Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Вказівки командира механізованого(танкового) взводу по взаємодії та управлінню
(варіант)

У відповідності до рішення старшого командира в ___ починається вогнева контрпідготовка. Артилерія бригади (батальйону) наносить масований удар по району ___, зосереджені вогні № ___ по району ___, № ___ по району ___, № ___ по району ___. Ланка штурмової авіації наносить удар по ___ в районі. Сигнал оповіщення про дії своєї штурмової авіації - ___ сигнали взаємного впізнавання – від наземних підрозділів до авіації ___, від авіації до наземних підрозділів ___. Для позначення накреслення переднього краю оборони взводу в ___ відділенні призначити пост позначення, забезпечити його необхідними засобами позначення та радіозв′язку.

З початком висування підрозділів атакуючого ешелону противника до переднього краю оборони наших військ слід очікувати проведення противником вогневої підготовки наступу. Сигнал оповіщення про початок вогневої підготовки наступу противника ___. За цим сигналом особовому складу взводу зайняти місця в перекритих щілинах, поза укриттями залишаються ___ та особовий склад ___. Під прикриттям ударів артилерії, штурмової авіації слід очікувати дії розвідувальних та інженерно-саперних підрозділів, які мілкими групами можуть намагатися проникати до інженерних загороджень, проробляти проходи, проникати в глибину району оборони батальйону з метою розвідки побудови оборони. Для знищення мілких розвідувальних груп противника черговий вогневий засіб виділити зі складу ___ механізованого відділення (танк №), для нього тимчасову вогневу позицію підготувати до ___ в районі ___.

У ході вогневої підготовки наступу противника слід очікувати удари бойових вертольотів у складі до ланки. Найбільш вірогідними рубежами ударів бойових вертольотів противника слід вважати рубежі №1 ___, №2 ___, №3 ___. Сигнали оповіщення про нанесення удару бойовими вертольотами противника ___. За цим сигналом особовий склад взводу займає підготовлені вогневі позиції і по команді ___ зосередженим вогнем стрілецької зброї підрозділів во взаємодії з зенітними кулеметами доданих танків, засобами ППО старшого командира відбивають атаку повітряних цілей противника.

З виходом колон наступаючого противника в район ___ його вогневе ураження здійснити зосередженим вогнем взводу по ділянці зосередженого вогню роти. Сигнал на початок ведення зосередженого вогню ___. З виходом колон наступаючого противника в район ___ його вогневе ураження здійснити за сигналом ___ зосередженим вогнем відділень(танків). По ділянці зосередженого вогню взводу в районі ___.

З виходом передбойових порядків наступаючого противника на рубіж ___ вогневе ураження броньованих цілей здійснити в призначених секторах вогнем ПТРК БМП за сигналом ___.

З виходом передбойових порядків наступаючого противника на рубіж ___ вогневе ураження броньованих цілей нарощувати за сигналом ___ вогнем доданих танків.

З виходом передбойових порядків наступаючого противника на рубіж ___ вогневе ураження броньованих цілей нарощувати за сигналом ___ вогнем гармат БМП.

З виходом бойових порядків наступаючого противника на рубіж ___ вогневе ураження броньованих цілей нарощувати за сигналом ___ вогнем протитанкових гранатометів.

З виходом бойових порядків наступаючого противника до переднього краю оборони взводу і початком спішування мотопіхотних підрозділів вогневе ураження за сигналом ___ нарощувати вогнем стрілецької зброї, кулеметів БМП(БТР), доданих танків.

При вклиненні наступаючого противника в оборону роти у напрямку ___ його знищення здійснити вогнем штатної зброї БМП (БТР) ___ механізованого відділення, доданого танка із запасних вогневих позицій у взаємодії з ___ механізованим відділенням ___ механізованого взводу. Сигнал на перехід ___ механізованого відділення(призначених для прикриття флангу взводу вогневих засобів) на запасну оборонну(вогневу) позицію ___.

При вклиненні наступаючого противника в оборону роти у напрямку ___ його знищення здійснити вогнем штатної зброї БМП (БТР) особового складу ___ механізованого відділення, доданого танка з запасних вогневих позицій у взаємодії з ___ механізованим відділенням ___ механізованого взводу. Сигнал на перехід ___ механізованого відділення (призначених для прикриття флангу вогневих засобів) на запасну вогневу позицію ___.

При вклиненні наступаючого противника в оборону роти одночасно по напрямкам ___ та ___ при виникненні загрози оточення опорного пункту взводу підрозділам взводу бути готовим за сигналом ___ перейти до кругової оборони.

З початком проведення контратаки батальйонними(бригадними) резервами (другим ешелоном) силам і засобам взводу бути готовими за сигналом ___ перейти в наступ з займаних позицій у напрямку ___.

Управління діями підлеглих та доданих сил і засобів здійснити :

- Під час зайняття опорного пункту та підготовки оборони ___;

- Під час початку і в ході вогневої підготовки наступу противника ___;

- Під час відбиття атаки головних сил наступаючого противника ___.

- Після завершення виконання отриманої бойової задачі ___.

Робочі частоти для штатних радіостанцій: основна ___, запасна ___.

Сигнали управління та взаємодії:

- Циркулярний позивний ___;

- Сигнал про необхідність зайняття особовим складом укриття ___;

- Сигнал про необхідність зайняття особовим складом підготовлених основних вогневих позицій ___;

- Сигнал про необхідність переходу вказаному підрозділу(вогневому засобу) на запасну вогневу позицію ___;

- Сигнал про необхідність переходу вказаному підрозділу(вогневому засобу) з запасної позиції на основну ___;

- Сигнал про необхідність відкриття вогню по ділянці зосередженого вогню роти ___;

- Сигнал про необхідність відкриття вогню по ділянці зосередженого вогню взводу ___.

Сигнали оповіщення :

- про початок вогневої підготовки наступу противника ___;

- про нанесення противником авіаційного удару ___;

- про застосування противником ядерної зброї ___;

- про застосування противником хімічної зброї ___;

- про застосування противником запалювальної зброї ___;

- про проліт своєї тактичної авіації в сторону противника над опорним пунктом взводу ___;

- про проліт своєї тактичної авіації на свої аеродроми після виконання бойових завдань в глибині оборони противника ___,

Сигнали взаємодії :

- Сигнал позначення накреслення переднього краю опорного пункту взводу ___;

- Сигнал позначення своєї авіації , яка діє над бойовими порядками своїх військ ___;

- Цілевказівки від наземних підрозділів до підтримуючої авіації ___;

- Цілевказівки від підтримуючої авіації до вогневих засобів взводу ___.

Таблиця позивних посадових осіб ___ механізованого (танкового ) батальйону

№ за порядком Посадова особа Умовний позивний
Командир батальйону -
Командир 1 мр -
  Командир 1 мв -
  Командир 2 мв -
  Командир 3 мв -
Командир 3 мр -
  Командир 1 мв -
  Командир 2 мв -
  Командир 3 мв -
Командир 3 мр -
  Командир 1 мв -
  Командир 2 мв -
  Командир 3 мв -
Командир 1 тр -
  Командир 1 тв -
  Командир 2 тв -
  Командир 3 тв -
Командир БРД -
Командир бронегрупи -
Старший спостережувального посту -
Командир чергового вогневого засобу -

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 454. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.027 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7