Загальні вимоги
Виконав: студент групи Б 5/1 Курдиш В.І.. Перевірив:....... ________________
МИКОЛАЇВ Навчально-методичне видання
Методичні рекомендації для виконання курсової роботи студентами денної та заочної форми навчання ОКР «Спеціаліст» «Магістр» спеціальності 7.03050901, 8.03050901 «Облік і аудит»
ЗВІТНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ МЕТОДИЧНІ рекомендації для виконання курсовоЇ роботи студентами денної та заочної форми навчання спеціальностей 7. 03050901, 8. 03050901 «Облік і аудит»
Формат 60х84 1/16. Ум. друк. арк. ____ Тираж ___прим. Зам. №___
Надруковано у видавничому відділі Миколаївського національного аграрного університету 54029, м. Миколаїв, вул. Паризької комуни 9
Свідоцтво суб’єкта видавничої справи ДК №1155 від 17.12.2002 р. Методичні вказівки по виконанню курсових робіт з дисципліни «Фінанси підприємств» для студентів спеціальності 6.030504 „Економіка підприємств”, 6.030509 „Облік і аудит”, 6.030508 „Фінанси і кредит” Денної та заочної форми навчання.
Укладач: доцент кафедри «Фінанси і кредит» к.е.н.доцент Яцух О.О.
Мелітополь, 2009 р. Матеріали підготували доцент каф. «Фінанси та кредит» к.е.н. ЯцухО.О., асистенти Дмитров М.І., Когут І.А., Демченко І.В. Матеріали рекомендацій розглянуті та схвалені на засіданні кафедри Протокол №________ від «__» ________________________ 20__ р.
Затверджені і рекомендовані до видання на засіданні методичної ради факультету Протокол №______ від «__» ______________ 20__ р.
Рецензенти ____________________ / Подольська Л.І./ _____________________ / к.е.н., доц. О.В. Вороновська/
Зміст Вступ. Загальні положення по виконанню курсової роботи. Правила оформлення курсової роботи Рекомендовані теми курсових робіт. Структура курсової роботи. Вимоги до змісту курсової роботи 7. Орієнтований план окремих курсових робіт. Список використаної та рекомендованої літератури.
ВСТУП.
Фінанси як система економічних, розподільчих і грошових відносин служать найважливішим економічним стимулом підвищення ефективності виробництва, займають провідну роль в соціально-економічному розвитку суспільства, в рішенні соціальних проблем. В умовах створення ринкового середовища, фінанси сільського господарства повинні забезпечити фінансово-грошовими ресурсами виробничу та соціальну діяльність підприємства, і при допомозі контрольної функції слідкувати за ефективним їх використанням. Для студентів економічних спеціальностей аграрних навчальних закладів курс “Фінанси підприємств” є одним з профілюючих, що вимагає поряд із вивченням теорії фінансів практичного закріплення теоретичних знань по предмету, а також уміння працювати з інформаційними джерелами в системі функціонування фінансів. Навчальними планами з спеціальностей 6. 050 100 “Облік і аудит”, 6. 050 100 “Фінанси” і 6. 050 100 “Економіка підприємства” передбачено написання курсової роботи з фінансів підприємств, котра є завершальним етапом вивчення даного предмету.
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПО ВИКОНАННЮ КУРСОВИХ РОБІТ.
Курсова робота по фінансам підприємств виконується студентами третього та четвертого курсів після вивчення відповідних літературних джерел теми і проходження виробничої практики. Вибір теми курсової роботи передбачає вивчення студентами актуальних проблем для сільськогосподарського виробництва. Тема курсової роботи вибирається студентом самостійно з урахуванням можливості використання результатів дослідження при підготовці дипломного проекту. Курсова робота виконується на фактичному матеріалі сільськогосподарського підприємства. В ній подається детальне висвітлення питань, які відносяться до теми, наводяться необхідні документи і розрахунки. Загальними вимогами до виконання курсової роботи є: чіткість побудови, логіка, послідовність і конкретність викладання матеріалу, переконлива аргументація, доказовість висновків і обгрунтованість рекомендацій. Обсяг курсової роботи з наведеними в ній ілюстративними практичними матеріалами та списком використаної літератури має бути біля 40 – 45 сторінок рукописного тексту.
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ Загальні вимоги Курсову роботу виконують рукописним або машинописним способом на одному боці аркуша білого паперу формату А4 (210х297 мм) через 1,5 міжрядкових інтервали. Шрифт Times New Roman 14. Текст курсової роботи необхідно друкувати, залишаючи поля таких розмірів: ліве – 20 мм, праве – 10 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм. Текст основної частини курсової роботи поділяють на розділи, підрозділи. Заголовки структурних частин курсової роботи “ЗМІСТ”, “ВСТУП”, “РОЗДІЛ”, “ВИСНОВКИ”, “ДОДАТКИ”, “СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ”, друкують великими літерами симетрично до набору. Заголовки підрозділів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. Відстань між заголовком та текстом повинна дорівнювати 3–4 інтервалам. Кожну структурну частину курсової роботи треба починати з нової сторінки.
|