Індивідуальні навчально-дослідні завдання
ІІ. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів. Повідомити тему, мету та завдання уроку. ІІІ. Сприймання та засвоювання учнями нового матеріалу. Способи життя тварин досить різноманітні: - активний спосіб; Запис основних понять уроку. Повідомлення учнів. V. Узагальнення та систематизація знань. VІ. Підведення підсумків уроку. VІІ. Надання та пояснення домашнього завдання.
Історичного факультету стаціонарної форми навчання
(модуль 4, 5, 6)
Доц. Хоменко А.В.
Полтава 2012-2013 н. р. Індивідуальні навчально-дослідні завдання Індивідуальне навчально-дослідне завдання (ІНДЗ) є видом позааудиторної індивідуальної роботи студента навчального, навчально-дослідницького чи проектно-конструкторського характеру, яке використовується в процесі вивчення програмного матеріалу навчального курсу. Мета ІНДЗ – самостійне вивчення частини програмного матеріалу, систематизація, поглиблення, узагальнення, закріплення та практичне застосування знань студента з навчального курсу та розвиток навичок самостійної роботи. Зміст ІНДЗ -– це завершена теоретична або практична робота в межах навчальної програми курсу, яка виконується на основі знань, умінь і навичок, отриманих у процесі лекційних, семінарських, практичних та лабораторних занять, охоплює декілька тем або зміст навчального курсу в цілому. Порядок подання та захист ІНДЗ: 1. Звіт про виконання ІНДЗ подається у вигляді реферату або реферативного повідомлення. 2. ІНДЗ подається викладачу не пізніше ніж за 2 тижні до заліку. 3. Оцінка за ІНДЗ виставляється на заключному семінарському занятті з курсу на основі попереднього ознайомлення викладача зі змістом ІНДЗ. Можливий захист завдання шляхом усного звіту студента про виконану роботу. 4. Оцінка за ІНДЗ є обов’язковим компонентом оцінки заліку, враховується при виведенні підсумкової оцінки з навчального курсу і складає від 0 до 10 балів. Також оцінюється як індивідуально-творче завдання: · Участь у роботі наукової творчої групи. · Індивідуальна науково-дослідна експериментальна робота, участь в олімпіадах. · Підготовка наукової публікації. · Виступ на конференції. · Виготовлення наочного матеріалу (схем, діаграм, таблиць) до практичних і лабораторних занять.
Увага! Для виконання індивідуального навчально-дослідного завдання за вибором студента рекомендовано використовувати навчально-методичний посібник: Інтегрований курс теорії та історії педагогіки: індивідуальні тьюторські завдання для студентів II-IV/ Автор-укладач Бойко А.М. – Полтава, 2007.
|