Хід роботи. Подай у словесній формі алгоритм надання першої допомоги при порізі.
Подай у словесній формі алгоритм надання першої допомоги при порізі.
1. Завантаж графічний редактор Paint. Завантаж файл Допомога, який міститься є папці: D:\Навчання\6 клас\Урок 3. 2. Розглянь малюнки, що ілюструють команди алгоритму надання першої допомоги при порізі. Збільш полотно малюнка в ширину. Запиши команди алгоритму за допомогою інструмента Текст.
4. 36ережи файл з іменем Практична 1_3 у папці: E:\6-А(Б) клас\Власне прізвище\Урок 3. 3. Закрий всі відкриті вікна. 4. Повідом вчителя про завершення роботи. Рекомендована література
Питання для обговорення 1. Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда. 2. Використання гіперпосилань і кнопок дій.
Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда Анімація (франц. animation – оживлення) – вид кіномистецтва, в якому рух об’єктів моделюється з використанням мальованих (графічна анімація), об’ємних (об’ємна анімація) або створених з використанням комп’ютерних програм (комп’ютерна анімація) об’єктів. Особливістю комп’ютерної презентації є можливість додавання анімаційних ефектів до об’єктів, що розміщуються на слайдах. Це забезпечує кращу наочність та динамічність показу і в результаті – більшу ефективність презентації. У презентаціях застосовуються анімаційні ефекти до об’єктів при їх появі або зникненні, при зміні слайдів тощо. Використання гіперпосилань і налаштування дій, що зв’язані з об’єктами презентації Гіперпосилання можна зв’язувати з різними об’єктами, розміщеними на слайдах: фрагментами тексту, графічними зображеннями тощо. Для зв’язування гіперпосилання з об’єктом необхідно: 1. Виділити об’єкт, з яким буде зв’язане гіперпосилання. 2. Виконати Вставка / Ссылка / Гиперссылка. 3. Вибрати у списку Связать с вікна Вставка гиперссылка тип об’єкта, на який буде вказувати посилання (можливі значення: з файлом, веб-сторінкою; місцем у документі; новим документом; електронною поштою). 4. Вибрати у правій частині вікна об’єкт, на який буде вказувати посилання, або ввести його повне ім’я в поле Адрес. 5. Вибрати кнопку ОК. Використання кнопок дій Як вам уже відомо, складовою презентацій є система навігації її слайдами. Реалізується ця система з використанням гіперпосилань або спеціальних кнопок. У переліку фігур, які можна вставити до презентацій, є так звані Кнопки управления (рис1). За більшістю з кнопок уже закріплені певні дії, що будуть виконуватися за вибору цих кнопок під час демонстрації презентації.
Практичне завдання У створену на попередньому занятті презентацію додайте анімаційні ефекти до об’єктів, гіперпосилання та кнопки керування, налаштуйте демонстрацію презентації. Хід роботи 1. Запустіть програму Power Point. 2. Відкрийте презентацію, створену вами на попередньому занятті. 3. Застосуйте до об'єктів слайдів ефекти анімації: Показ слайдов / Настройка анимации: 3.1. Вибрати слайд для анімації. 3.2. Вибрати на ньому об’єкт для анімації. 3.3. Вибрати ефект анімації. 4. Зв’яжіть деякі об’єкти слайдів гіперпосиланнями. 5. Розмістіть на слайдах кнопки дії. 6. Застосуйте до слайдів презентації перехід слайдів: Показ слайдов / Смена слайда. 7. Збережіть змінену презентацію: Файл / Сохранить або за допомогою кнопки Сохранить на панелі інструментів. 8. Продемонструйте виконану роботу викладачеві. 9. Вийдіть з програми: Файл / Выход. Завдання для самостійної роботи 1.У створену презентацію до навчального заняття додайте анімаційні ефекти до об’єктів, гіперпосилання та кнопки керування, налаштуйте демонстрацію презентації. 2. Запишіть у зошит відповіді на контрольні запитання. Запитання та завдання для самоконтролю
|