Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Шкала Фактор Q2. Самодостатність. Самостійність.
Особистість з низькою оцінкою за фактором Q2 несамостійна, залежна, прив'язана до групи. Вона орієнтується на думку групи і потребує підтримки, ради і схвалення оточуючих. Така особистість воліє жити і працювати разом з іншими людьми не тому, що вона дуже товариська, а тому що у неї відсутня ініціатива і сміливість у виборі власної лінії поведінки.

 

 

Висновок за Р. Кеттелом у студентів ІІ курсу спеціальності «Психологія»

Профіль особистостей групи у документознавців наступний:

 

Графік 3

 

 


Найвищі значення ми отримали по фактору А, О.

А: готовність до співпраці, привітність, уважність до людей, природність, емоційністю, сердечність, легкість у спілкуванні, комунікабельність, добродушність, високий адаптаційний потенціал.

O. Схильність до почуття провини:

Гіпотимія. Схильність до почуття провини, сумний, сумний, заклопотаний, чутливий до зауважень і осуду, ранимий, що недооцінює себе, боязкий, не відчуває себе в безпеці, схильний до роздумів, напружений.
Даний фактор, перш за все, відображає неспокійну тривожність і почуття провини. Р. Кеттелл вважає його найменш чітко визначеним, проте досвід показує, що фактор О є одним з найбільш важливих з точки зору клініки. Особистість з високою оцінкою за фактором О більшу частину часу перебуває в тривожному, пригніченому, заклопотаному стані, легко може заплакати. Вона схильна до сумних роздумів на самоті, легко піддається різним страхам і важко переживає будь-які життєві неудачі.

 

Найнижчі значення ми отримали по фактору N:

N:Відвертість, простота, прямолінійність, нетактовність, природність, безпосередність, емоційність, недисциплінованість, невміння аналізувати мотиви партнера, відсутність проникливості, простота смаків.

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 261. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.017 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7