Методи контролю. 1. Словесні: лекція служить для пояснення важкої та складної теми; її ознаками є тривалість запису плану та рекомендованої літератури
Методи навчання 1. Словесні: лекція служить для пояснення важкої та складної теми; її ознаками є тривалість запису плану та рекомендованої літератури, уведення та характеристика нових понять, розкриття та деталізація матеріалу, завершальні висновки лектора, відповіді на запитання;бесіда відноситься до найдавніших і найпоширеніших методів дидактичної роботи. Провідною функцією даного метода є мотиваційно-стимулююча. 2. Наочні: демонстрація характеризується рухомістю засобу демонстрування: кіно-відеофільм чи його фрагмент. 3. Практичні: практичні та семінарські заняття, есе, реферати, конспекти першоджерел, словники. 4. Метод стимулювання інтересу до навчання: створення ситуації інтересу при викладанні того чи іншого матеріалу (використання пізнавальних ігор, вікторин, кінофільмів). Методи контролю В результаті вивчення курсу студенти повинні знати особливості та орієнтуватись у внутрішній структурі культури Відродження, а також бути готовими до написання курсових та кваліфікаційних робіт. Контроль та оцінювання студентів відбувається згідно з наступними критеріями: 1. Відвідування студентами лекційних та практичних занять; 2. Активна участь під час практичних занять; 3. Вміння аналізувати та систематизувати матеріал; 4. Опрацювання основної та додаткової літератури; 5. Сумлінна підготовка до контрольної роботи; 6. Написання есе; 7. Створення словника термінів до визначеної теми; 8. Опрацювання першоджерел і написання конспекту.
Критерії оцінки словника: 1. оригінальність та складність понять (не менше 100 понять); 2. чіткість та ясність дефініції; 3. вміння орієнтуватись у створеному словнику.
Критерії оцінки есе: 1. оригінальність тверджень автора; 2. вміння аргументувати власні думки; 3. вміння здійснювати аналіз та робити висновки; 4. дотримання обсягу та оформлення.
Критерії оцінки конспектування першоджерел: 1. структура оформлення першоджерел (бібліографічні дані, стилістика, вступ, основна частина та висновки); 2. логіка та система аналізу першоджерел; 3. оригінальність оцінки.
Модульна форма контролю проводиться письмово у вигляді розгорнутих питань. Оцінка залежатиме від сумлінності виконання поставлених завдань, ґрунтовності відповіді на запитання, вміння логічно мислити, робити висновки. 10. Розподіл балів, які отримують студенти
Шкала оцінювання: національна та ECTS
|