Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

По умові зачала здійснення дії
Видалена дія, також як і будь-яке інше, може зачати здійснюватися лише за певних умов. У розподілених ВС існують три види умов зачала здійснення видаленої атаки:

  • Атака за запитом від об'єкту, що атакується (клас 3.1)

Той, що в цьому випадку атакує чекає передачі від потенційної мети атаки запиту певного типа, який і буде умовою зачала здійснення дії. Прикладом подібних запитів в ОС Novell NetWare може служити SAP-запрос (атака описана в [9]), а в мережі Internet - DNS- і ARP-запросы. Видалені атаки на об'єкти мережі Internet, здійснювані за запитом від системи, що атакується, розглядуються в п. 4.2 і 4.3. Поважно відзначити, що даний тип видалених атак найбільш характерний для розподілених ВС.

  • Атака по настанню очікуваної події на об'єкті, що атакується (клас 3.2)

Той, що в цьому випадку атакує здійснює постійне спостереження за достатком операційної системи видаленої мети атаки і при виникненні певної події в цій системі зачинає дію. Як і у попередньому випадку, ініціатором здійснення зачала атаки виступає сам об'єкт, що атакується. Прикладом такої події може бути переривання сеансу роботи користувача з сервером в ОС Novell NetWare без видачі команди LOGOUT [9].

  • Безумовна атака (клас 3.3)

В цьому випадку початок здійснення атаки безумовний по відношенню до мети атаки, тобто атака здійснюється негайно і безвідносно до достатку системи і об'єкту, що атакується. Отже, той, що в цьому випадку атакує є ініціатором зачала здійснення атаки. Приклад атаки даного вигляду
див. в пункті 4.4.Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 278. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия