Студопедия — Завантажте табличний процесор MSW командою Пуск/Программы/Microsoft Office/ Microsoft Word.
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Завантажте табличний процесор MSW командою Пуск/Программы/Microsoft Office/ Microsoft Word.






  1. Збережіть документ у власній папці під назвою «Таблиця 1».
  2. Активізуйте на панелі інструментів піктограму , щоби мати можливість відстежувати місцерозташування у документі недрукованих символів – пропуску між символами, знака табуляції та інших. Якщо піктограми немає на панелі інструментів, встановіть її так. командою Сервис//Настройка викличте вікно Настройка, виберіть вкладку Команды, у полі Категории виберіть Вид, а у полі команд – команду ; навівши на цю піктограму стрілку миші, натисніть ЛКМ і, не відпускаючи її, перетягніть піктограму на панель інструментів, після чого відпустіть.
  3. Виконайте команду Файл/Параметры страницы і встановіть: ліве поле - 2,5 см, всі інші поля – 1,5 см.; орієнтація документа – книжкова.
  4. Використовуючи відповідні кнопки на панелі інструментів, виберіть тип шрифту - Times New Roman та його розмір – 12.
  5. Виконайте команду Таблица/Вставить/Таблица і у вікні, що з’явиться, задайте кількість рядків – 28 та кількість стовпців - 10.
  6. Клацніть по будь-якій клітині першого стовця і виконайте команду Таблица/Выделить /Столбец. В результаті перший стовпець буде виділеним.
  7. Виконайте команду Таблица/Свойства таблицы/Столбец, активуйте прапорець ширина і встановіть ширину стовпця 1,5 см. Аналогічно задайте ширину другого стовпця - 5см, третього – 2 см, а всіх решти стовпців - 1,5 см. В останньому випадку можна виділити стовпці з четвертого по десятий і задати їх ширину однією коиандою.
  8. Виділіть перші дві клітини першого стовпця і об’єднайте їх, виконавши команду Таблица/Объеденить ячейки. Аналогічно об’єднайте перші дві клітини у другому, третьому та четвертому стовпцях. Потім об’днайте 5-у та 6-у, 7-у та 8-у, 9-у та 10-у клітини першої стрічки, 1-у, 2-у, 3-ю, 4-у та 5-у клітини останньої стрічки.
  9. Виконайте команду Таблица/Свойства таблицы/Таблица/Параметры і зніміть прапорець з опції Автоподбор размеров по содержимому. Давічі натисніть OK. Виконана команда забезпечить збереження розмірів стовпчиків під час введення у таблицю тексту. Скелет таблиці готовий.
  10. Введіть у таблицю текст, відредагуйте та відформатуйте його. Деякі фрагменти тексту доцільно розташовувати у клітинах вертикально, змінивши напрям тексу. Для цього виділіть фрагмент тексту, напрям якого потрібно змінити, і виконайте команду Формат/Направление текста і на вкладці Ориентация виберіть потрібний спосіб орієнтації тексту.
  11. В кінці роботи перегляньте таблицю, виконавши команду Предварительный просмотр, за потреби внесіть корективи, і збережіть таблицю.
  12. Збережіть документ у власній папці під назвою «Формула 1».
  13. Активізуйте на панелі інструментів піктограму , щоби мати можливість відстежувати місцерозташування у документі недрукованих символів – пропуску між символами, знака табуляції та інших. Якщо піктограми немає на панелі інструментів, встановіть її так. командою Сервис//Настройка викличте вікно Настройка, виберіть вкладку Команды, у полі Категории виберіть Вид, а у полі команд – команду ; навівши на цю піктограму стрілку миші, натисніть ЛКМ і, не відпускаючи її, перетягніть піктограму на панель інструментів, після чого відпустіть ЛКМ.
  14. Виконайте команду Файл/Параметры страницы і встановити: ліве поле - 2,5 см, всі інші поля – 1,5 см.; орієнтація документа – книжкова.
  15. Використовуючи відповідні кнопки на панелі інструментів, виберіть тип шрифту - Times New Roman та його розмір – 12.
  16. Введіть текстову частину документу.
  17. Встановіть курсор у тому місці документу, де має бути введена перша формула.
  18. Встановіть на панелі інструментів піктограму виклику редактора формул . Це можна виконати за аналогією зі встановленням піктограми , описаною в пункті 3. Активізуйте редактор формул, клацнувши по команді .
  19. Початок першої формули введіть, як звичайний текст. Далі активізуйте шаблон дробів і радикалів у нижньому рядку панелі інструментів і виберіть шаблон звичайного дробу . Далі клацніть по чисельнику і введіть символ , що знаходиться на панелі у першому рядку. Клацніть по знаменнику і введіть його. Далі клацніть проти риски дробу і введіть символ +. Знову виберіть шаблон звичайного дробу , щоб ввести наступну частину формули. Для введення покжчиків степеня скористайтесь шаблоном на панелі верхніх та нижніх індексів .
  20. За описаною технологією вводяться решта формул. Для введення радикалів скористайтеся панеллю .
  21. В процесі введення символів суми та добутку скористайтея відповідно панелями та .
  22. Для введення формули, яка містить інтеграл, скористайтея панеллю .
  23. Для введення системи алгебраїчних рівнянь, скористайтея панеллю , на якій виберіть шаблон дужки . Встановіть курсор на місці, де має починатися перше рівняння, і тричі клацніть по клавіші Enter. Фігурна дужка розтягнеться, даючи можливість ввести всі чотири рівняння системи.
  24. Для введення формули, яка містить матриці, скористайтея панеллю . На цій панелі можна вибрати потрібний шаблон матриці або створити свій на основі шаблону .

 

Контрольні питання

1. Як вставити таблицю у текстовий документ?

2. Які ви знаєте методи виділення клітини, рядка чи стовпчика, всієї таблиці.

3. Як об’єднати або розділити клітини таблиці ?

4. Як встановити розміри окремих елементів таблиці?

5. Як встановити піктограму на панелі інструментів текстового процесора MSW?

6. Які панелі знаходяться у верхньому рядку редактора формул?

7. Які панелі знаходяться у нижньому рядку редактора формул?

8. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить звичайний дріб?

9. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить символ інтеграла?

10. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить радикал?

11. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить знак суми?

12. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить символ добутку?

13. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить верхній чи нижній індекси?

14. Як вставити у формулу символ, якого немає на клавіатурі?

15. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить матрицю?

16. Як ввести у текстовий документ формулу, яка містить систему рівнянь?

17. Як використовуються стилі в процесі вставки формул?

18. Як змінити розміри символів, що входять до складу формул?

 

 







Дата добавления: 2015-09-19; просмотров: 324. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

РЕВМАТИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ Ревматические болезни(или диффузные болезни соединительно ткани(ДБСТ))— это группа заболеваний, характеризующихся первичным системным поражением соединительной ткани в связи с нарушением иммунного гомеостаза...

Решение Постоянные издержки (FC) не зависят от изменения объёма производства, существуют постоянно...

ТРАНСПОРТНАЯ ИММОБИЛИЗАЦИЯ   Под транспортной иммобилизацией понимают мероприятия, направленные на обеспечение покоя в поврежденном участке тела и близлежащих к нему суставах на период перевозки пострадавшего в лечебное учреждение...

Типовые примеры и методы их решения. Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно. Какова должна быть годовая номинальная процентная ставка...

Выработка навыка зеркального письма (динамический стереотип) Цель работы: Проследить особенности образования любого навыка (динамического стереотипа) на примере выработки навыка зеркального письма...

Словарная работа в детском саду Словарная работа в детском саду — это планомерное расширение активного словаря детей за счет незнакомых или трудных слов, которое идет одновременно с ознакомлением с окружающей действительностью, воспитанием правильного отношения к окружающему...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.008 сек.) русская версия | украинская версия