Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Лопне банк на якому зберігаються наші гроші.
Давайте будем об’ктивними. Від цього ніхто не застрахований в наш час але гроші учасників фонда не зберігаються в одному банку. Для кожного регіона є свій банк чи електронний кошельок, де зберігаються кошти. До того ж, до 2016 року планується відкриття власного банка Взаємного Фонда Меркурій для зручності учасників.

 

Головні плани «ВФ Меркурій» на 2015 рік

Починається новий етап у розвитку спільноти і змінюється сама його концепція. Ми тепер суспільство з новим типом взаємовідносин і як зразок нової економічної моделі. Ми будемо повертати нашій цивілізації людські якості.

Задача - повернути людині людське.

Наша фінансова система набагато краща, ніж Банк. Зараз банк має поліцейські функції, у нас хочуть забрати можливість легкого спілкування і взаємин. Банк перестав бути просто місцем, де люди зберігають гроші. Мало того, зберігати гроші в банку сьогодні - це нонсенс: не вигідно, без контрольно й небезпечно.

Альтернатива Банку - наш «Единий кошельок», наше сховище грошей (money storage), як основа НАШОГО Банку, в якому гроші будуть зберігатися під 36% річних у гривні, 30% річних в євро і 23% річних у доларах США. Про це вже зараз потрібно говорити всім людям, хто має гроші і не знає, куди їх покласти, У нашому ЕК найближчим часом з'явиться можливість конвертації грошей з валюти у валюту, тобто вклади будуть мультивалютними, а також, найближчим часом у нас будуть свої розрахункові пластикові картки, для здійснення повноцінних грошових операцій! Наше Сховище Грошей буде працювати кожен день і гроші можна буде виводити щодня, а не тільки у вівторок Все це має відбутися ближче до травня 2015 року.

Будуть мінятися функції Хранителів. Сьогодні хранитель робить дуже багато роботи, яка заважає йому виконувати основні функції. Він приймає внески, виплачує гроші, залучає нових людей, інформує колектив, навчає, вирішує технічні питання, проводить ідеологічну роботу.

Найближчим часом хранителі будуть займатися тільки залученням та ідеологією, вони стануть реальними хранителями відносин, інші функції візьмуть на себе спеціально створені департаменти з фахівцями за напрямками. Також будуть структурні зміни з максимальною глибиною до 11 рівня. Структури будуть вибудовуватися за новими принципами з департаментами.

Одним з основних пріоритетів буде інтернет просування нашої спільноти. Тому, потрібно залучати основних інтернет підприємців, ГУРУ інтернету і якщо у когось з нас такі є, про цих людей потрібно повідомити вищестоящим і з ними буде займатися керівництво (Особисто - Дмитро Васадін).

Також, одним з головних напрямків сьогодні стає розвиток Європи. Нам потрібні потужні мережевики в Європі, майбутні ключові лідери, і нам потрібні українські хранителі в Європі. У зв'язку з цим, найближчим часом буде оголошено промоушен на поїздку в Європу, до Греції, в Каламату.

І в скорому часі планується відкриття свого банку, для максимальної зручності всіх учасників і аналогічно самих керівників. Для зберігання своїх грошів і зручного переводу. Робиться все для того, щоб бути не залежним від всіх. Тобто будувати свою так звану державу. Планується ще багато чого іншого цікавого, що в скорому часі кожен з учасників дізнається.Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 125. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2018 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия