ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ. 1. Який основний принцип використовують для побудови планової та висотної геодезичних мереж?
1. Який основний принцип використовують для побудови планової та висотної геодезичних мереж? 2. Наведіть можливі схеми побудови полігонометрії та вкажіть елементи ходу. 3. Що є полігонометрією згущення та які її основні характеристики? 4. Якими є основні вимоги для прокладання полігонометричних ходів? 5. Які є способи визначення центру ваги окремого ходу та їх особливості? 6. За якими критеріями визначається витягнутість полігонометричного ходу? 7. В чому сутність прямого розрахунку точності окремого полігонометричного ходу? 8. Що таке обернений розрахунок точності окремого полігонометричного ходу та його особливості? 9. Якими є умови закріплення пунктів ґрунтовими центрами та які їх типи Ви знаєте? 10. Назвіть умови закріплення пунктів полігонометрії стінними знаками 11. Наведіть типи систем стінних знаків пунктів полігонометрії та можливі схеми їх застосування? 12. Що відображається в кроках закладки пунктів полігонометрії?
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТУРИЗМУ, ЕКОНОМІКИ І ПРАВА ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ До виконання курсових робіт Київ – 2015 р. З М І С Т ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.. 3 1. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЩОДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ.. 4 2. ОСНОВНІ ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ КУРСОВОЇ РОБОТИ.. 5 3. СТРУКТУРА ТА ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ.. 8 4. ЗАХИСТ ТА КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ, ЇЇ ЗБЕРІГАННЯ.. 11 ДОДАТКИ.. 14 ВСТУП
Методичні рекомендації та тематика курсових робіт із дисципліни „Економіка підприємства” призначені для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” професійного спрямування "Економіка підприємства" денної та заочної форм навчання. Написання курсової роботи передбачає самостійне поглиблене вивчення студентом окремих питань, систематизацію знань, що сприяє розширенню світогляду студента, розвиток навичок самостійної роботи з науковими працями, навчальною літературою, нормативно-правовими актами, статистичними, аналітичними та практичними матеріалами, електронними та Іnternet-ресурсами, формує основи проведення наукових досліджень та фінансовукультуру майбутнього фахівця з обліку та аудиту. Виконання курсової роботи дозволяє студенту продемонструвати рівень опанування дисципліни, вміння досліджувати поставлені питання та творчо підходити до вирішення конкретних управлінських завдань у сфері управління фінансами підприємства. Методичні рекомендації складаються з таких розділів: 1. Загальні положення. 2. Вибір і затвердження теми, складання плану курсової роботи. 3. Вимоги до змісту та обсягу курсової роботи. 4. Правила оформлення роботи. 5. Захист курсової роботи. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Відповідно до навчального плану напряму підготовки 0501 „Економіка і підприємництво” професійного спрямування освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” студенти денної та заочної форм навчання виконують курсову роботу з дисципліни „Економіка підприємства”, яка є важливою формою самостійного поглибленого вивчення курсу. Виконання та захист курсової роботи - одна з форм контролю знань з дисципліни, важливий етап підготовки до майбутньої практичної діяльності у галузі фінансів та фінансового механізму підприємства. Метою виконання курсової роботи є: - відображення глибоких знань основних понять, термінів досліджуваної теми; основних положень нормативних та законодавчих актів, що стосуються фінансової діяльності підприємства; - систематизація, закріплення та поглиблення знань з теорії та практики управління фінансами підприємств та їх застосування при вирішенні актуальних управлінських, інноваційних науково-дослідних завдань; - розвиток навичок самостійної роботи та оволодіння сучасним методичним апаратом та технологіями економічних досліджень при вирішенні наукових проблем та питань.
Курсова робота має велике значення для закріплення теоретичних знань із курсу, набуття умінь самостійно опрацьовувати джерела з відповідної теми, їх аналізу та узагальнення, письмового структурно-логічного викладу матеріалу, який було досліджено, та вміння пов'язувати його з практикою, розробляти пропозиції щодо вирішення проблем з теми роботи. Виконання курсової роботи вимагає вміння використовувати математичні, статистичні, облікові та інші способи обробки інформації. Це є обов'язковою умовою кваліфікації кожного економіста. Виконання курсової роботи є важливим засобом формування логіки економічного мислення, а також поглиблення знань щодо змісту законів та закономірностей у сфері управління фінансами підприємств. Зміст роботи мають складати результати теоретичних та практичних досліджень з актуальних проблем управління фінансами підприємств. У процесі написання курсової роботи виділяють такі етапи: • вибір теми та об'єкта дослідження; • затвердження теми; • складання студентом плану курсової роботи, погодження з науковим керівником; • формування студентом інформаційної бази для виконання курсової роботи; • написання й оформлення курсової роботи; • подання курсової роботи на кафедру для рецензування; • доопрацювання (у разі необхідності) курсової роботи відповідно до рекомендацій/зауважень рецензента; • захист курсової роботи.
ВИБІР І ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕМИ, СКЛАДАННЯ ПЛАНУ
|