Перший повітряний корабель прямує із зниженням, а другий – в режимі набирання висоти
Дати команду на зниження та набирання висоти до ближніх суміжних зустрічних рівнів і під час досягнення заданих рівнів: а) безпечні інтервали (поперечний та боковий) у момент перетинання зайнятого рівня забезпечуються, ПКС немає. Дозволити надалі знижуватися та набирати висоту ПК (рис. 3.6);
Рис. 3.6. Безпечний інтервал, що забезпечується у момент перетинання б). безпечні інтервали (поперечний та боковий) у момент перетинання зайнятого рівня не забезпечуються, тоді подальше зниження та набирання висоти будуть дозволені після розходження ПК (рис. 3.7). в). безпечний інтервал в момент перетину зустрічного рівня не забезпечується, а необхідно термінове зниження (набирання висоти), тоді в процесі зниження (набирання) до суміжних рівнів необхідно створити боковий інтервал, відвернувши менш швидкісний ПК вліво (вправо). Після створення бокового інтервалу дозволити подальше зниження (набирання) висоти повітряним кораблям, а після їх розходження по висотах, вивести ПК з меншою швидкістю на ЛЗШ (рис. 3.8).
Рис. 3.7. Зниження ПК після розходження
Рис. 3.8. Створення бокового інтервалу 7. Розробити алгоритм дій диспетчера під час вирішення ПКС під час перетинання зустрічного рівня польоту. 8. Оформити звіт. У звіті необхідно відобразити: – мету завдання; – короткі теоретичні відомості; – результати розрахунків; – заповнену табл 3.2; – метод вирішення ПКС та фразеологію радіообміну; – алгоритм дій диспетчера.
|