Порядок виконання курсової роботи
по дисциплине: «Экономический менеджмент»
на тему: «Пути сокращения управленческих расходов на предприятии «Витязь»»
Исполнитель: студент гр. М - 07 Рязанов А. И. Научный руководитель: к.э.н., доцент Сурина Л.Н.
Екатеринбург
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ Кафедра теорії і практики туризму Та готельного господарства Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з предмету «Організація готельної справи» студентами напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»
ЛЬВІВ – 2015 Паук О.Є. Методичні рекомендації для написання контрольних робіт з курсу «Організація готельної справи» для студентів напряму підготовки галузь знань 0306 Менеджмент і адміністрування, напрям підготовки 6.030601 Менеджмент [Текст]/ О.Є.Паук – Львів, 2014. – 17 с.
Методичні рекомендації затверджені на засіданні кафедри теорії і практики туризму та готельного господарства Львівського інституту економіки і туризму Протокол від «3» _ вересня __ 2015 року № 1
Завідувач кафедри _______________________ ((к.б.н.,доц.. Кучинська І.В.)
«» _ вересня _2015 року
Схвалено Науково-методичною радою Львівського інституту економіки і туризму
Протокол від «3»_вересня 2015 р. № 2
Голова ___________ (д.п.н., проф. Дутка Г.Я.)) «»_вересня 2015 року
Загальні положення Виконання курсової роботи є одним із видів самостійної науково-дослідної роботи студентів, що допомагає визначити якість теоретичних знань, набутих студентами під час навчання, та навичок їх використання для вирішення практичних завдань. Виконання курсової роботи з дисципліни «Організація готельної справи» дає змогу: · закріпити і поглибити теоретичні знання, щодо організації надання готельних послуг; · розвинути навички роботи зі спеціальною літературою та джерелами первинної інформації для проведення всебічної оцінки діяльності підприємства готельної індустрії. · виробити навики узагальнення теоретичних та практичних даних і на їх основі самостійно формулювати та обґрунтовувати висновки, розробляти пропозиції з підвищення ефективності господарювання. Написання курсової роботи допомагає студентам поглиблено засвоїти програмні питання курсу через опрацювання відповідної навчальної та спеціальної літератури, монографій, статей, що друкуються у періодичних виданнях, наукових збірниках, тощо. Підхід до курсової роботи, як до роботи, що повинна містити в собі елементи наукового пошуку, спрямованого на більш ефективне, ніж існує на практиці, вирішення досліджуваних питань, вимагає від студентів проведення збору та аналізу даних із різних інформаційних джерел: наукової літератури, статистичних довідників, інструктивних, нормативних, звітних матеріалів підприємств або організація, тощо. Виконання курсової роботи за матеріалами діючих підприємств надає студентам змогу набути практичних навичок в оцінці господарської діяльності підприємств в умовах ринкових відносин, завдяки проведенню різнобічних досліджень за реальними даними. Останнє дасть змогу розробити обґрунтовані пропозиції щодо подальшого розвитку того чи іншого підприємства, які в подальшому можуть бути використані керівництвом підприємства для підвищення ефективності його функціонування.
Порядок виконання курсової роботи Процес виконання курсової роботи складається з наступних етапів: 1-й етап – вибір теми. Вибір теми проводиться відповідно до рекомендованих тем курсових робіт. Обрана тема повинна бути затверджена викладачем. 2-й етап – складання плану курсової роботи. Даний етап є дуже важливим і відповідальним моментом в загальному процесі роботи над отриманим завданням, оскільки саме від нього значною мірою залежить якість і цілісність всієї роботи. План повинен відображати основні вузлові проблеми теми курсової роботи і повинен містити всі питання, що підлягають розгляду. Складений студентом план потрібно обговорити з науковим керівником. 3-й етап – підбір і вивчення літературних джерел. На цьому етапі студент повинен скласти всю бібліографію, що стосується теми курсової роботи, з відокремленням основних і допоміжних джерел. У бібліографію бажано включити літературу, видану останніми роками, зокрема журнальні статті і матеріали мережі Інтернет. 4-й етап – написання і оформлення роботи. Зібраний матеріал групують, обробляють і систематизують відповідно до плану. На цьому етапі уточнюється структура роботи і підбирається ілюстрований матеріал. Після цього виконується чорновий варіант роботи, який в подальшому літературно обробляється і редагується. 5-й етап – передача роботи на рецензію керівникові. Виконана робота пред'являється керівникові для перевірки за три дні до контрольного терміну закінчення роботи по графіку. Студентам заочної форми навчання курсову роботу слід передати в деканат для реєстрації у зазначений деканатом час. Після перевірки керівник допускає роботу до захисту. Якщо курсова робота виконана з порушеннями вимог, – вона повертається студенту на доопрацювання. 6-й етап – захист курсової роботи. Робота, допущена до захисту (за наявності рецензій) захищається у вигляді короткої доповіді (до 10 хвилин) про її зміст. Студентові слід вільно орієнтуватися в темі курсової роботи і продемонструвати хороші знання щодо виконаної роботи і наведеної літератури. По закінченні доповіді студент-доповідач відповідає на задані питання. Критеріями оцінки роботи є: зміст роботи, глибина і ступінь розкриття теми, уміння аналізувати матеріал, обґрунтованість висновків, ретельність оформлення роботи, якість доповіді і захисту. На підставі виконаної роботи і за підсумками захисту викладач виставляє оцінку у відомість і залікову книжку.
|