Завдання і задачі. 1. Які з приведених нижче положень згідно ст.2 КПК України становлять завдання кримінального провадження (кримінального судочинства):
1. Які з приведених нижче положень згідно ст.2 КПК України становлять завдання кримінального провадження (кримінального судочинства): а) виявлення правопорушень; б) швидке, повне і неупереджене розслідування і судовий розгляд кримінальних правопорушень; в) викриття винних у вчиненні злочинів; г) правильне застосування Закону (як матеріального, так і процесуального), з метою, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини і жодний невинуватий не був обвинувачений або засуджений і жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу; д) виконання вироку і виправлення та перевиховання засуджених; е) сприяння зміцненню законності і правопорядку; ж) сприяння відверненню і викоріненню кримінальних правопорушень; з) охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального правопорушення; і) виховання громадян в дусі неухильного дотримання Конституції України, її законів та правил соціального співжиття; й) захист майнових та пов'язаних з майновими прав і інтересів потерпілих від злочинів. к) застосування до кожного учасника кримінального провадження правової процедури.
2. Наведіть в наведеному нижче переліку стадії кримінального процесу: а) проведення перевірки повідомлень про кримінальне правопорушення; б) внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до єдиного реєстру досудових розслідувань в) порушення кримінальної справи; г) досудове розслідування; д)підготовче судове засідання; е) попереднє дізнання; є) судове слідство; ж) судовий розгляд справи; з) судові дебати; і) ухвалення судового рішення; й) виконання судових рішень; к) апеляційне провадження; л) провадження щодо застосування примусових заходів медичного характеру; м) касаційне провадження; н) провадження за нововиявленими обставинами; о) провадження щодо неповнолітніх; п) провадження у Верховному Суді України.
3. Оберіть із перерахованих нижче положень ті з них, які є кримінально-процесуальними процесуальними функціями: а) виявлення кримінальних правопорушень; б) обвинувачення; в) захист обвинуваченого; г) досудове розслідування кримінального провадження; д) віддання до суду обвинуваченого; е) розгляд і вирішення справи про кримінальне правопорушення судом; ж) підтримання цивільного позову; з) захист від цивільного позову; і) захист порушених кримінальним правопорушенням майнових та особистих немайнових прав та інтересів потерпілих осіб; й) попередження кримінальних правопорушень і виховання громадян в дусі поваги до закону і правил соціального співжиття.
|