Варіант № 13
1.Метод господарського контролю та його елементи. 2.Перевірка правильності оцінки основних засобів. 3.Перевірка виконання завдань по зменшенню дебіторської заборгованості і своєчасності перерахування в державний бюджет чи на фінансові результати сум кредиторської заборгованості, строки погашення якої скінчились. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 14 1.Способи і прийоми господарського контролю. 2.Перевірка операцій по переміщенню і вибуттю основних засобів. 3.Перевірка правильності розрахунків по обладнанню і своєчасність списання його вартості, сплаченої централізовано. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 15 1.Джерела інформації для контролю. 2.Перевірка правильності нарахування і списання зносу основних засобів. 3.Перевірка правильності і законності внутрігосподарських розрахунків і внутрігосподарського контролю. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 16 1. Особливості контрольної роботи в системі Державного казначейства. 2. Контроль операцій по ремонту основних засобів: капітальному і поточному. 3. Організація і методи перевірки кредитних операцій. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 17 1.Особливості контролю надходження коштів державного бюджету на єдиний казначейський рахунок від територіальних відділень Державного казначейства. 2.Контроль наявності, правильності використання і оцінки нематеріальних активів. 3.Перевірка правильності одержання, цільового використання і своєчасності погашення короткострокових, середньострокових і довгострокових позичок і кредитів банку, а також забезпеченості цих позичок. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 18 1.Контроль використання коштів державного бюджету. 2.Основні завдання контролю операцій по зберіганню, правильному використанню, збереженню і обліку матеріальних цінностей. 3.Перевірка розрахунків із засновниками. Завдання, послідовність і джерела інформації. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 19 1. Контроль касових та фактичних видатків на утримання розпорядників коштів з державного бюджету. 2. Перевірка витрат коштів на придбання матеріальних цінностей, виявлення причин подорожчання придбаної сировини і матеріалів. 3. Перевірка організації внутрігосподарського розрахунку: планування і обліку роботи госпрозрахункових підрозділів; підсумків роботи; матеріальна відповідальність; матеріальне і моральне стимулювання за виконання завдань; відкритості в підведенні підсумків виконання. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 20 1. Перевірка законності, обґрунтованості проведення взаємозаліків, операцій з казначейськими векселями та іншими цінними паперами. 2. Перевірка стану складського господарства і забезпечення збереження матеріальних цінностей. 3. Значення правильної постановки обліку і звітності в контролі виконання планових завдань, збереження громадської, державної і приватної власності, режиму економії і використання резервів підвищення ефективності виробництва. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 21 1. Особливості організації контрольно-ревізійної роботи. 2. Повнота оприбуткування матеріалів, придбаних підзвітними особами; правильність оформлення невідфактурованих поставок. 3. Перевірка організації і стану оперативного бухгалтерського і статистичного обліку, достовірності звітності, дотримання строків подачі звітності, структури і складу облікового апарату. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 22 1. Програма перевірки, ревізії. Нормативно-правова база. 2. Перевірка операцій по відпуску матеріалів: лімітування відпуску матеріальних цінностей, наявність і дотримання нормативного господарства. 3. Дотримання положень про бухгалтерські звіти і баланси, документи і записи в бухгалтерському обліку. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
|