Вимоги до оформлення
Стрільба по цілях, що з’являються та рухаються, різними способами Цілі: кулеметна обслуга (мішень № 10а), що з’являється на 30 с; два стрільці (мішень № 8а), що розташовані на різних рубежах, імітуючи рух (наближення, віддалення) цілі, при цьому дальній стрілець з’являється на 20 с, а ближній на 15 с з проміжком 10–20 с. Дальності до цілей (м):
Проміжок між показом цілей під час виконання вправи з однієї вогневої позиції становить 10–20 с. Кількість боєприпасів: для автомата, ручного кулемета та кулемета – 12, з них 3 з трасуючими кулями. Положення для стрільби: з-за укриття (пеньок, камінь, вирва тощо) з автомата, з ручного кулемета – з сошки, з кулемета – з сошки (зі станка); Оцінка: “відмінно” – уразити дві цілі; “добре” – уразити дві мішені, у тому числі й кулеметну обслугу; “задовільно” – уразити одну мішень. Особливості виконання вправи Під час виконання вправи стрільбу вести з однієї вогневої позиції 4. Тренування нормативів з вогневої № 1, 13, 14, 16.
МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ДЛЯ ВИКОНАННЯ СТАНДАРТУ Фаза 1: - Відео проектор; - Відеоматеріали по предмету навчання; - зразки стрілецької зброї; - макети боєприпасів з маркуванням; - плакати, слайди; - навчально-матеріальна база з вогневої підготовки.
Фаза 2: - штатна (навчальна) зброя; - спорядження згідно штату; - індивідуальні засоби захисту на кожного військовослужбовця; - плакати; - обладнання приказарменної НМБ (вогневе містечко, ОЕТ); - макети боєприпасів та ручних гранат з маркуванням; - навчально-матеріальна база з вогневої підготовки.
Фаза 3: - штатне озброєння; - боєприпаси до штатного озброєння; - макети боєприпасів та ручних гранат з маркуванням - спорядження згідно штату; - індивідуальні засоби захисту на кожного навчає мого; - обладнання військового (полігонного) стрільбища; - навчально-матеріальна база з вогневої підготовки.
ОЦІНОЧНИЙ ЛИСТ ДО СТАНДАРТУ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ З ВОГНЕВОЇ ПІДГОТОВКИ ТЕМА: Вивчення ТТХ, призначення, матеріальної частини зброї, основ та правил стрільби, прийомів та способів ведення вогню зі стрілецької зброї. Виконання вправ стрільб зі стрілецької зброї. ЗАНЯТТЯ: Вивчення матеріальної частини зброї, основ і правил стрільби, дій при озброєнні (прийомів стрільби), виконання нормативів з вогневої підготовки та вправ стрільб зі стрілецької зброї. ОСОБЛИВОСТІ ОЦІНЮВАННЯ: Оцінювання проводиться на навчальних місцях на військовому стрільбищі за знання ТТХ, матеріальної частини зброї, основ і правил стрільби, практичне виконання нормативів з вогневої підготовки та вправ стрільб зі стрілецької зброї.
Оцінка стандарту – вважається виконаним, якщо всі розділи стандарту оцінені, як «виконано». Оцінка за розділ – вважається виконаним, якщо 80% підпунктів виконано, при цьому ті, що позначені * обов’язково. Оцінка за підпункт – вважається виконаним, якщо всі вимоги підпункту виконані.
Зауваження та рекомендації: ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Вимоги до оформлення курсових та дипломних проектів за спеціальністю 5.08010102 "Землевпорядкування"
Методичні рекомендації для студентів денної форми навчання
Укладач: Пуд К.О., викладач землевпорядних дисциплін, заступник директора з навчально-виробничої роботи
В методичних рекомендаціях викладені вимоги до оформлення курсових та дипломних проектів, розкриті зміст вступної та основної частин пояснювальної записки до курсового та дипломного проекту, порядок подання і оформлення додатків, таблиць тощо. Особлива увага приділена правилам оформлення графічних документів. Зазначених вимог рекомендується дотримуватись при оформленні інших матеріалів навчального процесу: лабораторних та практичних робіт, рефератів, звітів з проходження практики тощо. Рекомендації містять 44 сторінки, 8 додатків. Методичні рекомендації призначені для студентів денної форми навчання спеціальності 5.08.010102 «Землевпорядкування».
ЗМІСТ
ВСТУП Специфіка фаху «Землевпорядкування» полягає в дотриманні багатьох нормативно-правових та нормативно-технічних актів. Землевпорядна, геодезична, кадастрова та інша документація оформлюється відповідно до діючих стандартів, еталонів. Виходячи з цього, матеріали навчального процесу доцільно виконувати, спираючись на вимоги, діючі у виробничій сфері. В методичних рекомендаціях наведені вимоги ДСТ України 3008–95. «Документація. Звіти в сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення», чинного з 01.01.96, інших діючих ДСТУ, ГОСТів, еталонів. В методичних рекомендаціях розкриті зміст вступної та основної частин пояснювальної записки до курсового та дипломного проекту; зазначені вимоги до оформлення таблиць, ілюстрацій, переліків, посилань, формул тощо та порядок подання додатків. Особлива увага приділена правилам оформлення графічної документації. Зазначених вимог слід дотримуватись при оформленні інших матеріалів навчального процесу: курсових, розрахунково-графічних, лабораторних, практичних робіт, рефератів, звітів з проходження практики тощо, якщо у відповідних методичних вказівках не зазначене інше. В додатках наведені приклади оформлення матеріалів.
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.1. Вимоги встановлюють порядок і правила оформлення курсових та дипломних проектів зі спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування». Рекомендується дотримуватись цих вимог при оформленні лабораторних, практичних, контрольних робіт, звітів та інших матеріалів навчального процесу, що виконуються студентами денної форми навчання. 1.2. Склад зазначених в пункті 1.1 матеріалів визначається навчальними планами, діючими положеннями, методичними вказівками, іншими нормативними документами навчального процесу.
|