По ознакомительной практике
Механічній обробці обов'язково піддають отвір маточини і при необхідності усувають інші дефекти. Після приймання на стендах ОТК колеса відвантажують споживачам.
4 Дефекти колес та їх усунення Основні дефекти на формовочній заготовці після пресу 100 МН: 1.Неконцентричність маточини; 2.Різноширинність або різнотовщинність обода; 3.Тонкий або товстий диск у маточини; 4.Невиконання маточини. Основні дефекти на колесах, прокатаних на колесопрокатному стані: 1.Тонкий або тавстий диск у маточини; 2.Широкий або вузький обід; 3.Великий або малий внутрішній діаметр; 4.Недокат ободу; 5.Неконцентричність маточини щодо обода; 6.Плени і рябізна по диску радіусу закруглює від диска до обода з внутрішньої і зовнішньої сторони; 7.Заходи по диску. Основні дефекти на колесах після вигибного преса 35 МН: 1.Обважнення обода; 2.Коротка маточина; 3.Різноширинність ободу; 4.Різнотовщинність обода; 5.Зминання маточини; Основними видами браку при виробництві штамповочно - катаних колес є: ексцентричність розташування маточини щодо обода; наявність лікваціонних смуг в маточині і диску і ін. Одним з основних дефектів при виготовленні колес є ексцентричність ободу відносно маточини. Ексцентриситет ободу колеса відносно маточини, який в подальшому будемо іменувати просто ексцентриситетом ободу, являється найбільш характерним дефектом для колесопрокатного стану. Існуючі стандарти встановлюють достатньо жорсткі обмеження на допустимі величини ексцентриситету ободу. Це робиться з митою зменшення дисбалансу колесних пар в експлуатації, що призводить до різкого підвищення динамічних навантажень на подвижиний состав. Специфічність цього дефекту полягає в тому, що при подальших,після прокатки,обробок колес (вигибки диску і механічної обробки) він трансформується в цілий ряд інших розмірних відхилень, таких як - різностінність маточини і різнотовщинність ободу, перекошення торця маточини і зминання маточини, коротка маточина і деякі інші. Тому зниження кількості колес з ексцентриситетом ободу являється значним резервом виходу придатного. Ексцентриситет ободу визначається як піврізниця виміряної в колесі максимальної і мінімальної відстані від внутрішньої поверхні ободу до зовнішньої поверхні маточини. Як правило, ці екстримальні розміри спостерігаються в одному діаметральному зрізі. Ексцентриситет ободу являється наслідком нерівномірного обтиску внутрішньої поверхні ободу заготовки,що прокатують, середніми конусами прокатних валків. Іноді нерівновірність обтиску обода проявляється,головним чином,на першому оберті обробляємої заготовки. В цьому разі виключити її відносно легко. Механічною обробкою колес вдається дещо знизити ексцентриситет ободу, але годними після такої обточки стають лиш колеса, в яких ексцентриситет ободу не перевищує допустимий (на чистових колесах – 1 мм.) На утворення ексцентриситету ободу колес впливають всі агрегати пресопрокатної лінії і конфігурація відформованої заготовки, але проявляється ексцентриситет ободу лише в процесі прокатки колес і подальшої деформації в вигибному пресі.
Отчёт по ознакомительной практике
Место практики: г. Октябрьский, ТЦДНГ №1 Начало практики: 01.07.2013 Окончание практики: 22.07.2013 Студента группы РН-12-05 Ибрагимовой Д. Р. Проверил: старший преподаватель Деньгаев А. В.
Москва 2013 г. Содержание
Условные сокращения. 3 Введение. 4 ТБ и охрана труда. Охрана недр и окружающей среды.. 5 Геология района и месторождения. 7 Бурение скважин. 16 Разработка нефтяных месторождений. 33 Система поддержания пластового давления. 41 Эксплуатация нефтяных скважин. 45 Осложнения при эксплуатации скважин. 48 Режим работы и исследования скважин. 53 Текущий и капитальный ремонт скважин. 56 Сбор и подготовка нефти, газа и воды.. 58 Заключение. 66
|