Завдання №2.(4-6 балів)При виконанні завдання використайте матеріали з папки Практична №6.
1. Машины и агрегаты металлургических заводов. В 3-х томах. Т.ІІІ. Машины и агрегаты для призводства и отделки проката. / Целиков А.И., ПолухинП.И., Гребеник В.М. и др. - М.: Металлургия, 1988. 2. Королёв А.А. Конструкция и расчет машин и механизмов прокатных станов. - М.: Металлургия, 1985.
Варіанти завдань для виконання практичної роботи № 9
Інструкційна картка Для проведення практичної роботи № 6 з навчальної дисципліни «Інформатика» Тема: Створення інформаційного бюлетеня і буклету. Мета: познайомитися з інтерфейсом програми Microsoft Publisher, вивчити основні прийоми роботи зі створення публікацій, навчитися готувати до друку бюлетені та буклети на основі стандартних макетів. Обладнання: інструкційна картка, ПК із встановленим пакетом прикладних програм Microsoft Office 2003/2010 з додатком для створення презентацій PowerPoint включно. Час виконання: 2 год. Методичні вказівки до виконання роботи Завдання №1. (1-3 балів)
Контрольні запитання: 1. Які є заготовки публікацій для друку?_______________________________________________________________ 2. Які є зразки макетів?_____________________________________________________________________________ 3. Які є кольорові і шрифтові схеми?__________________________________________________________________ Завдання №2.(4-6 балів)При виконанні завдання використайте матеріали з папки Практична №6. 1. Збільште масштаб відображення сторінки бюлетеня. Клацніть у будь-якому місці поля Название бюллетеня і введіть його назву Безпечна веб-країна. 2. Заповніть поля першої сторінки:
3. Додаткова стаття зайняла два зв’язані стовпчики. Щоб вона займала тільки один стовпчик, виконайте такі дії: 3.1. Роз’єднайте поля, клацнувши на першому полі додаткової статті, а потім – кнопку Разорвать связь со следующей Примітка. Текст із роз’єднаного поля переміститься до спеціальної області Текст в области переполнения, яка на екрані не відображається. У нижній частині поля з’явиться значок 3.2. Видалить друге поле додаткової статті, клацнувши його і натиснувши клавішу Delete. 3.3. Розтягніть праворуч рамку поля, щоб воно займало всю нижню частину першої сторінки. 4. Перейдіть на другу сторінку бюлетеню і введіть текст першої внутрішньої статті другої сторінки згідно з таблицею:
5. Перейдіть на останню сторінку бюлетеню. Введіть заголовок статті на останній сторінці (розташована в нижній частині): Правила користування електронною поштою 6. Щоб ознайомитися з роботою в області переповнення, збільште розмір шрифту. Для цього клацніть у полі статті на останній сторінці і на панелі форматування встановіть розмір шрифту 14 пт. 7. Заповніть поле останньої сторінки.
Примітка. Під час введення тексту значних розмірів та частина, що не поміщається на поточній сторінці стає невидимою. Вона зберігається в спеціальній області Текст в области переполнения (має значок 8. Щоб вмістити статтю виконайте такі дії. Створіть додаткове поле, спочатку клацніть кнопку Надпись на панелі інструментів Объекты. Потім клацніть нижче статті і розтягніть текстову рамку додаткового поля щоб в ньому помістився прихований текст. Щоб зв’язати додаткове поле зі статтею, спочатку клацніть поле, в якому є надлишковий текст. Після цього клацніть кнопку Создать связь с надписью на панелі інструментів Связать текстовые поля. Курсор миші матиме вигляд 9. Перейдіть на першу сторінку бюлетеню. 10. Щоб замінити рисунок, виконайте такі дії. Виділіть рисунок разом з підписом, клацнувши на ньому, а потім ще раз клацніть на рисунку, щоб виділити тільки його (з’явиться панель Настройка изображения). Встановіть область задач Коллекция клипов, вибравши її назву із списку областей. Щоб переглянути готові рисунки, клацніть кнопку Начать, яка розташована у верхній частині області задач Коллекция клипов. В ній з’являться рисунки на різні теми. Виберіть рисунок, наприклад, использование компьютера і клацніть на ньому. Новий рисунок замінить попередній. 11. Щоб замінити підпис до рисунку, виконайте такі дії. Клацніть на полі, що розташовано під рисунком. Збільште масштаб зображення підпису, клацнувши кнопку Крупнее на панелі інструментів Стандартная. Введіть текст підпису За безпечний Інтернет. Клацніть поза межами поля. 12. Збережіть зміни в бюлетені, клацнувши кнопку Сохранить. Контрольні запитання:
______________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________ Завдання №3. (7-8 балів) Майстер створив шаблон бюлетеню, в якому є зайві поля. Їх потрібно видалити та змінити розташування полів та виконати форматування тексту, щоб надати бюлетеню привабливого вигляду. Для цього виконайте такі дії:
Завдання №4. (9-11 балів)
|