Студопедия Главная Случайная страница Задать вопрос

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Штрихування
Для штрихування замкнутих областей малюнка служить команда ВНАТСН (КШТРИХ). яка викликається або за допомогою кнопки Hatch (Штриховка) панелі Draw (Черчение) (рис. 2.39), або за допомогою пункту Hatch (Штриховка) випадаючого меню Draw (Черчение).

Рис. 2.39. Кнопка команди ВНАТСН (КШТРИХ).

Команда ВНАТСН (КШТРИХ) дозволяє штрихувати область, обмежену замкнутою лінією (лініями), як шляхом простої вказівки точок в середині контуру, так і шляхом вибору об'єктів. Вона автоматично визначає контур і ігнорує примітиви, які не є частиною контуру . Команда викликає діалогове вікно Boundary Hatch (Граница штриховки) з двома вкладками (рис. 2.40).

Рис. 2.40. Діалогове вікно Boundary Hatch (Граница штриховки),

вкладка Quick (Быстрый)

Ліва частина вкладки задає параметри штрихування, права – заповнювану штрихуванням область. Поле Type (Тип) пропонує вибрати групу зразків штрихування:

- Predefined (Стандартный)

- User defined (По типу линии)

- Custom (Пользовательский)

Система AUTOCAD пропонує обширний набір стандартних штрихувань. Вибір штрихування здійснюється або по імені в списку, що розкривається, або візуально. Візуальний вибір доступний при натисненні на кнопку з символом "...", після чого відкривається діалогове вікно Hatch Pattern Palette (Палитра образцов штриховки), що складається з чотирьох вкладок. Вкладки ANSI (рис. 2.41) і ISO (рис. 2.42) містять зразки штрихувань стандартів ANSI і ISO, що поставляються разом з даною версією системи AUTOCAD.

 
 

 

 


Рис. 2.41. Діалогове вікно Hatch Pattern Palette (Палитра штриховки), вкладка ANSI.

Вкладка Other Predefined (Другие стандартные) (рис. 2.43) містить зразки, що не увійшли до першої двох вкладки.

У четвертій вкладці Custom (Настраиваемые) можуть знаходитися зразки, що створені користувачем.

У переліку зразків Other Predefined (Другие стандартные) є штрихування з ім'ям Solid, яка є не штрихуванням у прямому розумінні слова, а заливкою. Ім'я зразка відображається в полі Swatch (Структура) вікна Boundary Hatch (Штрихка по контуру).

 

 

 
 

 


Рис. 2.42.

Діалогове вікно

Hatch Pattern Palette

(Палитра штриховки),

вкладка ISO.

 

 
 

 


Рис. 2.43.

Діалогове вікно

Hatch Pattern Palette

(Палитра штриховки),

вкладка Other Predefined.

 Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 297. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2017 год . (0.005 сек.) русская версия | украинская версия