Студопедия — Оқытушы СадибековаСәулеш Сапибековна.
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Оқытушы СадибековаСәулеш Сапибековна.






08.12.2014ж. 121 топ білім алушыларымен «Екі айырма бойынша белгісіз шаманы табу» тақырыбында ашық сабақ өткізді.Сабақтың мақсаты: Білім алушылардың «Мәтінді есептерді шығаруға үйрету» тарауы бойынша теориядан алған білім, білік, дағдыларын пысықтай отырып, екі айырма бойынша белгісіз шаманы табуға берілген есептерді шешу жолдарын кейс – стади әдісі арқылы білімді өздігінен меңгеруге дағдыландыру. Есепті түрлендіру(қысқаша жазуы бойынша есеп құрау, есеп бойынша кесте құру,сурет бойынша есеп құрау) арқылы логикалық ойлауларын, танымдық, ізденушілік және шығармашылық қабілеттерін дамыту. Өздігінен әрекеттену дағдыларын қалыптастыру. Сабақта білім алушыларымен ұжымдық, топпен, жеке оқушымен жұмыс, Жаңа инновациялық технологиялардың әдістері: Джик Со стратегиясы,Кластер әдісі, семантикалық кесте, кейс - стади әдісін жоғары шеберлікпен қолданды.

Жетістігі:

· Деңгейлік тапсырмалар орындата отырып теориялық материалды меңгеру деңгейін,іскерліктерін бақылап, саралай білді.

· Білім алушылардың сабаққа қызығушылығы мен ынта зейінін жандандырып, көңіл күйлерін психологиялық әсер ету арқылы шеше алды.

Оқытушы Айтбаев Елдос Әкімбекұлы

12.10.2014ж.11б топ білім алушыларына «Информатика» пәнінен «MS Excel– электрондық кесте туралы жалпы түсінік. Электрондық кесте құру.» атты тақырыпта «Байқау және бақылау сабағын» өткізді. Сабақтың мақсаты: әрбір білім алушының логикалық қабілетін дамыта отырып, шығармашылық өзіндік ізденіс арқылы білімге құштарлығы мен қызығушылығын ояту. «Информатика» пәніне macromedia flash технологиясының элементтерін қолданып қызықты сұрақтар қою арқылы, әртүрлі сөз жұмбақ, ребустар т.б. пайдаланылып әсерлі өткізді.

Жетістігі:

· Жаңа ақпараттық технологияларды жетік пайдаланып, MS Excel– электрондық кестеде білім алушылар кесте және диаграммаларды құру технологиясын меңгерді.

Кемшілігі:

· Сабақ кезеңдері толық қамтылмады;

· Келтірілген тәжірибелік жұмыстардың тәрбиелік мағынасын ашу.

Оқытушы Капасова А.А.

03.10.2014ж. 611 топ білім алушыларына «Орыс тілі» пәнінен «Предмет, задачи лексиалогии, фразеологии» атты тақырыпта «Байқау және бақылау сабағын» өткізді. Сабақтың мақсаты: білім алушылардың лексика туралы білім көрсеткіштерін тексеру арқылы іздеу тапсырмалары берілді. Білім алушылар шығармашылық қабілеттерін және білімдерін көрсете білді.

Жетістігі:Білім алушылар шығармашылық қабілеттерін және білімдерін көрсете білді.

Кемшілігі:

· Дәптермен жұмыс істеу;

· Уақытты тиімді пайдалану.


Кафедра отырысында оқылған баяндамалар

Оқытушы Кусаинова Мира Камзаевна:

«Биология пәнінде білім алушыларды шығармашылықпен жұмыс істеуге дағдыландыру» атты баяндама оқыды.Баяндаманың мақсаты:білім алушылардың танымдық белсенділіктері арттыру. Биология сабақтарында шығармашылықпен жұмыс істей отырып, мәселені шеше алатын құзіретті тұлға ретінде қалыптасуына септігін тигізу.Оқыту нәтижесінде білім алушылардың сындарлы ойлап,өзіндік ізденісарқылы ақпаратты терең талдау машығын игеруді үйрену.

Ұсыныс: Креативті –инновациялық технологияларды биология оқыту әдістемесіндегі сабақтардың сапасын арттыруда қолдану.

Оқытушы Қыдырбаева Тұрсынай Агилбекқызы

«Интернет мүмкіндіктерін сабақта пайдалану»атты баяндама оқыды. Баяндаманың мақсаты: Интернет жүйесінің Web- қорларын пайдалану арқылы «Информатика» пәнінен білім алушыларға іздеу жүйелерінің түрлерімен таныстырыу.

Ұсыныс:Іздеу жүйелерін пайдалау арқылы «Цифрлық білім беру қорларын» жасау.

Оқытушы Карибаева Р.О.

«Химия пәнінің оқытудың тиімді әдістері» тақырыбында баяндама оқылды. Баяндаманың негізгі мақсаты қазіргі уақыттағы Химия пәніне қойылып отырған инновациялық оқыту технологиясы арқылы оқу мен тәрбие жұмысын дамыту, еліміздің әлеуметтік−экономикалық жағдайын жақсарту бағытында өскелең ұрпаққа жүйелі, нақты білім беруде қолданылатын жаңашыл әдістерді қолдану тиімділігін көрсету. Сабақ беруде қойылатын үш мақсатты атап өту:

1. Педагогикалық (тәрбиелеу мен дамыту)

2. Дидактикалық (оқи білу дағдысын меңгеру)

3. Әдістемелік (химия пәні бойынша білім мен іскерлікті қалыптастыру, дүниетанымдық көзқарастарды түсініп, қорытындылар жасай білуге үйрету).

Сыныс:Осы баяндамада корсетілген әдіс -тәсілдерді меңгеріп,сабақта қолдану.

 







Дата добавления: 2015-09-18; просмотров: 499. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

СИНТАКСИЧЕСКАЯ РАБОТА В СИСТЕМЕ РАЗВИТИЯ РЕЧИ УЧАЩИХСЯ В языке различаются уровни — уровень слова (лексический), уровень словосочетания и предложения (синтаксический) и уровень Словосочетание в этом смысле может рассматриваться как переходное звено от лексического уровня к синтаксическому...

Плейотропное действие генов. Примеры. Плейотропное действие генов - это зависимость нескольких признаков от одного гена, то есть множественное действие одного гена...

Методика обучения письму и письменной речи на иностранном языке в средней школе. Различают письмо и письменную речь. Письмо – объект овладения графической и орфографической системами иностранного языка для фиксации языкового и речевого материала...

Растягивание костей и хрящей. Данные способы применимы в случае закрытых зон роста. Врачи-хирурги выяснили...

ФАКТОРЫ, ВЛИЯЮЩИЕ НА ИЗНОС ДЕТАЛЕЙ, И МЕТОДЫ СНИЖЕНИИ СКОРОСТИ ИЗНАШИВАНИЯ Кроме названных причин разрушений и износов, знание которых можно использовать в системе технического обслуживания и ремонта машин для повышения их долговечности, немаловажное значение имеют знания о причинах разрушения деталей в результате старения...

Различие эмпиризма и рационализма Родоначальником эмпиризма стал английский философ Ф. Бэкон. Основной тезис эмпиризма гласит: в разуме нет ничего такого...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия