Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Лабораторна робота №2
 

Мета роботи:

Створення смайлика

 

Хід роботи:

1. Створіть новий документ 600х600 пікселів. Далі створюємо новий шар і на ньому за допомогою інструменту Эллипс, і утримуючи клавішу Shiftмалюємо коло вибравши колір, відмінний від білого. Для подальшої роботи дане коло раструємо командою Растрировать>Фигура. Виділіть коло інструментом Волшебная палочка.

2. Залийте наше коло жовто-оранжевим градієнтом за допомогою інструменту Градиент. Упевніться, що ясно-жовтий колір знаходиться у верхній лівій частині майбутнього смайлика.

3. У наступному кроці, нам потрібно спочатку виділити 4 пікселі, для цього вибираємо в меню Выделение> Модификация > Граница і встановлюємо значення 4. Потім використовуємо інструмент Градиент для заливки, але в це раз, ми використовуватимемо інший тип градієнта і інші кольори. Зніміть виділення.

 

4. Створіть новий шар, і зробіть овальне виділення, як на картинці. Змініть колір заднього фону на світло-сірий, тип градієнта на Линейный градиент і зробіть заливку вашого овалу.

5. Тепер нам потрібно вибрати 3 піксели, як в кроці №2. Утримуючи клавішу Alt, використовуємо інструмент Овальная областьз інструментів виділення, щоб відняти частину підстави нашого градієнта. Вибираємо тип градієнта Линейный і заливаємо нашу виділену область.

6. Додамо зіницю нашому оку, для цього виділимо невелике коло і заллємо її чорним кольором.

 

7. Скопіюємо наш шар з оком Слой > Создать дубликат слоя і перемістимо його управо.

8. Об’єднаємо наш новий шар з оком натисненням комбінації клавіш Ctrl+E. Тепер натиснемо Ctrl і утримуючи клацнемо на нашому шарі, що злився, щоб виділити обидва ока відразу. вибравши Выделение > Модифицировать > Расширить із значенням 3. Змінюємо колір градієнта і робимо заливку нашого виділення

9. Утримуючи Ctrl, клацаємо на нашому початковому шарі круга, щоб виділити наш смайлик. Потім робимо Выделение > Модифицировать > Сжать із значенням 10. Тепер використовуємо Овальная областьз інструментів виділення і, утримуючи клавішу Alt, прибираємо непотрібне виділення, щоб вийшла усмішка, як показано на наший картинці.

 

10. Заливаємо наше виділення чорним кольором і наш смайлик готовий

 

 

 

 

Лабораторна робота №2

 

Тема: Гідравлічні насоси і гідромотори

 

Мета:Вивчити будову, принцип роботи і технологічні параметри гідравлічних насосів серії НШ, гідромоторів шестеренних серії ГМШ, планетарно - роторних, планетарних.

 

Обладнання: гідравлічні насоси серії НШ, гідромотори шестеренні серії ГМШ, планетарно-роторні і планетарні гідромотори, методична література.Дата добавления: 2015-09-19; просмотров: 692. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия