Между Продюсером и Артистом
ТСД залежно від характеристик товару, поділяються на такі види: – кількісні, – якісні, – розрахункові; – комплексні. Кількісні ТСД - документи, призначені для передачі і збереження інформації про кількісні характеристики товарів або товарних партій. Крім розмірних характеристик у них обов'язково містяться відомості, що ідентифікують товар (найменування, сорт, марка і т.п.). До кількісних ТСД відносяться пакувальні листи, специфікації, акти про встановлену розбіжність у кількості товарів, комерційні акти. ТСД якості - документи, призначені для передачі і збереження інформації про якість товарів. ТСД містять не тільки відомості про якісні характеристики товарів, їхні значення, градації якості, а також про найменування товарів, їхніх виробників (постачальники, відвантажувачі), дату виготовлення (відвантаження). ТСД якості: - обов’язкові; - не обов’язкові. Обов’язкові: відповідності товарів, які повинні проходити обов'язкову сертифікацію, і посвідчення якості, якщо у стандарті передбачена їхня наявність. Не обов’язкові: інші види сертифікатів - гігієнічний, ветеринарний, фітосанітарний. Розрахункові ТСД - це документи, призначені для документального оформлення угоди про ціни, оплату транспортних витрат, спільному (або односторонньому) покриттю витрат, у тому числі транспортних, інших витрат, якщо у складеному договорі закупівлі-продажу (або постачання) ці відомості були не передбачені. До розрахункових ТСД відносяться протокол узгодження цін, рахунки, рахунки-фактури й інші документи про ціни. Комплексні ТСД - документи, призначені для передачі й збереження інформації про кількісні, якісні й вартісні характеристики товарних партій, а також для кількісного врахування їх у процесі товаропросування. До комплексних ТСД відносяться прибутково-видаткові, товарно-транспортні, залізничні накладні, коносаменти. Завдання 2. Заповнити рахунок-фактуру відповідно до запропонованої ситуації у роботі 3. Домашнє завдання:Заповнити комплект документів відповідно до об’єкту Вашої курсової роботи (з товарознавства продовольчих товарів або з товарознавства непродовольчих товарів) Питання для самоконтролю: 1. Які документи подаються для митного оформлення? 2. Які відомості вносяться до облікової карти суб’єкта ЗЕД? 3. З яких реквізитів складається контракт? 4. Які Вам відомі види товаросупровідних документів? 5. Що належить до товаросупровідних документів кількості? 6. Що належить до товаросупровідних документів якості? 7. Що належить до розрахункових товаросупровідних документів? 8. Що належить до комплексних товаросупровідних документів? ПОДПИСИ СТОРОН
Контракт Между Продюсером и Артистом Республика Казахстан «___»___________201_ г.
Аэлита Хабибуллина, именуемый в дальнейшем Продюсер, с одной стороны, и __________________________________, именуемый в дальнейшем Артист, с другой стороны, вместе именуемые Стороны, действующие на основании трудового Законодательства КЗ и Закона КЗ «Об авторском и смежных правах», заключили Настоящий Контракт о нижеследующем.
Контракт регулирует взаимоотношения Сторон-участников, определяет их права и обязанности на весь срок действия Контракта.
ТЕРМИНЫ, ИСПОЛЬЗУЕМЫЕ В КОНТРАКТЕ:
Инвестор – Участник проекта финансирующий затраты по проекту в полном объеме на начальном этапе популяризации («промоушн») АРТИСТА. Сроки и этапы финансирования определяются финансовым планом проекта.
Продюсер – Участник проекта продюсирующий АРТИСТА. Продюсер организует мероприятия и предпринимает действия способствующие популяризации АРТИСТА.
Артист – Участник проекта, на которого делается «основная ставка». Лидер-вокал.
Студийная запись – Профессиональная аудио-запись на специальном, профессиональном оборудование с привлечением высококлассных специалистов в области производства фонограмм. (музыкантов, саунд-продюсеров, звукорежиссеров аранжировщиков и пр.)
Фонограмма песни – конечный результат студийной записи, выданный на профессиональном носителе формата DAT, CD или CD-ROM (wav-формат).
Аудио Альбом - сборник (компиляция) фонограмм, представляющий конечный продукт для тиражирования и распространения на аудио-носителях CD (компакт-дисках) и MC (аудиокассетах) рекординговыми компаниями путем приобретения ими лицензии у правообладателя.
Фотосессия – Специальная, профессиональная фото-сьемка с привлечением персонала стилистов, парикмахеров, визажистов и пр. для создания имиджевой рекламы АРТИСТА.
Видеоклип - по существу, рекламный ролик проекта, используемый в компании по «раскрутке» проекта в качестве основного рекламного средства на ТВ.
Промоушн проекта - Полномасштабная рекламная компания АРТИСТА. Цель - популяризация АРТИСТА всеми доступными рекламно-информационными средствами, включая радио, телевидение и СМИ, путем ротации видеоклипов и фонограмм песен, интервью, участия в теле-, и радио программах, заказные статьи в прессе и пр…
Гастрольно-концертная деятельность – Основная статья доходов проекта.
|