Мета вивчення дисципліни та її місце у навчальному процесі
1. Державне управління: теорія і практика /За ред. проф. В.Б. Авер'янова. - К., 1998. 2. Михасюк І.Р., Залога З.М., Климчук П.В. Державне регулювання розвитку транспорту та зв'язку. - Львів, 1997. 3. Михасюк І.Р., Мельник А.Ф., Крупка А. Державне регулювання економіки. - Львів, 1999. 4. Михасюк І.Р., Залога С.М., Сажинець С.И. Основи та важелі державного регулювання економіки. - Львів, 1998. 5. Науменко В. І., Панасюк Б.Я. Впровадження методів прогнозування і планування в умовах ринкової економіки. -К.,1995. 6. 28. Панасюк Б.Я. Прогнозування та регулювання розвитку економіки. - К., 1998. Міністерство внутрішніх справ України ХАРКІВСЬКИЙ Національний університет внутрішніх справ СУМСЬКа філія
Кафедрасоціально-економічних дисциплін
Методичні рекомендації До ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ з дисципліни «Мікроекономіка» (повне найменування дисципліни) галузь знань _____________ 0304Право _____ (вказується тільки для бакалавра) (шифр і найменування) за напрямом підготовки 6.030402 Правознавство (шифр і найменування) освітньо-кваліфікаційний рівень __________ бакалавр_ (найменування)
форма навчання заочна (денна, заочна) (денна, заочна)
м. Суми, 2012 р.
Мета вивчення дисципліни та її місце у навчальному процесі Вивчення мікроекономіки направлено на: · формування знань про закономірності поведінки економічних суб’єктів у ринкових умовах, · оволодіння універсальним інструментарієм прийняття обгрунтованих рішень щодо здійснення вибору за наявності обмежених засобів і альтернативних можливостей, · знання принципів раціональної поведінки економічних мікросистем у ринкових умовах, · знання термінології і основних прийомів мікроекономічного аналізу, методики виконання техніко-економічних розрахунків, зв’язаних з аналізом і обгрунтуванням раціональної поведінки мікросистем у ринкових умовах. Навчальним планом передбачається написання студентами контрольних робіт з мікроекономіки. Виконання контрольних робіт сприяє більш глибокому самостійному засвоєнню студентами курсу мікроекономіки і є однією з форм перевірки їх знань. Контрольна робота покликана сприяти формуванню у студентів навичок самостійної роботи, вмінню працювати з науковою літературою, статистичними даними та іншими інформаційними джерелами.
|