Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Патентний пошук по базі даних патентного відомства США
4.1 Проведення тематичного (предметного) патентного пошуку (за індексом МПК та за ключовими словами в назві)

 

The United States Patent and Trademark Office (USPTO) – є Федеральне агентство з надання патентів США та реєстрації товарних знаків. Електронна адреса USPTO - http://www.uspto.gov/, база даних знаходиться за електронною адресою http://patft.uspto.gov/. База даних містить повні тексти патентів, виданих з 1976 року по теперішній і TIFF зображення для всіх патентів з 1790 року по теперішній час. Робоча мова – англійська.

Є три режиму пошуку: Quick Search (швидкий пошук); Advanced Search (розширеній пошук); Patent Number Search (пошук за номером патенту).

Для проведення патентного пошуку за індексом МПК необхідно в пошуковому полі «Query» ввести код поля та через похилу риску класифікацію без будь-яких прогалини. Наприклад в нашому випадку для класифікації G01V1/16 запит буде мати вигляд – ICL/G01V1/16 (рисунок 8, а). Результати пошуку приведені на рисунку 8, б.

Форматування пошуку в цій області в будь-який інший шлях приведе до помилки.

Для проведення патентного пошуку за ключовими словами в назві необхідно в пошуковому полі «Query» задати такі параметри як код поля та шукану назву чи ключові слова в назві. Пошуковий запит для прикладу (в нашому випадку сейсмоприймач на англійській мові – Seismic sensor) має вигляд – TTL/(seismic and sensor). Запит приведений на рисунку 9 а, його результати – на рисунку 9, б.

а)

б)

Рисунок 8 – Приклад патентного пошуку по індексу МПК:
а – пошуковий запит; б – результати пошуку.

 

Для створення запиту з більш ніж двома пошуковими термінами використовуються логічні оператори (OR, AND, ANDNOT). Поряд з цими операторами, ви можете використовувати дужки для подальшого уточнення пошуку заяві. При відсутності дужок, всі оператори пов'язують зліва направо.

а)

б)

Рисунок 9 – Приклад патентного пошуку по ключовим словам в назві:
а – пошуковий запит; б – результати пошуку.

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 128. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2018 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия