Методи навчання. 1. In the text find the words that mean the same as the words in the box.
1. In the text find the words that mean the same as the words in the box.
2. a) Try to give your own definitions of floppy disks, hard disks, optical disks, CD, data-transfer rate, disk drive. Compare your definitions with your partner. b ) Make your own sentences using as many new words as possible.
3. The phrase hard disk consists of the adjective hard and the noun disk. Make up more phrases with these words combining them with different words so that they make sense. Explain the meaning of each new phrase or word.
drive hard disk
ware V. Speaking
Which of the storage devices described in the text would be more suitable for the purposes below? Discuss the pros and cons of each with your partner.
1. To store data and programs at home. 2. To store an illustrated encyclopedia. 3. To hold records of students, teachers or materials at Samara State Aerospace University. 4. To store high-quality audio and video, and hold several movies in different languages.
VI. Writing
You are working in a computer shop and your boss asks you to prepare a list of recommendations for taking care of software stored on disks. Some examples are given to you. Handle disks carefully. Never touch their recording surfaces. Keep disks in envelopes, cassettes in cases. Write more recommendations ………………………… ………………………… …………………………
Sources of texts:
1. English for Computer Users, L. Bobileva, Minsk, 2003 2. Infotech, Remacha Esteras, Cambridge University Press, 2003
Sources of advertisements:
1. www.wikipedia.com 2. www.wikipedia.com 3. www.yandex.com)
ВСТУП Історія мистецтва є варіативною навчальною дисципліною першого року підготовки студентів спеціальностей 6.030505 „Управління персоналом та економіка праці”, 6.030601 „Менеджмент і адміністрування”. Курс, обсягом 36 годин, викладається у пешому семестрі навчального року. Метою модуля є розширення та поглиблення знань студентів про розвиток мистецького процесу від найдавніших часів до наших днів, включаючи якісні зміни, форми і напрямки різних епох країн і народів, зміни філософії людської свідомості від епосу до філософських трактатів, від печер до висотних архітектурних споруд, від наскального малюнка до живописних полотен, театру, кіно і безлічі іншого. Завдання дисципліни полягає у: наданні студентам базових знань з історії мистецтва; розкритті феномену мистецтва від зародження протягом історичного процесу, формування національних і світових особливостей; розкритті основних стильових ознак різних напрямків у мистецтві; засвоєнні кращих зразків світового мистецького надбання; набутті слухачами знань про історію світових напрямків мистецтва, його різновидів та особливостей на певних відрізках часу; ознайомленні студентів із сучасними мистецькими течіями та напрямками; засвоєнні термінології, концептуальних підходів і теорії мистецтва; вихованні естетичних смаків на кращих світових мистецьких зразках. Очікувані результати В результаті засвоєння модуля слухачі повинні: отримати чітке уявлення про особливості історії мистецтва, як навчальної дисципліни та підходів до її вивчення, розуміти суть та особливості мистецьких процесів, утвердження стильових напрямків і шкіл за різних соціокультурних умов; розуміти значення культурно-мистецьких надбань як розкритті цивілізацій, знати способи та можливості їх застосування; бути обізнаним з концепціями провідних українських та зарубіжних мистецтвознавців, що пояснюють структуру і функціонування різних цивілізаційних компонентів, вплив їх на формування ідентичності чи процесів глобалізації та змішування стилів на утвердження нових стилів в сучасну епоху; розрізняти основні стильові напрямки мистецтва, знати їх специфіку і відмінності, культурно-духовні традиції й цінності; аналізувати світові та українські мистецькі процеси на сучасному етапі та в історичній ретроспективі; вміти розпізнавати мистецькі твори та їх авторів, самостійно оцінювати їх; навчитись об‘єктивно аналізувати конкретні аспекти тих чи інших мистецьких явищ. вміло пояснювати національні особливості мистецького життя та розвитку України; вміти визначати чинники, які сприяють або перешкоджають утвердженню, появі тих чи інших мистецьких інституцій та їх успішному функціонуванню.
Методи навчання Для викладання використовуються лекції, націлені на ознайомлення студентів з особливостями цивілізаційного і культурно-мистецького підходів до визначення ролі і місця мистецтва в історії людства як одного з найголовніших інструментів впливу на якісні зміни свідомості. В рамках модуля проводяться лекції, інтерактивні заняття з використанням індивідуальних практичних завдань. Слухачі заохочуються до опрацювання додаткової літератури, користування Інтернет ресурсами, до дискусій, обміну інформацією під час опанування курсу, формулювання власних висновків і прогнозів щодо мистецьких процесів в Україні та світі.
Методи контролю: поточний контроль – усне опитування, виступи на семінарах, обговорення проблемних питань, дискусії, захист творчих робіт (студенти пишуть короткі есе на обрані ними теми), тестові завдання, модуль, перевірка індивідуальних завдань; підсумковий –залік у першому семестрі. Оцінювання знань
Шкала оцінювання: національна та ECTS
|