Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Порядок виконання лабораторної роботи
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

 

1. Встановити задане викладачем положення лампи над робочою поверхнею стола.

2. Встановити фотоелемент з потрібною комбінацією насадок на робочу поверхню.

3. Встановити вимірник люксметра з футляром у горизонтальне положення на максимальній відстані від фотоелемента, щоб тінь від людини, яка проводить вимірювання, не падала на нього.

4. Ввімкнувши кнопку шкали з відповідним діапазоном вимірювану, коректором відрегулювати положення стрілки приладу на нульовій поділці шкали. За невідомого рівня вимірюваної освітленості, пошуки чутливості приладу починають з установлення на фотоелемент насадок у послідовності КТ→КР→КМ та перемикання по черзі двох шкал 0...100 і 0...30 на кожній комбінації насадок.

5. Приєднати фотоелемент до вимірника і розпочати вимірювання, при цьому показання приладу в поділках шкали помножити на коефіцієнт поглинання світлофільтра.

6. Зміряти освітленість в усіх точках розміченого поля столу, а результати заміру занести в таблицю – сітку, розмірами 9 на 5, як показано на рис. 2.1.

7. За наслідками вимірювань будуютьсмя графіки розподілу освітленості на робочій поверхні, приклади яких наведено на рис. 2.3.

8. Після закінчення вимірювань від'єднати фотоелемент від вимірника, надіти на нього насадку, покласти в футляр.

Дані досліджень порівняти з нормативними (див. табл. 2.1, 2.2) і зробити письмові висновки які види, розряд, підрозряд зорової роботи і т.д. можна виконувати при даному освітленні.

 

                 
                 
                 
                 
                 

 

Рис. 3.2 – Таблиця-сітка для занесення результатів дослідження штучного освітлення на робочому місці

 

а) Місцеве центральне освітлення б) Місцеве бічне освітлення

Рис. 3.3 – Приклади графіків розподілу освітленості на робочій поверхні

 Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 273. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия