Студопедия — ОРГАНІЗАЦІЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ. До виконання і захисту дипломного проекту допускаються студенти, які виконали навчальний план у повному обсязі.
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ. До виконання і захисту дипломного проекту допускаються студенти, які виконали навчальний план у повному обсязі.






До виконання і захисту дипломного проекту допускаються студенти, які виконали навчальний план у повному обсязі.

Наказом ректора (за поданням випускової кафедри) затверджується закріплення тем за студентами і призначаються наукові керівники дипломних проектів з числа професорів, доцентів, викладачів, науковців випускної кафедри.

До керівництва дипломним проектуванням можуть залучатися провідні фахівці галузі, які мають досвід практичної діяльності за профілем.

Даним наказом призначаються також консультанти з окремих розділів проекту.

Консультантами з окремих розділів або питань проекту можуть бути викладачі ВНЗ або висококваліфіковані досвідчені спеціалісти та науковці інших установ і організацій.

Відповідальність за організацію підготовки випускниками кваліфікаційних робіт несе випускова кафедра, яка зобов'язана створити відповідні умови, методичне та інформаційне забезпечення.

Допочатку роботи над дипломним проектом випускова кафедра:

- розробляє і забезпечує студента-дипломника науково-методичними матеріалами (методичними рекомендаціями, нормативними матеріалами та іншими документами згідно з вимогами Вищої школи до дипломного проектування);

- оформляє і затверджує завдання на дипломний проект.

Після вибору і затвердження теми та завдання на дипломний проект студент приступає до його виконання.

Дипломний проект виконується студентом самостійно за консультаціями керівника роботи та консультантів розділів.

На період дипломного проектування на кафедрі складаються графіки консультацій керівників і консультантів, які сприяють ритмічній роботі студентів над дипломним проектом.

При виконанні дипломного проекту студент повинен:

- обрати і узгодити з керівником тему роботи;

- отримати завдання на дипломний проект;

- самостійно виконувати дипломний проект, використовуючи матеріали виробничих практик, методичне та інформаційне забезпечення;

- систематично відвідувати консультації керівника роботи і консультантів розділів;

- сприймати зауваження та оперативно виконувати методичні вказівки керівників;

- надавати щотижневу інформацію керівнику про виконання завдання на дипломний проект;

- подати дипломний проект на перевірку консультантам розділів та отримати оцінку за виконання кожного розділу;

- отримати зовнішню рецензію на дипломний проект;

- підготувати доповідь про основні положення дипломного проекту;

- підготувати відповіді на зауваження керівника роботи, консультантів розділів, рецензента;

- відповідно до графіку захистити роботу в ДЕК.

Керівник дипломного проекту повинен:

- видати завдання на дипломний проект з визначеними термінами виконання розділів та подання роботи в ДЕК;

- керувати виконанням дипломного проекту;

- скласти графік консультацій (не менш ніж дві на тиждень);

- дотримуватись графіку консультацій;

- контролювати якість виконання завдання;

- розв'язувати суперечливі питання, що виникають між випускником і консультантами розділів;

- інформувати на засіданнях кафедри про виконання дипломантами
календарного плану роботи над проектом;

- при суттєвому відхиленні від календарного плану порушувати
питання про призупинення роботи над дипломним проектом;

- перевірити дипломний проект;

- написати аргументований відгук на дипломний проект;

- провести підготовку студента до захисту дипломного проекту;

- бути присутнім на засіданні ДЕК при захисті дипломного проекту.

Консультант розділу дипломного проекту повинен:

- керувати виконанням розділу проекту;

- скласти графік консультацій та погодити його із завідувачем випускової кафедри;

- дотримуватися графіка консультацій;

- інформувати керівника роботи про стан виконання розділу;

- рекомендувати методи вирішення проблем, що виникають;

- перевірити розділ та оцінити його;

- підписати титульний лист пояснювальної записки та матеріали
графічної частини.

Завідувач випускаючої кафедри повинен:

- організувати методичне та інформаційне забезпечення виконання
кваліфікаційних робіт;

- здійснити заходи щодо створення умов для виконання дипломного
проекту в приміщеннях кафедри, університету;

- контролювати виконання графіку консультацій викладачами кафедри;

- розглядати на засіданнях кафедри стан виконання дипломних проектів, керівництво якими здійснюється викладачами кафедри;

- вирішувати суперечливі питання, що виникають між керівником роботи та випускником;

- контролювати об’єктивність оцінювання дипломних проектів;

- здійснювати допуск дипломних проектів до захисту.

У відповідності з графіком виконання дипломного проекту студент надає керівникові на розгляд окремі розділи проекту для отримання рецензії. Кожний розділ проекту повинен бути підписаний консультантами і керівником.

У встановлені терміни, за графіком, який затверджується деканом факультету, студент обов'язково звітується про готовність окремих розділів проекту в комісії попереднього захисту.

Комісія попереднього захисту складається з 2-3 викладачів, які за напрямом науково-педагогічної діяльності беруть участь у дипломному проектуванні.

Результати готовності розділів проекту на підставі матеріалів попереднього захисту оформлюються спеціальною відомістю з обов'язковою характеристикою наданого матеріалу

У випадках порушення плану-графіку проектування з боку студента, останній зобов'язаний надати письмове пояснення науковому керівникові або завідувачу кафедри. Дипломні проекти, які подані на попередній захист поза графіком, до розгляду без дозволу завідувача кафедри не приймаються. За результатами попереднього захисту завідувач кафедри доповідає декану факультету про ступінь готовності проектів та студентів до захисту.

Відомість після захисту всіх розділів передається завідувачу випускової кафедри, що свідчить про готовність студента до захисту завершеного дипломного проекту.

Нормоконтроль кваліфікаційних робіт здійснює завідувач випускаючої кафедри, або викладач, призначений методичною комісією факультету.

Завершений дипломний проект, підписаний студентом та консультантами, надається керівникові для перевірки і оформлення висновку. Після перегляду та схвалення дипломного проекту керівник його підписує і складає письмовий відгук.

На підставі матеріалів попереднього захисту і позитивного відгуку керівника завідувач кафедри вирішує питання про допуск студента до захисту і робить при цьому на дипломному проекті (пояснювальній записці та графічних матеріалах) відмітку.

Готовий дипломний проект направляється на зовнішню рецензію.

Склад зовнішніх рецензентів затверджується деканом факультету за поданням завідувача випускової кафедри з числа спеціалістів, науковців галузі, а також викладачів інших або даного вищого закладу, які не працюють на випусковій кафедрі з цього фаху.

Рецензент повинен в рецензії охарактеризувати роботу автора і зробити висновок про відповідність якості дипломного проекту в цілому вимогам, які існують до таких робіт, виказати можливість допуску дипломного проекту до захисту в ДЕК, висловити думку про рівень оцінки проекту за чотирьох бальною системою.

Рецензія у письмовому вигляді рукописного чи комп'ютерного тексту повинна мати особистий підпис рецензента із зазначенням прізвища, ім'я, по- батькові, місця роботи, посади, яку рецензент обіймає. Підпис обов'язково повинен бути затвердженні печаткою організації, де працює рецензент.

Негативна рецензія не є підставою для відхилення проекту від його захисту.

Після отримання зовнішньої рецензії остаточний допуск студента до захисту здійснює декан факультету, який робить відмітку на пояснювальній записці проекту.

 







Дата добавления: 2015-10-18; просмотров: 605. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

В эволюции растений и животных. Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений Цель: выявить ароморфозы и идиоадаптации у растений. Оборудование: гербарные растения, чучела хордовых (рыб, земноводных, птиц, пресмыкающихся, млекопитающих), коллекции насекомых, влажные препараты паразитических червей, мох, хвощ, папоротник...

Типовые примеры и методы их решения. Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно Пример 2.5.1. На вклад начисляются сложные проценты: а) ежегодно; б) ежеквартально; в) ежемесячно. Какова должна быть годовая номинальная процентная ставка...

Выработка навыка зеркального письма (динамический стереотип) Цель работы: Проследить особенности образования любого навыка (динамического стереотипа) на примере выработки навыка зеркального письма...

Пункты решения командира взвода на организацию боя. уяснение полученной задачи; оценка обстановки; принятие решения; проведение рекогносцировки; отдача боевого приказа; организация взаимодействия...

Что такое пропорции? Это соотношение частей целого между собой. Что может являться частями в образе или в луке...

Растягивание костей и хрящей. Данные способы применимы в случае закрытых зон роста. Врачи-хирурги выяснили...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия