:  

 

 


Построить график зависимости смещения тела от положения равновесия от времени (затухающие колебания):


5. Используя данные графика (рис. 1) затухающих механических колебаний (по оси ОХ – время в секундах; по оси ОУ– смещение в метрах), найдите значения физических величин, характеризующих данный тип колебаний:

Т, с ν, Гц ω, с-1 δ λ β , с-1
           

Рис. 1
<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Президентські вибори 2010 та їх наслідки | ПРОСВЕЩЕНИЕ

Дата добавления: 2015-10-15; просмотров: 95. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2018 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия