Учебно-методический комплекс дисциплины. 3) скоріше згодний, ніж не згодний
1) абсолютно згодний; 2) згодний; 3) скоріше згодний, ніж не згодний; 4) скоріше не згодний, ніж згодний; 5) не згодний; 6) абсолютно не згодний. III. Методика, що визначає авторитетність вчителя серед п'яти ' найбільш авторитетних осіб («діадний авторитет»). - Назвіть п'ять чимось особливо авторитетних для Вас людей, з якими Вам тою чи іншою мірою доводиться мати справу (спілкуватися, вчитися тощо). Поясніть, хто ці люди, чим вони для Вас авторитетні.
IV. Методика, що визначає рівень авторитетності даного вчителя серед своїх колег ("діадний авторитет") - Кого із вчителів Ви вважаєте найбільш авторитетними людьми? Чим саме авторитетні для Вас ці педагоги?
V. Методика, що визначає наявність довірливих стосунків між педагогом і учнями класу ("діадна довіра") - З ким із педагогів Ви можете порадитися щодо важливих для Вас життєвих питань? Чому Ви називаєте саме цю людину?
VI. Методика, що вимірює рівень розвитку ціннісного внеску педагога у операційну, емоційну і мотиваційну сфери діяльності учнівського класу. - Уважно прочитайте кожне з наведених суджень. Якщо Ви вважаєте, що воно правильне і відповідає Вашим стосункам з педагогом, то поставте знак "+" поряд з номером відповідного судження. Якщо ж воно неправильне, поставте знак "-" поряд з номером цього судження. Пам'ятайте, що дослідження проводиться у суто наукових цілях і ми гарантуємо збереження у повній таємниці всіх Ваших відповідей: 1. Вчитель не вміє точно передбачити результати навчання своїх учнів. 2. Навіть нудний матеріал вчитель може зробити цікавим. 3. Вчителеві явно не вистачає чуйності у взаєминах зі школярами. 4. Вчитель вміло готує мене до контрольної роботи, екзамену. 5. Я повністю довіряю вчителеві. 6. Вчитель недостатньо вимогливий до мене. 7. У мене не має сумнівів у правильності та необхідності методів і засобів, які використовує вчитель. 8. Вчитель - несправедлива людина. 9. Вчитель завжди знаходить слова, щоб підбадьорити мене при зіткненні з труднощами на занятті, контрольній роботі, екзамені. 10.Вчитель, як правило, не враховує моїх індивідуальних особливостей. 11. Вчитель завжди може дати розумну життєву пораду. 12.Вчитель не вчить мене підкоряти особисті цілі, інтереси інтересам класу. 13.Вчитель в основному працює за шаблоном. 14.Вчитель завжди вислуховує мою думку. 15.Вчитель не навчає мене творчості. 16.Вчитель добре знає мої слабкі та сильні сторони як учня. 17.Вчитель погано відчуває мій настрій. 18.Тим, що вивчення даного навчального предмету стало для мене бажаним, передусім завдячую вчителеві. VII. Методика, що вимірює рівень задоволеності учнів різними аспектами педагогічної діяльності вчителя і взаєминами з ним. 1. Анкета складається з 8 питань. До кожного питання додається 6 варіантів відповідей. До всіх питань крім сьомого, додаються одні і ті ж варіанти відповідей. Уважно читайте кожне питання анкети і варіанти відповідей, тільки після цього виберіть лише один варіант, який виражає Вашу думку з даного питання. Цифру, якою позначена відповідь, напишіть поряд з номером питання. 1. Чи задоволені Ви результатами навчання свого класу з предмету, який 1) повністю задоволений; 2) задоволений; 3) скоріше задоволений, ніж не задоволений; 4) скоріше не задоволений, ніж задоволений; 5) не задоволений; 6) повністю не задоволений.
2. Чи задоволені Ви характером стосунків, що склалися у класі між його членами на уроках даного вчителя? (Дивись варіанти відповідей до питання 1). 3. Чи задоволені Ви характером взаємин, які склалися між вчителем і Вашим класом? (Дивись варіанти відповідей до питання 1). 4. Чи задоволені Ви характером своїх особистісних стосунків з вчителем? (Дивись варіанти відповідей до питання 1). 5. Чи задоволені Ви уроками, які проводить вчитель? (Дивись варіанти відповідей до питання 1). 6. Чи задоволені Ви своїми результатами навчання з предмету, що викладає педагог? (Дивись варіанти відповідей до питання 1). 7. Чи стимулює Вас до більш інтенсивної творчої роботи загальна атмосфера в класі на уроках вчителя?
1) дуже стимулює; 2) стимулює; 3) скоріше стимулює, ніж не стимулює; 4) скоріше не стимулює, ніж стимулює; 5) майже не стимулює; 6) ніяк не стимулює. 8. Чи задоволені Ви ставленням товаришів по класу до навчальних занять вчителя? (Дивись варіанти відповідей до питання 1).
Учебно-методический комплекс дисциплины ФЕНОМЕН ИМПЕРИИ В ПОЛИТИЧЕСКОЙ ИСТОРИИ РОССИИ Направление подготовки 030200 политология
Уровень образования Бакалавриат Форма обучения очная Программа разработана:
|