Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Вогневі плити
До теплового обладнання з вогневим обігрівом відносяться плити, харчоварильні котли відкритого та закритого типу, кип'я­тильники періодичної та безперервної дії, шашличні печі та ін.

Вогневі печі використовуються для варіння та смаження про­дуктів. На підприємствах громадського харчування найбільше засто­сування одержали плити №№ 1, 21а, 216, 19, а також типу ПСТ-2.5. Відрізняються вони розміром жаровочної поверхні, числом жаро-вочних шаф, розташуванням та їх конструкцією.

В деяких плитах вмонтовані водогрійні пристрої, які додатко­во забезпечують підприємство гарячою водою.

Плита №1складається з корпуса, топкового пристрою, жаро­вочної поверхні та жаровочних шаф. Корпус плити має сталевий каркас, цегельну обмурівку й облицьований кахелем або сталевою обшивкою (рис. 4.1).

В торцевій частині корпуса плити розташовані дві топки, відго­роджені одна від одної цегельною стінкою. Топковий пристрій при­значений для спалювання палива. Він має топку, дверцята, колос­никову решітку, топковий простір та піддувало.

Чавунна колосникова решітка підтримує паливо, яке спалюєть­ся й забезпечує підведення до нього повітря. Зольник служить для збирання попелу Крім цього через нього повітря поступає до колос­никової решітки. За допомогою дверцят можна регулювати кількість повітря, яке поступає до зольника з навколишнього середовища.

Жаровочна поверхня створюється плитами чавунного насти­лу, між якими є температурний зазор. Чавунний настил обрамле­ний широкою сталевою рамою (бортом), яка використовується в якості марміта.

Плита має три наскрізні жаровочні шафи, виготовлені з лис­тової сталі, всередині яких розміщені полички - решітки для вста­новлення на них дека з кулінарними виробами. Днища шаф зроб­лені висувними. Температура в шафах зменшується по мірі віддалення їх від топки. Якщо середня робоча температура в першій шафі (ближчій до топки) досягає до 300-250 °С, тоді в другій шафі 250-200 °С, а в третій 150-100 °С.Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 857. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2021 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия