Полтавський університет Економіки і торгівлі
вищий навчальний заклад укоопспілки
Кафедра технології та організації ресторанного господарства z
Організація ресторанного господарства
Методичні рекомендації Для виконання курсової роботи Студентів напряму підготовки 6.140101 “Готельно-ресторанна справа ”
ПОЛТАВА 2010 Автори: Рогова А.Л.,к.е.н. доцент кафедри технології та організації ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торгівлі; Карпенко В.Д. к.е.н. доцент кафедри технології та організації ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торгівлі, Прокопенко І.П. ас. кафедри технології та організації ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торгівлі.
Рецензенти: Холодний Л.П.,к.т.н.,доцент кафедри технології та організації харчових виробництв Полтавського університету економіки і торгівлі, Шамян С.М. к.т.н.,доцент кафедри технології та організації ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торгівлі.
ВСТУП
Виконання курсової роботи є однією з ефективних форм навчання, яка дозволяє поєднати теорію з практикою, критично проаналізувати стан справ у конкретному закладі ресторанного господарства, визначити напрямки покращення діяльності окремих ланок і закладу в цілому. Робота, як правило, виконується на практичному матеріалі і містить елементи наукових досліджень. Мета курсової роботи - закріплення теоретичних знань, набуття навичок самостійного вирішення виробничих ситуацій. У процесі виконання курсової роботи студенти повинні навчитися орієнтуватися у комплексі питань опанованої дисципліни, а також визначити її взаємозв’язок з іншими дисциплінами і дипломним (магістерським) проектом (роботою). Завдання курсової роботи - на підставі самостійної роботи з літературними джерелами поглибити знання студента, отримані при вивченні курсу "Організація ресторанного господарства"; - закріпити у студента навички до самостійної творчої праці з нормативною, довідково-статистичною, науковою літературою,; - набути навичок у зборі практичних матеріалів; застосовуванні статистичних, економіко-математичних та інших методів аналізу виробничо-господарської діяльності закладів ресторанного господарства; - залучати студентів до науково-дослідної роботи; - впровадити науково-дослідні розробки студентів у навчальний процес, практичну діяльність закладів ресторанного господарства; - більш спрямовано підготувати студента до виконання магістерської дипломної роботи (проекту). На основі глибокого вивчення теоретичних питань з теми курсової роботи, всебічного аналізу роботи закладу, на прикладі якого виконується робота, студент повинен виявити недоліки, які є на закладі, визначити шляхи їх усунення, запропонувати і обґрунтувати сучасні прогресивні методи роботи, конкретні пропозиції, розрахувати економічну ефективність прийнятих рішень. Однією з основних вимог до змісту курсової роботи є наочність. Зміст роботи, починаючи із вступу і закінчуючи висновками, повинно бути викладено з позицій наукового дослідження, мати елементи практичної цінності. Рекомендації, розроблені студентами, які мають практичне значення з покращення діяльності закладу ресторанного господарства, можуть бути рекомендовані до впровадження. Кращі курсові роботи можуть бути подані на конкурс студентських наукових робіт.
|