МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЩОДО НАПИСАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Для связи текста с библиографическим списком используется система ссылок в виде цифр, которые используются в списках большого объема. Ссылка на источник в целом оформляется в виде номера библиографической записи в списке, который ставится после упоминания в тексте работы автора или коллектива авторов, либо цитаты, например: «К. М. Сухоруков [43] наиболее важными проблемами международной стандартизации в области библиографии считает…»
Ссылка на определенные фрагменты источника отличается от предыдущей указанием страниц цитируемого документа, например:
«А. Д. Сахаров [63.C.201-202] писал, что…»
Применяется и комбинированная ссылка, когда необходимо указать страницы цитируемых работ в сочетании с общими номерами остальных источников:
«Как видно из исследований [6;7, C. 4-9;9.C. 253]…»
Если возникает необходимость сослаться на мнение, разделяемое рядом авторов либо аргументируемое в нескольких работах одного и того же автора, то следует отметить все порядковые номера источников, которые разделяются точкой с запятой:
«Исследованиями ряда авторов [27; 91; 132] установлено, что…»
Державний економіко-технологічний університет транспорту Кафедра «Фінанси і кредит»
Н.І. Богомолова ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ тематика та методичні рекомендації щодо виконання курсової роботи для студентів спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами)» Київ 2012 ЗМІСТ
ВСТУП Фінанси залізничного транспорту посідають важливе місце в процесі підготовки і прийняття господарських рішень в галузі, оскільки є невід’ємною частиною системи управління фінансово-економічною діяльністю транспортних підприємств, їх ретельне дослідження забезпечує науковість і обґрунтованість планування фінансово-виробничих процесів залізниць та їх структурних підрозділів. Значення фінансів галузі посилюються в умовах реформування галузі та її економічної системи – формування ефективного та прозорого механізму управління фінансами залізничного транспорту є основою трансформаційних процесів, запорукою виходу галузі на міжнародний ринковий простір. Вивчення курсу „Основи управління фінансами залізничного транспорту” є важливою частиною підготовки фахівців галузі, зокрема магістрів, що навчаються за спеціалізованими програмами галузевого спрямування. Вивчення курсу сприяє всебічному розвитку та поглибленню економічного мислення майбутніх фахівців, оскільки питання фінансів залізничного транспорту розглядаються з комплексних позицій – виділяється все те, що відрізняє транспорт як галузь матеріального виробництва від інших сфер діяльності і шляхом врахування саме такої специфіки вибудовується особлива концепція управління фінансами залізничного транспорту, що базується на врахуванні попередньо набутого досвіду та потреб наближення до міжнародних стандартів ведення господарської діяльності. Зазначені аспекти повною мірою розкриваються під час виконання студентами курсової роботи, що сприятиме системному оволодінню студентами знаннями, необхідними для більш кваліфікованого управління на практиці фінансами різних рівнів, вибору найбільш доцільних форм та методів галузевого фінансового менеджменту, використання сучасного інструментарію фінансово-економічних досліджень актуальних проблем розвитку залізничного транспорту. При виконанні курсової роботи доцільно користуватися додатками, в яких наведено основні показники, що характеризують фінансову систему залізничного транспорту. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЩОДО НАПИСАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
|