Структура курсу
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА «ЗАТВЕРДЖУЮ» Заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи ___________ Лотюк О.С. «____»____________20__ року
РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ для ОКР «Магістр» галузь знань – 0304 «Право» напрям підготовки – 8.03040101 «Правознавство»
КИЇВ – 2015
«____» ______________ 2014 року – 66 с.
Розробник: Бевзенко Володимир Михайлович, професор кафедри адміністратвиного права, доктор юридичних наук
Робоча програма навчальної дисципліни «Адміністративні послуги» затверджена на засіданні кафедри адміністративного права
Протокол № ___ від «___»_________ 20___ року
В.о. завідувача кафедри адміністративного права ___________ Гриценко І. С. «___» __________ 20___ року
Схвалено науково-методичною комісією юридичного факультету
Протокол №___ від «___» __________ 20___ року Голова науково-методичної комісії _____________ Безклубий І.А.
«___» __________ 20___ року
Схвалено предметною комісію з економічних та юридичних наук при Науково-методичній раді Університету
Протокол №___ від «___» __________ 20___ року
Голова предметної комісії _____________ Луцишин З.О.
«___» __________ 20___ року
© Вільгушинський М.Й., 2014
Навчальна дисципліна «Адміністративні послуги» є складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» галузі знань «право» з напряму підготовки8.03040101 «Правознавство». Дана дисципліна є нормативною за усіма спеціалізаціями. Викладається у другому семестрі першого курсув обсязі – 61 год. [1] ,(2 кредити ECTS [2]),зокрема: лекції – 34 год., семінарські заняття – 17 год., самостійна робота – 10 год. У курсі передбачено 2 змістових модулі та 2 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна – заліком. Мета дисципліни – засвоєння студентами теоретичних знань щодосутності і надання адміністративних послуг, а також формування практичних умінь і навиків щодо правильного тлумачення та застосування відповідних норм адміністративного права. Завдання – аналіз вітчизняних юридичних актів, рішень і актів органів судової влади України, навчальної та монографічної літератури, розв’язанняпрактичних завдань відповідно до програми курсу.
Структура курсу
В результаті вивчення навчальної дисципліни студент має: знати: – положення вітчизняних та міжнародних (європейських) юридичних актів, які урегульовують суспільні відносини, що складаються у сфері адміністративних послуг; – основні положення адміністративно-правової доктрини щодо юридичного регулювання суспільних відносин, що складаються у сфері адміністративних послуг; – правові позиції суб’єктів правозастосовної діяльності щодо тлумачення і застосування норм адміністративного права, котрі регулюють суспільні відносини у сфері адміністративних послуг. вміти: – правильно тлумачити норми адміністративного права, що регулюють суспільні відносини у сфері адміністративних послуг; – застосовувати норми адміністративного права для вирішення конкретних практичних ситуацій (казусів); – складати проекти документів,нормативних і адміністративних актів субʼєктів публічної адміністрації щодо надання адміністративних послуг; – пропонувати засобирозв’язання проблеми юридичного регулювання суспільних відносин, що виникають у сфері адміністративних послуг; – аргументовано висловлювати власну юридичну позицію з використанням посилань на нормативні акти, судову практику, матеріали роз’яснювального характеру субʼєктів публічної влади.
Місце дисципліни в структурно-логічній схемі підготовки фахівців відповідного напряму визначається тим, що норми адміністративного права, спрямовані на регулювання суспільних відносин, що складаються у сфері адміністративних послуг, єгалузевим утворенням, що входить до системи публічного права України.
|