Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Оформлення курсової роботи





Курсова робота з дисципліни «Організація готельної справи» повинна складатися з таких елементів:

- титульна сторінка (Додаток);

- завдання (Додаток 4 – затверджує керівник);

- план роботи (Додаток 2 - приклад);

- вступ;

- розділи основної частини згідно з планом;

- висновки та пропозиції;

- список використаних джерел;

- додатки;

- рецензія (Додаток 5 - заповнює керівник).

Під час написання курсової роботи слід дотримуватися вимог щодо оформлення наукових праць відповідно чинного Держстандарту ДСТУ 3008-95.

Курсову роботу оформлюють на аркушах формату А4 (210x297 мм). Роботу друкують на комп'ютері на одному боці аркуша білого паперу з використанням шрифтів текстового редактора Word (Times New Roman Суг) розміром 14 пунктів з полуторним міжрядко­вим інтервалом.

Текст розміщується на сторінці, яка обмежується полями: лівим ‑ 30 мм, правим – 10 мм, верхнім ‑ 20 мм, нижнім ‑ 20 мм. Відстань між заголовком і текстом має бути 2 інтервали. Абзацний відступ повинен бути однаковим по всій роботі і дорівнювати 1,25 см.

У роботі повинні бути чіткі, не розпливчасті лінії, букви, цифри й інші знаки. Всі рядки повинні бути чорного кольору середньої жирності. Щільність тексту наукової роботи має бути однаковою.

Заголовки структурних частин “ПЛАН”, “ВСТУП”, “РОЗДІЛ 1”, “ВИСНОВКИ”, “СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ”, “ДОДАТКИ” друкують великими літерами симетрично тексту. Заголовки підрозділів роботи варто починати з абзацного відступу і друкувати (крім першої великої) малими літерами, не підкреслюючи, без крапки наприкінці. Якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. Заголовки виділяють жирним шрифтом.

Розділи, підрозділи курсової роботи повинні мати порядкову нумерацію і позначатися арабськими цифрами. Підрозділи повинні мати порядкову нумерацію в межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу, відокремлених крапкою. Після номера підрозділу крапку не ставлять, наприклад, 1.1, 1.2 і т.д. Нумерація пунктів і підпунктів (при їх наявності) здійснюється аналогічно.

Сторінки курсової роботи слід нумерувати арабськими цифрами, дотримуючись наскрізної нумерації по усьому тексту роботи. Першою та другою сторінками курсової роботи є титульний лист і завдання, які включають в загальну нумерацію сторінок, але не проставляють їх номер. Таким чином, план виходить третьою сторінкою і т.д. Номер сторінки проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки на кінці.

До додатків можна включати таблиці, ілюстрації, матеріали, які через великий розмір, специфіку викладення, або форми подання не можуть бути вміщені в основну частину (розрахунки, методики, програми, анкети тощо).

Додатки слід розміщувати у кінці роботи. Вони повинні мати тематичну назву. Назва додатка починається з великої літери і друкується симетрично відносно тексту сторінки. Посередині сторінки над назвою друкується слово Додаток ___ і велика літера, або цифра, яка позначає додаток.

При оформлені курсової роботи слід правильно подавати таблиці, ілюстрації (графіки, схеми, рисунки, креслення, діаграми, фотознімки) та формули.

Таблиці та ілюстрації розміщаються у роботі безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше, або на наступній сторінціНомер таблиці (ілюстрації) складається з номера розділу і порядкового номера таблиці (ілюстрації), відокремлених крапкою, наприклад, таблиця 2.1 – перша таблиця другого розділу.

Таблиця також повинна мати тематичну назву, яку друкують над таблицею малими літерами (крім першої великої). Заголовки граф таблиці пишуть з великої букви, підзаголовки – з маленької, якщо вони складають одне речення із заголовками, та з великої, якщо вони є самостійними. Заголовки мають бути максимально точними та простими, без зайвих слів та повторів.

Таблиця, що не розміщується на одній сторінці, тобто складається з великої кількості строк, може бути перенесена на іншу сторінку. В цьому випадку назва таблиці розміщується тільки один раз над її першою частиною, над іншими частинами пишуть в правому верхньому куті «Продовження табл. 2.6», «Закінчення табл. 2.6»

Якщо таблиця може розміститися на одній сторінці, краще її не переносити. Якщо таблицю все ж потрібно перенести, на першій сторінці повинні залишитись номер та назва таблиці, шапка таблиці, номера стовпців і не менш двох - трьох строк. Перенесення однієї – двох строк таблиці не допускається.

Ілюстрації також повинні мати номер і назву, які друкують під ілюстрацією. За необхідністю під ілюстрацією розміщують пояснювальні дані (підрисунковий текст). Ілюстрація позначається скороченим словом «Рис.», яке разом з номером і назвою ілюстрації розміщують після пояснювальних даних, наприклад, рис. 1.1.

Посилання у тексті роботи на джерело слід зазначати у квадратних дужках, де вказаний його порядковий номером у переліку літератури, наприклад [11, с. 137].

Бібліографічний апарат в курсовій роботі – це список літературних джерел, що були використані автором, який в певній мірі відображає наукову етику та культуру курсової роботи. Саме по ньому можна зробити висновки про ступінь ознайомлення студента з літературою по тематиці, що досліджується, та всебічність і глибину проведеного дослідження.

 

Рис. 1.5. Показники роботи готелів та інших місць для тимчасового проживання за 2009, 2010 рр.

 

Рис. 1.1. Приклад оформлення ілюстрації

 

При складанні списку джерел треба дотримуватися вимог, що пред'являються до його оформлення.

Спочатку доцільно навести законодавчі акти (декрети, закони, постанови, укази), а потім у алфавітному порядку подати перелік монографій, підручників, статей тощо. Джерела Інтернет друкуються в самому кінці. Можна список використаних джерел оформити по їх згадуванню в тексті роботи.







Дата добавления: 2015-10-18; просмотров: 547. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...


Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...


Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...


Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Дренирование желчных протоков Показаниями к дренированию желчных протоков являются декомпрессия на фоне внутрипротоковой гипертензии, интраоперационная холангиография, контроль за динамикой восстановления пассажа желчи в 12-перстную кишку...

Деятельность сестер милосердия общин Красного Креста ярко проявилась в период Тритоны – интервалы, в которых содержится три тона. К тритонам относятся увеличенная кварта (ув.4) и уменьшенная квинта (ум.5). Их можно построить на ступенях натурального и гармонического мажора и минора.  ...

Понятие о синдроме нарушения бронхиальной проходимости и его клинические проявления Синдром нарушения бронхиальной проходимости (бронхообструктивный синдром) – это патологическое состояние...

Значення творчості Г.Сковороди для розвитку української культури Важливий внесок в історію всієї духовної культури українського народу та її барокової літературно-філософської традиції зробив, зокрема, Григорій Савич Сковорода (1722—1794 pp...

Постинъекционные осложнения, оказать необходимую помощь пациенту I.ОСЛОЖНЕНИЕ: Инфильтрат (уплотнение). II.ПРИЗНАКИ ОСЛОЖНЕНИЯ: Уплотнение...

Приготовление дезинфицирующего рабочего раствора хлорамина Задача: рассчитать необходимое количество порошка хлорамина для приготовления 5-ти литров 3% раствора...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия