Студопедия — Показники оцінки ділової активності підприємства
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Показники оцінки ділової активності підприємства






Група показників Показники прибутковості (збитковості) господарської діяльності
I група Показники прибутковості (збитковості) господарської діяльності * Чиста рентабельність підприємства (розраховується як відношення чистого прибутку до середньорічної вартості активів)
* Рентабельність власного капіталу підприємства (розраховується як відношення чистого прибутку до середньорічної величини власного капіталу)
* Рентабельність сукупного капіталу підприємства (розраховується як відношення прибутку від звичайної діяльності до оподаткування до середньорічної величини авансованого капіталу)
* Рентабельність обороту від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг (розраховується як відношення прибутку від операційної діяльності за вирахуванням відсотків за кредит до обороту (виручки) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг)
II група Показники оцінки ефективності управління активами * Фондовіддача активів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної вартості активів)
* Фондовіддача необоротних активів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної вартості необоротних активів)
* Фондовіддача основних фондів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної вартості основних фондів)
* Фондовіддача оборотних засобів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної величини оборотних засобів)
* Рентабельність необоротних активів (розраховується як відношення прибутку від звичайної діяльності до оподаткування до середньорічної вартості необоротних активів)
* Рентабельність основних фондів (розраховується як відношення прибутку від звичайної діяльності до оподаткування до середньорічної вартості основних фондів)
* Рентабельність оборотних засобів (розраховується як відношення прибутку від операційної діяльності за вирахуванням сплачених відсотків за кредит до середньорічної вартості оборотних засобів (активів)
* Коефіцієнт оборотності оборотних активів (розраховується як відношення обороту (виручки) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної величини оборотних активів)
III група Показники оцінки ефективності продажу * Валовий прибуток В розрахунку на 1 грн. обороту (виручки) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг
* Операційний прибуток за вирахуванням відсотків за кредит
* Собівартість реалізованої продукції
* Операційні витрати
* Частка операційних витрат у валовому прибутку (як відношення величини операційних витрат до валового прибутку)
* Частка собівартості у чистому доході від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг (як відношення собівартості реалізованої продукції товарів, робіт, послуг до чистого доходу)
IV група Показники оцінки ліквідності й фінансової стійкості * Коефіцієнт поточної ліквідності (розраховується як відношення оборотних активів до поточних зобов'язань)
* Коефіцієнт загальної ліквідності (розраховується як відношення оборотних активів до довгострокових і поточних зобов'язань)
* Коефіцієнт забезпеченості власним капіталом (коефіцієнт автономії) (розраховується як відношення власного капіталу до сукупного капіталу)
* Забезпеченість робочим капіталом (розраховується як різниця між величиною оборотних активів і поточних зобов'язань)
* Частка власних оборотних коштів у формуванні оборотних засобів (розраховується як відношення власних оборотних коштів до величини планових оборотних засобів)
* Коефіцієнт фінансової стійкості (розраховується як відношення довгострокових і поточних зобов'язань до власного капіталу)

Таблиця 1.Показники оцінки майнового стану

Таблиця 2. Показники фінансової незалежності та структури капіталу

Таблиця 3. Показники ліквідності та платоспроможності

Таблиця 4. Показники ділової активності підприємства

Таблиця 5. Показники прибутковості підприємства

Таблиця 6. Показники ринкової активності

 







Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 4187. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Тактика действий нарядов полиции по предупреждению и пресечению правонарушений при проведении массовых мероприятий К особенностям проведения массовых мероприятий и факторам, влияющим на охрану общественного порядка и обеспечение общественной безопасности, можно отнести значительное количество субъектов, принимающих участие в их подготовке и проведении...

Тактические действия нарядов полиции по предупреждению и пресечению групповых нарушений общественного порядка и массовых беспорядков В целях предупреждения разрастания групповых нарушений общественного порядка (далееГНОП) в массовые беспорядки подразделения (наряды) полиции осуществляют следующие мероприятия...

Механизм действия гормонов а) Цитозольный механизм действия гормонов. По цитозольному механизму действуют гормоны 1 группы...

Основные структурные физиотерапевтические подразделения Физиотерапевтическое подразделение является одним из структурных подразделений лечебно-профилактического учреждения, которое предназначено для оказания физиотерапевтической помощи...

Почему важны муниципальные выборы? Туристическая фирма оставляет за собой право, в случае причин непреодолимого характера, вносить некоторые изменения в программу тура без уменьшения общего объема и качества услуг, в том числе предоставлять замену отеля на равнозначный...

Тема 2: Анатомо-топографическое строение полостей зубов верхней и нижней челюстей. Полость зуба — это сложная система разветвлений, имеющая разнообразную конфигурацию...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.008 сек.) русская версия | украинская версия