Опрацювання додаткових питань теми (20 хв)
Розвиток психологічної стійкості соціальних працівників та інших співробітників пенітенціарних установ. Причини напруги в діяльності працівників кримінально-виконавчої системи. Основні причини надзвичайних подій. Дії в екстремальних ситуаціях. Загальні психологічні рекомендації співробітникам установ пенітенціарної системи. Профілактика впливу та тренінги попередження професійної деформації в процесі психолого-педагогічної та соціальної діяльності в закладах пенітенціарної системи. Система методів та методик організації психологічної самодопомоги співробітників соціальних та психолого-педагогічних служб пенітенціарних установ. Профілактика психологічного вигоряння соціальних працівників структур пенітенціарної системи. Формування системи професійної компетентності співробітників соціальних та психолого-педагогічних структур установ пенітенціарної системи. Розгляд основних питань (40 хв) 1. Поняття господарського процесу, його форма, предмет та стадії 2. Поняття та види господарсько- процесуальних відносин. 3. Предмет та метод господарського процесуального права. 4. Принципи господарського судочинства. 5.Джерела господарського процесуального права. Опрацювання додаткових питань теми (20 хв) 1. Загальна характеристика Господарського процесуального кодексу України. 2. Дія господарсько- правових норм у часі та просторі. 3.Зв‘язок господарського процесуального права з іншими галузями права України. 4. Господарське процесуальне право як наука і навчальна дисципліна. 5. Проект нового Господарського процесуального кодексу (Кодексу господарського судочинства.) 6. Короткий підсумок опрацьованого матеріалу (5 хв) 7. Оголошення отриманих оцінок (5 хв) 8.Оголошення про закінчення заняття. Тема: Господарські суди, їх система, задачі та функції.
САМОСТІЙНЕ ОПРАЦЮВАННЯ: 1. Виникнення комерційних (торгових) судів у взаємозв‘язку із розвитком комерційних (торгівельних) відносин та торгового (комерційного) права. 2. Історія становлення господарських судів та господарського судочинства в Україні. 3. Система, склад та структура господарських судів, їх місце в судовій системі України. 4. Завдання та функції господарських судів України, джерела регулювання їх діяльності. 5. Право на звернення у господарський суд: особливі суб‘єкти, підстави та наслідки.
Тема 2:Підвідомчість і підсудність справ господарським судам
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Привітання (2 хв) 2. Перевірка наявності студентів на занятті (3 хв) 3. Визначення теми семінарського заняття та основних питань, які виносяться на його розгляд (5 хв) Розгляд основних питань (40 хв) 1. Поняття та правові засади підвідомчості. Співвідношення з поняттям «компетенція» господарського суду. 2. Відмежування підвідомчості цивільних, адміністративних та господарських справ. 3. Виключна (предметна) підвідомчість господарських справ. Опрацювання додаткових питань теми (20 хв) 1. Поняття та види підсудності справ господарському суду. 2. Порядок передачі справ з одного господарського суду до іншого. 6. Короткий підсумок опрацьованого матеріалу (5 хв) 7. Оголошення отриманих оцінок (5 хв) 8.Оголошення про закінчення заняття.
Тема 3: Учасники судового процесу
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Привітання (2 хв) 2. Перевірка наявності студентів на занятті (3 хв) 3. Визначення теми семінарського заняття та основних питань, які виносяться на його розгляд (5 хв) Розгляд основних питань (40 хв) 1. Поняття та класифікація учасників господарського процесу. 2. Правовий статус судді господарського суду та порядок його відводу. 3. Права та обов‘язки сторін. Процесуальна співучасть. 4. Треті особи в господарському процесі. 5. Участь прокурора в господарському процесі. Опрацювання додаткових питань теми (20 хв)
1. Процесуальне представництво у господарському процесі, його порівняльна характеристика із представництвом у цивільному та адміністративному процесах. 2. Експерт як учасник господарського процесу. 3. Участь в процесі посадових осіб та інших працівників підприємств,організацій, державних та інших органів. 6. Короткий підсумок опрацьованого матеріалу (5 хв) 7. Оголошення отриманих оцінок (5 хв) 8.Оголошення про закінчення заняття.
Тема 4: Судові витрати та засоби відповідальності у господарському процесі
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Привітання (2 хв) 2. Перевірка наявності студентів на занятті (3 хв) 3. Визначення теми семінарського заняття та основних питань, які виносяться на його розгляд (5 хв)
|