Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Doing Business in the Future
Most companies are starting to use more automation to produce more goods faster and to improve the product quality. They must do both in order to compete with other manufacturers all over the world. Maintaining large inventories is costly, so many companies are moving toward just-in-time methods that use the computer to schedule deliveries of parts just in time for use. Teamwork among all the people involved in making the product is important to its success.

The success of a business in the future will depend a lot on how it is managed. The R&D department will continue to be important in bring­ing in new ideas and new ways to produce products. Companies will need well-planned marketing strategies and ways to control company money so that the company can continue to make a profit and grow.

Computers, as we further develop their uses, will be doing many more jobs in all business areas, from administration to production to marketing. Who knows? You might even do most of your shopping at home by computer in the future. Even today, you can order a car through a computerized marketing system. You can examine the car options and then check on the car as it moves through the manufactur­ing process. Businesses will have to produce quality products quickly and efficiently in order to be successful.

 

Завдання 6Зробіть доповідь за даними темами, використовуючи подані ключові слова та схеми:

 

1) What is a company?

company, capital, to invest, people, to organize, factories, to produce, products, services, to sell, to make a profit.

 

2) Selling Products

Sales
direct sales   wholesale sales   retail sales

 

 

3) Marketing and advertising products

to sell a product, marketing department, marketing strategy, sales forecast, test marketing, advertising, brand names.

 

 


4) Types of companies

 

company

proprietorship   partnership   corporation

stockholders

management
administration  

Personnel Department   Production Department
R and D Department   Marketing Department

Завдання 7Передайте зміст поданих нижче текстів рідною мовою:

 

а) Я пишу дипломну роботу про роль роботів у сучасному житті, про їхнє застосування на заводах, у дослідницьких лабораторіях, у повітрі, у космосі, у керуванні транспортом та інших сферах.

Я вважаю, що роботи — друзі людини, вони полегшують життя і роблять його приємнішим, можуть виконувати різні функції, не вимагаючи нічого замість.

Зараз у багатьох країнах величезна увага приділяється науці і техніці, зокрема, роботобудуванню. Лабораторія, де я проходжу практику, оснащена найсучаснішими приладами, машинами й обладнанням. Мій науковий керівник, професор Соболєв, - експерт у роботобудуванні. Я можу одержати в нього консультацію з усіх питань. Його лабораторії потрібні фахівці в галузі фізики, математики, кібернетики, біохімії, фізхімії, біоніки. Я сподіваюся працювати в його лабораторії після закінчення інституту.

Перед лабораторією поставлене дуже цікаве і складне завдання - створити багатофункціональну модель робота для роботи в космосі.

 

б) Моделі та прилади, представлені на виставці, що відкрилася вчора в нашому місті, викликали великий інтерес. Гостям виставки були представлені сто експонатів. Вони були виготовлені в майстернях і лабораторіях інституту, більша частина з них виконана студентами.

Програма виставки включала також лекції з актуальних наукових проблем, над якими працюють зараз дослідники. Серед них науковці, широко відомі не лише в інституті, але і за його межами. Серед гідів були не тільки фахівці, здатні роз'яснити призначення приладів, продемонструвати ту чи іншу модель, але й перекладачі-студенти, готові дати будь-яку інформацію іноземною мовою.

На одному з семінарів було проведене обговорення проблем викладання фізики як фундаментальної навчальної дисципліни. На спеціальному семінарі розповіли про створення унікального радіотелескопа та його використання в науці. Значення цього приладу для науки величезне. У його створенні брали участь учені декількох українських вузів.

 

в) Я член студентської наукової спілки. Студенти — члени СНС — беруть участь у дослідженні і розробці цілого ряду науково-технічних проблем. Ми проводимо як теоретичні, так і практичні дослідження.

На засіданнях СНС ми можемо одержати багато цікавої інформації, обмінятися досвідом, познайомитися з кращими науковими працями.

Члени СНС виступають з доповідями на наукових конференціях, олімпіадах, беруть участь у Тижні науки. Тиждень науки — це свято науки в інституті. Багато студентів нагороджуються почесними грамотами і дипломами.

Мета СНС — активізувати наукову роботу студентів, заохотити їх до наукових досліджень, залучити максимальну кількість студентів до наукового пошуку і технічної творчості. Одним із завдань СНС є зміцнення наукових зв'язків із промисловими підприємствами й іншими вузами країни.

Робота в СНС допомагає студентові стати дослідником задовго до закінчення інституту, сприяє творчому, самостійному підходу до роботи.

 

г) Взаємозв’язок людини з природою — одна з найбільш важливих і складних проблем людства. В цих взаєминах виникають різноманітні конфлікти.

Промисловість забруднює атмосферу, ґрунт і воду небезпечними для всього живого речовинами, порушує сформований на окремих ділянках арени життя тепловий баланс, збільшує зміст СО2 в атмосфері.

Сотні мільйонів років підтримувала біосфера оптимальне співвідношення важливих для життя елементів. Кілька десятків років промислової революції виявилися достатніми, щоб порушити цю рівновагу.

Сучасна біологія володіє достатніми теоретичними знаннями для раціонального співробітництва з природою і достатнім арсеналом технічних засобів для того, щоб знати, що ми можемо чекати від природи і чого від неї чекати не можна.

 

Завдання 8Обговоріть дані запитання, використовуючи інформацію з Текстів 8А, 8Б, 8В:

 

1 Can you name other resources we use now to make products besides those listed in Text 8 A?

2 What do we mean by resource availability? How does it affect production costs?

3 What should we do not to multiply environmental problems?

4 What is the place of research in business and production?

Завдання 9Дайте свої міркування з приводу висловлювань видатних людей:

 

„I was taught that the way of progress is neither swift nor easy.”

- Marie Curie

“No machine can replace the human spark: spirit, compassion, love and understanding.”

- Louis V. Gerstner, Jr.

“Ideas are like wandering sons. They show up when you least expect them.”

- Bern Williams.

 


ТЕКСТИ ДЛЯ ПОЗААУДИТОРНОГО ЧИТАННЯ

ТЕКСТ 1Дата добавления: 2015-10-15; просмотров: 94. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2018 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия