Варіант № 23
1.Контроль касового та фактичного виконання державного бюджету. 2.Обґрунтованість норм витрат, перевірка операцій по переробці матеріальних цінностей; відповідність фактичного надходження продукції від переробки нормам виходу продукції. 3.Застосування типових форм первинної документації, затвердженої Міністерством статистики України, порядок їх виготовлення (придбання). 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 24 1.Методичні прийоми та способи виявлення порушень та зловживань. 2.Перевірка наявності та правильності використання малоцінних і швидкозношуваних предметів (МШП). 3.Графіки документообороту та їх дотримання. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 25 1. Стан бухгалтерського архіву, дотримання строків зберігання первинних документів і облікових регістрів. 2. Перевірка операцій по видачі спецодягу, спецвзуття, інструментів і інших предметів; обґрунтованість і дотримання норм видачі і термінів користування. 3. Контроль використання коштів Державного бюджету України загальнодержавних, цільових фондів: доцільність та ефективність використання, встановлення фактів витрат з порушенням чинного законодавства. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 26 1. Методика проведення аудиту ефективності використання державних коштів. 2. Завдання, послідовність і джерела контролю використання праці і фонду оплати праці (фонду заробітної плати). 3. Стан синтетичного і аналітичного обліку, повнота і своєчасність відображення даних первинних носіїв інформації, в регістрах бухгалтерського обліку. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 27 1.Мета та основні завдання відомчого контролю. 2.Перевірка повноти і правильності розподілу підприємством планового (розрахункового) фонду заробітної плати між виробничими і іншими підрозділами. 3.Діючий порядок внесення виправлень в звітність по наслідках перевірки і притягнення до відповідальності осіб, винних в викривленні звітних даних. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 28 1. Особливості перевірки виробничої діяльності підпорядкованих підприємств та організацій. 2. Перевірка стану розрахунків по заробітній платі і оплаті праці. 3. Перевірка виконання рішень по матеріалах попередніх ревізій, перевірок тощо. 4. Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 29 1.Перевірка стану внутрішньогосподарського контролю. 2.Перевірка правильності розрахунків з робітниками і службовцями по зарплаті (оплаті праці). 3.Кваліфікація бухгалтерів, забезпечення нормативно-інформативною літературою, розподіл обов’язків між відділом бухгалтерії і окремими працівниками бухгалтерії. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
Варіант № 30 1.Контроль стану збереження державного майна та його використання. 2.Завдання, послідовність і джерела інформації для контролю виконання планів виробництва продукції і її собівартості. 3.Перевірка організації внутрігосподарського контролю: наявність положення про функції служб і відділів підприємств, а також посадових інструкцій. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію. Варіант № 31
1.Контроль стану збереження державного майна та його використання. 2.Завдання, послідовність і джерела інформації для контролю виконання планів виробництва продукції і її собівартості. 3.Перевірка організації внутрігосподарського контролю: наявність положення про функції служб і відділів підприємств, а також посадових інструкцій. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію. Варіант № 32 1.Перевірка стану збереження та використання необоротних активів, запасів. 2.Перевірка правильності складання калькуляції виробничої собівартості важливіших видів продукції. 3.Стан контрольно-ревізійної роботи на підприємстві, виконання планів ревізій, тематичних і раптових перевірок внутрішніх підрозділів підприємств. 4.Розв’язати надану господарську ситуацію.
|