Студопедия — Практичні завдання. Для рішення необхідно 4 задачі з кожного розділу:
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Практичні завдання. Для рішення необхідно 4 задачі з кожного розділу:






Для рішення необхідно 4 задачі з кожного розділу:

 

Право власності на земельні частки (паї) та їх оренда

3.1.2. Чи зобов'язаний власник земельного паю, що отримав земельну ділянку у натурі, створювати фермерське господарство?

3.1.3. Я вважаю, що була безпідставно позбавлена права на земельну частку (пай) головою КСП, який не вніс моє прізвище до списку таких осіб. Але процес паювання завершено і люди почали виділяти земельні ділянки в рахунок своїх паїв. Як я можу захистити своє право на земельну частку (пай)?

3.1.4. Як і кому можна заповісти належну мені земельну частку (пай)?

3.1.5. З яких земель мені повинні виділити земельну частку (пай), якщо мене, свого часу, без підстав, не включили до списку осіб, що мають право на земельний пай, а зараз визнали за мною таке право?

3.1.6. Ми уклали договори оренди земельних часток з підприємством. Чи може підприємство за рахунок орендної плати виготовити нам державні акти на право приватної власності на землю?

3.1.7. Чи можна виділити земельну ділянку в рахунок земельної частки (паю), коли земельна частка передана в оренду?

3.1.8. У 2001 році я успадкував право на земельну частку (пай). У 2003 році я звернувся до голови сільськогосподарського підприємства, яке користувалося землею, щоб отримати орендну плату, однак, мені відмовили, мотивуючи тим, що договору оренди земельної частки з власником укладено не було. Але ж землею все одно користувалися. Чи маю я право на орендну плату за те, що підприємство користувалося протягом цього часу землею, в межах якої знаходиться і моя частка?

3.1.9. Землевпорядник сільської ради сказав нам, власникам земельних сертифікатів, що нам потрібно до 1 січня 2004 року обміняти земельні сертифікати на державні акти, інакше сертифікати втратять чинність або будуть визнані недійсними. Чи дійсно це так?

3.1.10. Чи може сільська рада укладати договір оренди на невитребувані паї з правонаступником КСП? Чи зобов'язаний орендар - правонаступник КСП за користування невитребуваними паями перераховувати орендну плату сільраді, чи ці кошти залишаються у господарстві?

Відносини оренди земельних ділянок

3.2.1. Я мешканець села, свого земельного паю не маю. Чи можу я брати у людей земельні ділянки в оренду для вирощування сільськогосподарської продукції?

3.2.2. Я маю у власності земельну ділянку і передав її в оренду строком на 5 років. Форма оплати була встановлена у натуральній формі частиною продукції, яка отримувалась з орендованої ділянки. Чи можу я, не змінюючи вартісного розміру плати, вимагати орендну плату у грошовій формі?

3.2.3. За яких умов орендодавець може розірвати договір оренди земельної ділянки?

3.2.4. Я маю у власності земельну ділянку. Разом з орендарем ми склали договір оренди землі, однак, мені відмовили у його державній реєстрації, мотивуючи тим, що ми не додержалися типової форми договору. Чи можуть нам відмовити у реєстрації на цій підставі? Які можуть бути підстави для відмови у державній реєстрації договорів оренди земельної ділянки?

3.2.5. Я хочу взяти в суборенду земельну ділянку, чи повинен я сплачувати за користування цією земельною ділянкою більшу суму, ніж встановлена договором оренди? Чи збережу я право користування земельною ділянкою, якщо її власник розірве договір оренди із орендарем?

3.2.6. Чи успадковується право оренди земельної ділянки, якщо вона була передана у довгострокову оренду?

3.2.7. Чи має право орендодавець земельної ділянки продати й не орендарю, а будь-якій іншій особі? Що у такому разі буде з договором оренди?

3.2.8. Чи можна змінити величину чи форму плати за оренду земельної ділянки до закінчення терміну дії договору оренди?

3.2.9. Чи має право взяти в оренду земельну ділянку особа, яка є громадянином Росії або якщо вона зовсім не має громадянства?

3.2.10. Наскільки є обов'язковим нотаріальне посвідчення договорів оренди земельної ділянки? Як належить укладати договір про оренду земельної ділянки?

3.2.11. Чи потрібно збільшувати розмір орендної плати за оренду земельної ділянки або земельної частки (паю) у зв'язку зі збільшенням ставки земельного податку?







Дата добавления: 2015-09-19; просмотров: 465. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Педагогическая структура процесса социализации Характеризуя социализацию как педагогический процессе, следует рассмотреть ее основные компоненты: цель, содержание, средства, функции субъекта и объекта...

Типовые ситуационные задачи. Задача 1. Больной К., 38 лет, шахтер по профессии, во время планового медицинского осмотра предъявил жалобы на появление одышки при значительной физической   Задача 1. Больной К., 38 лет, шахтер по профессии, во время планового медицинского осмотра предъявил жалобы на появление одышки при значительной физической нагрузке. Из медицинской книжки установлено, что он страдает врожденным пороком сердца....

Типовые ситуационные задачи. Задача 1.У больного А., 20 лет, с детства отмечается повышенное АД, уровень которого в настоящее время составляет 180-200/110-120 мм рт Задача 1.У больного А., 20 лет, с детства отмечается повышенное АД, уровень которого в настоящее время составляет 180-200/110-120 мм рт. ст. Влияние психоэмоциональных факторов отсутствует. Колебаний АД практически нет. Головной боли нет. Нормализовать...

Тактика действий нарядов полиции по предупреждению и пресечению правонарушений при проведении массовых мероприятий К особенностям проведения массовых мероприятий и факторам, влияющим на охрану общественного порядка и обеспечение общественной безопасности, можно отнести значительное количество субъектов, принимающих участие в их подготовке и проведении...

Тактические действия нарядов полиции по предупреждению и пресечению групповых нарушений общественного порядка и массовых беспорядков В целях предупреждения разрастания групповых нарушений общественного порядка (далееГНОП) в массовые беспорядки подразделения (наряды) полиции осуществляют следующие мероприятия...

Механизм действия гормонов а) Цитозольный механизм действия гормонов. По цитозольному механизму действуют гормоны 1 группы...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия