Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Валерій Юрченко
 

Валерій Юрченко – український артист, пародист, фіналіст першого сезону шоу «Україна має талант». Учасник проектів «Велика різниця» та «Велика різниця по-українськи».

1990 рік – Закінчив музичну школу №1 імені Римського-Корсакова в Миколаєві по класу баяну.

1998 рік – Закінчив Миколаївський Педагогічний інститут і військову кафедру при інституті. Факультет музики і світової художньої культури.

1998 рік – артист хору при Українському театрі драми і музичної комедії Миколаєва.

2003 рік – дільничний Центрального районного відділення міста Миколаєва.

2005 рік – взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «Запоріжжя-Ялта-Транзит», де зайняв 1-е місце в номінації «музична пародія».

2006 рік – взяв участь у Міжнародному конкурсі «Москва-Ялта-Транзит», де зайняв 2-е місце в номінації «розмовний жанр».

2008 рік – начальник ансамблю пісні і танцю УМВС в Миколаївській області.

2009 рік – фіналіст шоу «Україна має талант» на телеканалі СТБ. Увійшов у 10-ку найталановитіших людей України в жанрі «музична пародія».

2009-2010 – Валерій починає співпрацювати з популярними російськими та українськими проектами «Велика різниця» та «Велика різниця по-українськи».

Підписав контракт з продюсерським центром телеканалу СТБ. Переїхав в м. Київ.

 

https://vk.com/videos-6302500?z=video-6302500_166938494%2Fclub6302500

 

FireShow PANTERA (фаєр-шоу ПАНТЕРА)– цепрофесійне вогняне, світлодіодне та піротехнічне шоу. Це ексклюзивна та оригінальна прикраса будь-якого заходу: від невеликих свят до виступів стадіонних масштабів.

FireShow PANTERA – офіційно зареєстрована торгова марка, заснована у 2006 році. FireShow PANTERA є членом Міжнародної Ради по Танцю при ЮНЕСКО – International Dance Council CID – UNESCO. FireShow PANTERA– це єдина команда, професіоналізм артистів, хореографічна підготовка, синхронне виконання елементів програми, продумана режисура номерів і високий рівень безпеки під час проведення шоу.

Ми знаємо, на якому майданчику яку програму потрібно робити. Для закритих приміщень ми використовуємо спеціальне паливо, яке має ледь відчутний запах і Ваше задоволення від вогняної програми ніщо не зіпсує. Для міських заходів і великих сцен ми запропонуємо програму за участю максимальної кількості артистів і використанням великої різноманітності вогняного реквізиту та спецефектів.

Програма від FireShow PANTERA – це насамперед синхронне виконання найскладніших вогненних малюнків, музикальність, сучасність, драйв, хореографія, яскраві піротехнічні акценти і спецефекти.

Величезну увагу ми приділяємо питанням безпеки. Команду завжди супроводжує технічний персонал, що має в своєму арсеналі всілякі інструменти та способи запобігання випадкових загорянь і будь-яких інших несподіванок. Під час нашого шоу Вам не доведеться стати свідком непередбачених ситуацій, Ви зможете спокійно насолоджуватися шоу.

FireShow PANTERA – лауреати Першої національної премії за внесок у розвиток весільної індустрії «Золотий Купідон-2011» в номінації «Кращий весільний ексклюзив». ІІІ місце Міжнародного конкурсу команд вогняного жанру EFF-2008, вручений відомим майстром вогняного мистецтва Ютою Іммамурою (Японія). Кубок за І місце в Харківському міському конкурсі «Студентська весна-2009» (номінація «Оригінальний жанр»).

https://vk.com/videos-6302500?z=video-6302500_166412230%2Fclub6302500

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 300. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.019 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7