М. Херсон
ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ПІВДЕННИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ
Міжнародна науково-практична конференція «Особливості нормотворчих процесів в умовах адаптації законодавства України до вимог Європейського Союзу» (обов’язкове видання збірника тез та надання сертифікату учасника)
Червня 2015 року
м. Херсон Мета науково-практичної конференції: Залучення вчених-юристів, аспірантів, здобувачів, студентів до наукової дискусії, стимулювання і підтримка наукової діяльності в Україні. До участі у конференції запрошуються: студенти, науковці, докторанти, аспіранти та здобувачі, викладачі ВНЗ, фахівці у галузі права, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.
Організаційний комітет: Стратонов В.М. – д.ю.н., професор, завідувач кафедри галузевого права, декан юридичного факультету; Стрельцов Є.Л. – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, вчений секретар Південного регіонального наукового центру НАПрН України
Для участі у конференції необхідно I. Заповнити on-line заявку на участь у конференції, на яку можна перейти за посиланням: on-line заявка.
II. Сплатити організаційний внесок.
III. Надіслати оргкомітету: · тези доповіді · відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску
Електронна адреса оргкомітету: law.conf@stateuniversity.ks.ua
Назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції.
Наприклад: Шевчук Д.М._Квитанція Шевчук Д.М._Тези Офіційні мови конференції: українська, російська та англійська. Форма участі: дистанційна. Збірник тез та сертифікат учасника, буде надісланий після проведення конференції на поштову адресу вказану в анкеті до
Вимоги до тез доповідей: v Обсяг тез – не більше 5-ти сторінок (включно) при форматі сторінки А4, орієнтація книжкова; v Поля: верхнє, нижнє, праве та ліве - 20 мм; v Шрифт – Times New Roman, кегель – 12 v Міжрядковий інтервал – 1,5 v Абзацний відступ – 1,25 см. v Вирівнювання по ширині. v Список літератури – не більше 5 джерел. v Рисунки мають бути скомпоновані у вигляді єдиного об’єкту. v Тези не підлягають додатковому редагуванню, тому вони мають бути ретельно перевірені. v Відповідальність за висвітлений матеріал у тезах несуть автори доповідей. Секції за наступними напрямками: 1. Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 2. Конституційне право; муніципальне право; 3. Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право; 4. Господарське право, господарсько-процесуальне право; 5. Трудове право; право соціального забезпечення; 6. Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право; 7. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 8. Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право; 9. Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність; 10. Судоустрій; прокуратура та адвокатура; 11. Міжнародне право; 12. Філософія права. Зразок оформлення тез доповіді: Секція: 7. адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
|